Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Słaby pierwszy turniej

  • autor: Sonikos88, 2010-01-12 19:22

Bardzo słabo wyszedł dla naszych zawodników pierwszy w tym roku turniej halowy. Do Sterdyni były zgłoszone dwie nasze drużyny, juniorzy i pierwsza drużyna, niestety  bardzo poważne problemy kadrowe w ekipie Niecieczy I spowodowały, że dwie ekipy połączyły się i wystąpiły w turnieju jako jedna drużyna. Na turniej nie zjawiło się aż 10 drużyn co spowodowało likwidacje i korektę niektórych grup, także tej, do której przydzielona była nasza drużyna. Nieciecz początkowo miała rywalizować w grupie z AMT Tchórznica II i ULKAR-em Karolew II. Po zmianach w grupach naszej drużynie przyszło rywalizować z pierwszą drużyną AMT oraz OSIR-em 92 Sokołów. W pierwszym meczu Niecieczy przyszło zmierzyć się z OSIR-em, nasi po wyrównanej walce przegrali jedną bramką 3:4. Drugi mecz to starcie z AMT, tu rozbieżność goli była znacząco większa, rywale wygrali 3:1. Nieciecz ostatecznie  Zajęła ostatnie miejsce w grupie i nie awansowała do dalszej fazy turnieju, niestety także ostatnie miejsce zajmujemy w klasyfikacji generalnej po turnieju. Bardzo żałujemy, że podstawowi gracze naszej drużyny nie mogli być na turnieju, przeszkodziły im w tym problemy zdrowotne oraz inne sprawy osobiste lub rodzinne. Mamy nadzieję, że podczas następnego turnieju który się odbędzie 31 Stycznia również w Sterdyni nasza drużyna będzie mogła wystąpić w dużo większym i silniejszym składzie.

IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

I turniej Sterdyń, 10.01.2010

I runda

Grupa A (Sabnie I, Lech Nowomodna, Repki)

Sabnie I – Repki                       6:2

Repki – Sabnie I                   0:14

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie I

2

6

20-2

*

2.

Repki

2

0

2-20

 

 

Grupa B (Sabnie II, WKS Wojewódki, Czekanów )

Czekanów – WKS Wojewódki        6:1

Czekanów – Sabnie II         2:0

WKS Wojewódki – Sabnie II        2:0

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Czekanów

2

6

8-1

*

2.

WKS Wojewódki

2

3

3-6

 

3.

Sabnie II

2

0

0-4

 

 

Grupa C (Białobrzegi, KS Patrykozy, Kurowice II)

Białobrzegi – KS Patrykozy        4:1

Białobrzegi – Kurowice II     3:0

KS Patrykozy – Kurowice II     0:2

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Białobrzegi

2

6

7-1

*

2.

Kurowice II

2

3

2-3

 

3.

KS Patrykozy

2

0

1-6

 

 

Grupa D (Kurowice I, Kiełpiniec, Golanki)

Kurowice I – Kiełpiniec 3:0

·        spotkanie Kurowice – Golanki oraz Kiełpiniec – Golanki zostały anulowane ze względu na udział w drużynie Golanki aż czterech zawodników zrzeszonych

*  drużyna Golanki nie została sklasyfikowana

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kurowice I

1

3

3-0

*

2.

Kiełpiniec

1

0

0-3

 

 

Grupa E (Turbo Ptysie, Chądzyń)

Turbo Ptysie Sokołów – Chądzyń          2:2

Chądzyń – Turbo Ptysie Sokołów          1:3

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Turbo Ptysie Sokołów

2

4

5-3

*

2.

Chądzyń

2

1

3-5

 

               

Grupa F (Dzięcioły, Sterdyń )

Dzięcioły – Sterdyń                                 1:0

Sterdyń – Dzięcioły                                 1:1

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Dzięcioły

2

4

2-1

*

2.

Sterdyń

2

1

1-2

 

 

Grupa G (BTS Kobylany I, Sokołów I, Kamianka I )

BTS Kobylany I – Kamianka                         0:8

BTS Kobylany I – Sokołów I                      2:2

Kamianka I – Sokołów I                              4:1

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamianka

2

6

12-1

*

2.

Sokołów I

2

3

3-6

 

3.

BTS Kobylany II

2

0

2-10

 

 

Grupa H (BTS Kobylany II, Jabłonna Lacka, Sawice)

BTS Kobylany II – Jabłonna Lacka               1:4

BTS Kobylany II – Sawice                     4:2

Jabłonna Lacka – Sawice                             2:0

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jabłonna Lacka

2

6

6-1

*

2.

BTS Kobylany II

2

3

5-6

 

3.

Sawice

2

0

2-6

 

 

Grupa I (OSIR 92 Sokołów, Nieciecz, AMT Tchórznica)

OSIR 92 Sokołów – Nieciecz                   4:3

OSIR 92 Sokołów – AMT Tchórznica      5:0

Nieciecz – AMT Tchórznica                      1:3

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

OSIR 92 Sokołów

2

6

9-3

*

2.

AMT Tchórznica

2

3

3-6

 

3.

Nieciecz

2

0

4-8

 

 

Grupa J (Skibniew, Jawor Sokołów)

Skibniew – Jawor Sokołów        2:1

Jawor Sokołów – Skibniew        0:3

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Skibniew

2

6

5-1

*

2.

Jawor Sokołów

2

0

1-5

 

       

Grupa K (Kosów Lacki, Ulkar Karolew)

Kosów Lacki – Ulkar Karolew           3:2

Ulkar Karolew – Kosów Lacki                2:1 karne: 0:2

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kosów Lacki

2

3

4-4

*

2.

Ulkar Karolew

2

3

4-4

 

 

II runda (zwycięzcy grup A, B, C, D, E , F, G)

¼ finału

Sabnie I – Czekanów                     3:2

Kurowice I – Białobrzegi                     2:0

Dzięcioły – Turbo Ptysie Sokołów        2:2 karne: 3-1

Kamianka – Jabłonna Lacka               3:2

 

II runda (zwycięzcy grup I, J, K)*

 

OSIR 92 Sokołów – Kosów Lacki        3:1

OSIR 92 Sokołów – Skibniew         1:3

Skibniew – Kosów Lacki                        4:4

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Skibniew

2

4

3-1

*

2.

OSIR 92 Sokołów

2

3

3-1

 

3.

Kosów Lacki

2

1

4-4

 

 

 

½ finału

Sabnie I – Kurowice                      0:0 karne: 3-2

Kamianka – Dzięcioły              4:2

Finał

Kamianka – Skibniew                 5:2

Kamianka – Sabnie I                      6:0

Skibniew – Sabnie I                              0:2

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamianka

2

6

11-2

*

2.

Sabnie I

2

3

2-6

 

3.

Skibniew

2

0

2-7

 

 

Klasyfikacja końcowa I turnieju

1.   Kamianka

2.   Sabnie I

3.   Skibniew

4-6     Kurowice

        Dzięcioły

        OSIR 92 Sokołów

7-11             Czekanów

Białobrzegi

Turbo Ptysie Sokołów

Jabłonna Lacka

Kosów Lacki

  12 –22          Repki

                WKS Wojewódki

                Kurowice II

                Kiełpiniec

                Chądzyń

                Sterdyń

                Sokołów I

                BTS Kobylany II

                AMT Tchórznica

                Jawor Sokołów

                Ulkar Karolew

23-27                   Sabnie II        

KS Patrykozy

BTS Kobylany I

Sawice

Nieciecz







  • Komentarzy [0]
  • czytano: [449]
 

autor: ~johny 2010-01-13 10:16:20

avatar mecz z osirem był nie tylko ciekawy ze względu na zawodników osiru grających w niecieczy, ale był również emocjonującym widowiskiem heh nieciecz prowadziła 3:2 jednak w krótkim czasie straciła 2 bramki. W ostatnich sekundach Nieciecz mogła wyrównać jednak, któryś z zawodników nie dobiegł to piłki, którą wystarczyło wbić do pustej bramki.


autor: ~gracz 2010-01-14 11:14:50

avatar To Was ładnie zawodnicy Osiru w dupę zrobili xP W zasadzie to oni o sile drużyny decydują, a tym razem woleli grać dla Soko


autor: ~johny 2010-01-14 17:40:10

avatar z "osirowców" tylko skupek grał w tym meczu, pozostałych nie było na turnieju.


autor: ~rolek 2010-01-18 12:55:11

avatar a co z meczem ze Skibniewem? sprawa miała byś wyjasniona na turnieju


autor: ~stasiu 2010-01-18 15:17:47

avatar Jak sprawa miała się wyjaśnić jak na turnieju nie było ani kapitana Niecieczy I ani organizatora ??


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 17
ogółem: 622 965

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka