Zczuba.tv

Aktualności

Nie przyjemna wizyta w Skibniewie

• autor: Sonikos88, 2009-12-01 22:35

W tą niedzielę Nieciecz zajechała do Skibniewa aby rozegrać ten zaległy mecz. Mecz został przerwany w połowie II części spotkania z powodu brutalnego i niekoleżeńskiego zachowania się piłkarzy ze Skibniewa. Nasz zawodnik próbował odebrać piłkę i lekko sfaulował przeciwnika po czym ten rzucił się na niego i chciał uderzyć, ale na szczęście nasz zawodnik schylił się i skończyło się na porwanej koszulce. Wszyscy zawodnicy gospodarzy włączyli się do zamieszek. Za chwilę przy szarpanym naszym zawodniku znalazła się ekipa Niecieczy, chłopaki rozdzielili ich i po ośmieszającej i wynikającej z braku rozeznania decyzji sędziego postanowili opuścić boisko między innymi dlatego że atmosfera nie była przyjemna i potem mogło by dojść do podobnej sytuacji albo zawodnicy mogli by się odgrywać na sobie podczas akcji. Pierwsza reakcja sędziego była taka że obaj zawodnicy mieliby dostać po minucie kary. Było to dla wszystkich śmieszne nawet dla gospodarzy (sędzia był od nich) ale po nacisku ich na sędziego zmienił on niby decyzję na taką, że zawodnik dostaje karę meczu.

Jak rozstrzygnie się ta sytuacja nie wiemy, dowiedzieliśmy się, że organizator nawet nie wiedział, że Skibniew planował rozegrać to zaległe spotkanie tą niedzielę. Sprawa wyjaśni się podczas turnieju halowego.

Nie długo zamieścimy relację z zebrania w GOKIS-ie.

Turnieje halowe zostaną rozegrane na hali w Sterdyni. 1 w styczniu, 1 w lutym i 1 w marcu, ale szczegóły będą opisane w artykule poświęconym tej tematyce. ZAPRASZAMY !