Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

II halowy turniej w Sterdyni

  • autor: Sonikos88, 2010-01-30 10:44

Jutro na hali Sterdyńskiego GOKiS'u odbędzie się II turniej halowej piłki nożnej. Obie nasze drużyny zostały zgłoszone. Wczoraj zostały rozlosowane grupy i podany program minutowy turnieju. Nasza pierwsza drużyna została rozlosowana do grupy C, w której to znalazła się bardzo dobrze spisująca się na hali drużyna Sabni, która podczas pierwszego turnieju zajęła drugie miejsce. Oprócz Sabni w naszej grupie znalazł się Kiełpiniec. Nieciecz rozpocznie turniej od meczu z Sabniami który odbędzie się o godz. 12:15.

Naszym juniorom przypadła grupa D. Rywalizować z naszymi będą Dzięcioły oraz również bardzo dobrze grająca na turniejach halowych ekipa Jabłonny. Jest to niewątpliwie drużyna, którą śmiało można typować jako faworytów niedzielnego turnieju.

Mamy nadzieję, że nasze obie drużyny dadzą z siebie wszystko i zagrają w dalszej fazie turnieju. 

Więcej szczegółów odnośnie jutrzejszego turnieju w dalszej części artykułu.

Rozpiska turnieju

 

IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

II turniej Sterdyń, 31.01.2010

I runda

Grupa A (Czekanów, Turbo Ptysie Sokołów, KS Patrykozy)

l.p.

Drużyna

Czekanów

Turbo Ptysie

Patrykozy

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Czekanów

 

 

 

 

 

 

2.

Turbo Ptysie

 

 

 

 

 

 

3.

Patrykozy

 

 

 

 

 

 

 

Grupa B (Skibniew, Chądzyń, BTS Kobylany)

l.p.

Drużyna

Skibniew

Chądzyń

Kobylany

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Skibniew

 

 

 

 

 

 

2.

Chądzyń

 

 

 

 

 

 

3.

Kobylany

 

 

 

 

 

 

 

Grupa C (Sabnie I, Kiełpiniec, Nieciecz I)

l.p.

Drużyna

Sabnie I

Kiełpiniec

Nieciecz I

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Sabnie I

 

 

 

 

 

 

2.

Kiełpiniec

 

 

 

 

 

 

3.

Nieciecz I

 

 

 

 

 

 

 

Grupa D (Dzięcioły, Jabłonna Lacka, Nieciecz II)

l.p.

Drużyna

Dzięcioły

Jabłonna L.

Nieciecz II

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Dzięcioły

 

 

 

 

 

 

2.

Jabłonna L.

 

 

 

 

 

 

3.

Nieciecz II

 

 

 

 

 

 

 

Grupa E (Białobrzegi, Kosów Lacki, Sabnie II)

l.p.

Drużyna

Białobrzegi

Kosów L.

Sabnie II

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Białobrzegi

 

 

 

 

 

 

2.

Kosów L.

 

 

 

 

 

 

3.

Sabnie II

 

 

 

 

 

 

 

Grupa F (Kamianka I, AMT Tchórznica, Sawice)

l.p.

Drużyna

Kamianka I

AMT

Sawice

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Kamianka I

 

 

 

 

 

 

2.

AMT

 

 

 

 

 

 

3.

Sawice

 

 

 

 

 

 

 

Grupa G (Kurowice I, Kamianka II, Sokołów I )

l.p.

Drużyna

Kurowice I

Kamianka II

Sokołów I

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

Kurowice I

 

 

 

 

 

 

2.

Kamianka II

 

 

 

 

 

 

3.

Sokołów I

 

 

 

 

 

 

 


Grupa H (OSIR 92 Sokołów, Kurowice II, Ulkar Karolew)

l.p.

Drużyna

OSIR 92

Kurowice II

Karolew

Pkt

Bramki

Miejsce

1.

OSIR 92

 

 

 

 

 

 

2.

Kurowice II

 

 

 

 

 

 

3.

Karolew

 

 

 

 

 

 

 

II runda (zwycięzcy grup A, B, C, D, E , F, G, H )

¼ finału

A-   B
C-D
E-F
G-H

½ finału

A,B – C,D

E,F – G,H

Mecz o 3 miejsce

 

Finał

 

Program minutowy

l

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1000

CZEKANÓW – TURBO PTYSIE SOKOŁÓW

 

2.

B

1015

SKIBNIEW – CHĄDZYŃ

 

3.

A

1030

CZEKANÓW – KS PATRYKOZY

 

4.

B

1045

SKIBNIEW – BTS KOBYLANY

 

5.

A

1100

TURBO PTYSIE SOKOŁÓW – KS PATRYKOZY

 

6.

B

1115

CHĄDZYŃ – BTS KOBYLANY

 

7.

A-B

1130

 

 

8.

C

1145

SABNIE I – KIEŁPINIEC

 

9.

D

1200

DZIĘCIOŁY – JABŁONNA LACKA

 

10.

C

1215

SABNIE I – NIECIECZ I

 

11.

D

1230

DZIĘCIOŁY – NIECIECZ II

 

12.

C

1245

KIEŁPINIEC - NIECIECZ I

 

13.

D

1300

JABŁONNA  LACKA – NIECIECZ II

 

14.

C-D

1315

 

 

15.

E

1330

BIAŁOBRZEGI – KOSÓW LACKI

 

16.

F

1345

KAMIANKA  I – AMT TCHÓRZNICA

 

17.

E

1400

BIAŁOBRZEGI – SABNIE II

 

18.

F

1415

KAMIANKA I - SAWICE

 

19.

E

1430

KOSÓW LACKI – SABNIE II

 

20.

F

1445

AMT TCHÓRZNICA - SAWICE

 

21.

E-F

1500

 

 

22.

G

1515

KUROWICE I – KAMIANKA II

 

23.

H

1530

OSIR 92 SOKOŁÓW – KUROWICE II

 

24.

G

1545

KUROWICE I – SOKOŁÓW I

 

25.

H

1600

OSIR 92 SOKOŁÓW – ULKAR KAROLEW

 

26.

G

1615

KAMIANKA II – SOKOŁÓW I

 

27.

H

1630

KUROWICE II – ULKAR KAROLEW

 

28.

G-H

1645

 

 

29.

½ FINAŁU

1700

 

 

30.

½ FINAŁU

1715

 

 

31.

O 3 MIEJSCE

1730

 

 

32.

FINAŁ

1745

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [333]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 28
ogółem: 622 840

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka