Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

III Ostatni turniej halowy w tym sezonie

  • autor: Sonikos88, 2010-03-05 16:17

Dzisiaj poznaliśmy grupy, i program minutowy do ostatniego w tym sezonie, halowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Sterdyńki GOKIS. Dla Nieciecz I turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 meczem otwierającym rywalizację w tej grupie ze Skibniewem. Oprócz Skibniewa, w naszej grupie (D) znalazła się również druga ekipa Kamianki.

Nieciecz II swoją walkę w turnieju rozpocznie o 11:45 meczem z Dzięciołami. Do ich grupy została również wylosowana drużyna z Rozbitego Kamienia.

Po słabym dla nas ostatnim turnieju, mamy nadzieję, że ten będzie dla nas bardziej szczęśliwy i zakończy się dużo lepiej niż poprzedni. 


W dalszej części przedstawiamy więcej informacji o niedzielnym turnieju.

IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

III turniej Sterdyń, 07.03.2010

I runda

Grupa A (Sabnie I, MIX Sokołów, Mushroom Sokołów)

l.p.

Drużyna

Sabnie

MIX

Mushroom

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Sabnie

 

 

 

 

 

 

2.

MIX Sokołów

 

 

 

 

 

 

3.

Mushroom Sok.

 

 

 

 

 

 

 

Grupa B (Białobrzegi, AMT Tchórznica, Sabnie II)

l.p.

Drużyna

Białobrzegi

AMT

Sabnie II

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Białobrzegi

 

 

 

 

 

 

2.

AMT Tchórznica

 

 

 

 

 

 

3.

Sabnie II

 

 

 

 

 

 

 

Grupa C (Dzięcioły, Nieciecz II, Rozbity Kamień)

l.p.

Drużyna

Dzięcioły

Nieciecz II

Rozbity K.

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Dzięcioły

 

 

 

 

 

 

2.

Nieciecz II

 

 

 

 

 

 

3.

Rozbity Kamień

 

 

 

 

 

 

 

Grupa D (Skibniewm Nieciecz I, Kamianka II)

l.p.

Drużyna

Skibniew

Nieciecz I

Kamianak II

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Skibniew

 

 

 

 

 

 

2.

Nieciecz I

 

 

 

 

 

 

3.

Kamianka II

 

 

 

 

 

 

 

Grupa E (Kamianka I, Kurowice II, KS Patrykozy II)

l.p.

Drużyna

Kamianka I

Kurowice II

Patrykozy II

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Kamianka I

 

 

 

 

 

 

2.

Kurowice II

 

 

 

 

 

 

3.

Patrykozy II

 

 

 

 

 

 

 

Grupa F (OSIR 92 Sokołów, KS Patrykozy I, Turbo Ptysie Sokołów)

l.p.

Drużyna

OSIR 92

Patrykozy I

Turbo Ptysie

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

OSIR 92

 

 

 

 

 

 

2.

Patrykozy I

 

 

 

 

 

 

3.

Turbo Ptysie

 

 

 

 

 

 

 

Grupa G (Kurowice I, Chądzyń, Kiełpiniec)

l.p.

Drużyna

Kurowice I

Chądzyń

Kiełpiniec

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Kurowice I

 

 

 

 

 

 

2.

Chadzyń

 

 

 

 

 

 

3.

Kiełpiniec

 

 

 

 

 

 

Grupa H (Ulkar Karolew, Sokołów I, BTS Kobylany)

l.p.

Drużyna

Karolew

Sokołów I

Kobylany

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Karolew

 

 

 

 

 

 

2.

Sokołów I

 

 

 

 

 

 

3.

Kobylany

 

 

 

 

 

 

 

II runda (zwycięzcy grup A, B, C, D, E , F, G, H )

¼ finału

A-   B
C-D
E-F
G-H

½ finału

 

A,B – C,D

 

E,F – G,H

 

 

 

Mecz o 3 miejsce

 

 

Finał

 

Program minutowy

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1000

SABNIE I – MIX SOKOŁÓW

 

2.

B

1015

BIAŁOBRZEGI – AMT TCHÓRZNICA

 

3.

A

1030

SABNIE I – MUSHROOM SOKOŁÓW

 

4.

B

1045

BIAŁOBRZEGI – SABNIE II

 

5.

A

1100

MIX SOKOŁÓW – MUSHROOM SOKOŁÓW

 

6.

B

1115

AMT TCHÓRZNICA – SABNIE II

 

7.

A-B

1130

 

 

8.

C

1145

DZIĘCIOŁY – NIECIECZ II

 

9.

D

1200

SKIBNIEW – NIECIECZ I

 

10.

C

1215

DZIĘCIOŁY – ROZBITY KAMIEŃ

 

11.

D

1230

SKIBNIEW – KAMIANKA II

 

12.

C

1245

NIECIECZ II – ROZBITY KAMIEŃ

 

13.

D

1300

NIECIECZ I – KAMIANKA II

 

14.

C-D

1315

 

 

15.

E

1330

KAMIANKA I – KUROWICE II

 

16.

F

1345

OSIR 92 SOKOŁÓW – KS PATRYKOZY I

 

17.

E

1400

KAMIANKA I – KS PATRYKOZY II

 

18.

F

1415

OSIR 92 SOKOŁÓW – TURBO PTYSIE SOKOŁÓW

 

19.

E

1430

KROWICE II – KS PATRYKOZY II

 

20.

F

1445

KS PATRYKOZY I – TURBO PTYSIE SOKOŁÓW

 

21.

E-F

1500

 

 

22.

G

1515

KUROWICE I – CHĄDZYŃ

 

23.

H

1530

ULKAR KAROLEW – SOKOŁÓW I

 

24.

G

1545

KUROWICE I – KIEŁPINIEC

 

25.

H

1600

ULKAR KAROLEW – BTS KOBYLANY

 

26.

G

1615

CHĄDZYŃ – KIEŁPINIEC

 

27.

H

1630

SOKOŁÓW I – BTS KOBYLANY

 

28.

G-H

1645

 

 

29.

½ FINAŁU

1700

 

 

30.

½ FINAŁU

1715

 

 

31.

O 3 MIEJSCE

1730

 

 

32.

FINAŁ

1745

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [305]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 17
ogółem: 623 074

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka