Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Dzisiaj poznaliśmy grupy, i program minutowy do ostatniego w tym sezonie, halowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Sterdyńki GOKIS. Dla Nieciecz I turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 meczem otwierającym rywalizację w tej grupie ze Skibniewem. Oprócz Skibniewa, w naszej grupie (D) znalazła się również druga ekipa Kamianki.
Nieciecz II swoją walkę w turnieju rozpocznie o 11:45 meczem z Dzięciołami. Do ich grupy została również wylosowana drużyna z Rozbitego Kamienia.
Po słabym dla nas ostatnim turnieju, mamy nadzieję, że ten będzie dla nas bardziej szczęśliwy i zakończy się dużo lepiej niż poprzedni.
W dalszej części przedstawiamy więcej informacji o niedzielnym turnieju.
IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
III turniej Sterdyń, 07.03.2010
Grupa A (Sabnie I, MIX Sokołów, Mushroom Sokołów)
l.p. |
Drużyna |
Sabnie |
MIX |
Mushroom |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Sabnie |
|
|
|
|
|
|
2. |
MIX Sokołów |
|
|
|
|
|
|
3. |
Mushroom Sok. |
|
|
|
|
|
|
Grupa B (Białobrzegi, AMT Tchórznica, Sabnie II)
l.p. |
Drużyna |
Białobrzegi |
AMT |
Sabnie II |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Białobrzegi |
|
|
|
|
|
|
2. |
AMT Tchórznica |
|
|
|
|
|
|
3. |
Sabnie II |
|
|
|
|
|
|
Grupa C (Dzięcioły, Nieciecz II, Rozbity Kamień)
l.p. |
Drużyna |
Dzięcioły |
Nieciecz II |
Rozbity K. |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Dzięcioły |
|
|
|
|
|
|
2. |
Nieciecz II |
|
|
|
|
|
|
3. |
Rozbity Kamień |
|
|
|
|
|
|
Grupa D (Skibniewm Nieciecz I, Kamianka II)
l.p. |
Drużyna |
Skibniew |
Nieciecz I |
Kamianak II |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Skibniew |
|
|
|
|
|
|
2. |
Nieciecz I |
|
|
|
|
|
|
3. |
Kamianka II |
|
|
|
|
|
|
Grupa E (Kamianka I, Kurowice II, KS Patrykozy II)
l.p. |
Drużyna |
Kamianka I |
Kurowice II |
Patrykozy II |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Kamianka I |
|
|
|
|
|
|
2. |
Kurowice II |
|
|
|
|
|
|
3. |
Patrykozy II |
|
|
|
|
|
|
Grupa F (OSIR 92 Sokołów, KS Patrykozy I, Turbo Ptysie Sokołów)
l.p. |
Drużyna |
OSIR 92 |
Patrykozy I |
Turbo Ptysie |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
OSIR 92 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Patrykozy I |
|
|
|
|
|
|
3. |
Turbo Ptysie |
|
|
|
|
|
|
Grupa G (Kurowice I, Chądzyń, Kiełpiniec)
l.p. |
Drużyna |
Kurowice I |
Chądzyń |
Kiełpiniec |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Kurowice I |
|
|
|
|
|
|
2. |
Chadzyń |
|
|
|
|
|
|
3. |
Kiełpiniec |
|
|
|
|
|
|
Grupa H (Ulkar Karolew, Sokołów I, BTS Kobylany)
l.p. |
Drużyna |
Karolew |
Sokołów I |
Kobylany |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1. |
Karolew |
|
|
|
|
|
|
2. |
Sokołów I |
|
|
|
|
|
|
3. |
Kobylany |
|
|
|
|
|
|
II runda (zwycięzcy grup A, B, C, D, E , F, G, H )
¼ finału
½ finału
A,B – C,D
E,F – G,H
Program minutowy
l.p. |
Grupa |
Godzina |
Mecz pomiędzy drużynami |
Wynik |
1. |
A |
1000 |
SABNIE I – MIX SOKOŁÓW |
|
2. |
B |
1015 |
BIAŁOBRZEGI – AMT TCHÓRZNICA |
|
3. |
A |
1030 |
SABNIE I – MUSHROOM SOKOŁÓW |
|
4. |
B |
1045 |
BIAŁOBRZEGI – SABNIE II |
|
5. |
A |
1100 |
MIX SOKOŁÓW – MUSHROOM SOKOŁÓW |
|
6. |
B |
1115 |
AMT TCHÓRZNICA – SABNIE II |
|
7. |
A-B |
1130 |
|
|
8. |
C |
1145 |
DZIĘCIOŁY – NIECIECZ II |
|
9. |
D |
1200 |
SKIBNIEW – NIECIECZ I |
|
10. |
C |
1215 |
DZIĘCIOŁY – ROZBITY KAMIEŃ |
|
11. |
D |
1230 |
SKIBNIEW – KAMIANKA II |
|
12. |
C |
1245 |
NIECIECZ II – ROZBITY KAMIEŃ |
|
13. |
D |
1300 |
NIECIECZ I – KAMIANKA II |
|
14. |
C-D |
1315 |
|
|
15. |
E |
1330 |
KAMIANKA I – KUROWICE II |
|
16. |
F |
1345 |
OSIR 92 SOKOŁÓW – KS PATRYKOZY I |
|
17. |
E |
1400 |
KAMIANKA I – KS PATRYKOZY II |
|
18. |
F |
1415 |
OSIR 92 SOKOŁÓW – TURBO PTYSIE SOKOŁÓW |
|
19. |
E |
1430 |
KROWICE II – KS PATRYKOZY II |
|
20. |
F |
1445 |
KS PATRYKOZY I – TURBO PTYSIE SOKOŁÓW |
|
21. |
E-F |
1500 |
|
|
22. |
G |
1515 |
KUROWICE I – CHĄDZYŃ |
|
23. |
H |
1530 |
ULKAR KAROLEW – SOKOŁÓW I |
|
24. |
G |
1545 |
KUROWICE I – KIEŁPINIEC |
|
25. |
H |
1600 |
ULKAR KAROLEW – BTS KOBYLANY |
|
26. |
G |
1615 |
CHĄDZYŃ – KIEŁPINIEC |
|
27. |
H |
1630 |
SOKOŁÓW I – BTS KOBYLANY |
|
28. |
G-H |
1645 |
|
|
29. |
½ FINAŁU |
1700 |
|
|
30. |
½ FINAŁU |
1715 |
|
|
31. |
O 3 MIEJSCE |
1730 |
|
|
32. |
FINAŁ |
1745 |
|
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 177, wczoraj: 1955
ogółem: 926 873
statystyki szczegółowe
|