Zczuba.tv

Aktualności

Nieszczęśliwa V kolejka

• autor: Sonikos88, 2009-10-12 20:40
W meczu V kolejki I ligi siódemek Niecieczy I o trzy punkty przyszło walczyc z wymagającym rywalem - Kamianką. Od samego początku meczu padał nieustannie deszcz i stan boiska był fatalny. Wydawało się, że mecz powinien układac się od początku po naszej myśli ponieważ skład naszej drużyny był na prawdę mocny, niestety incjatywę w tym meczu od samego początku mieli gracze gości. Pierwsza bramka padła dla drużyny przyjezdnej. Co do drugiej bramki nie mamy wątpliwości że wpadła przez poważny kiks naszego bramkarza który przy wydawało by się łatwej piłce źle się ustawił i piłka nabrała poślizgu od mokrej murawy i po ręach bramkarza wpadła do bramki. Przy stanie 2:0 dla Kamianki Hubert Abramczuk strzelił gola który rozpalał w nas większą determinację, nietstety nie na długo, goście jeszcze w pierwszej połowie strzelili 2 bramki i schodzili na przerwę w kożystnej dla siebie sytuacji prowadząc 4:1. Druga połowa była jeszcze gorsza, naszej drużynie wyjątkowo nie wychodziły ani podania, ani strzały a mieliśmy ich na prawdę dużo tylko że właśnie żadnego nie udało się wykożystac i nie strzeliliśmy żadnego gola w drugiej połowie. Nasz bramkarz miał kilka ładnych interwencji dzięki którym nie wpadło więcej bramek ale i w drugiej połowie trafił mu się fatalny błąd, podczas dośrodkowania gości na naszą bramkę bramkarz za wcześnie wyszedł z bramki i napastnik gości skierował piłkę do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Kamianki i dziękujemy Hubertowi że uratował nasz honor i nie przegraliśmy meczu do zera. Może gdyby nie ta pogoda i śliska murawa było by inaczej ale obie drużyny grały w takich samych warunkach i oni poradzili sobie lepiej. Miejmy nadzieję że 2 przegrane spotknia z rzędu dadzą naszej drużynie do myślenia i może nastąpi w drużynie masowe przebudzenie i nasza gra się nieco poprawi. Następny mecz gramy w Sabniach z ekipą Kurowic, także będzię nam ciężko ich pokonac ale jak to mówią ,, w kupie siła,, damy z siebie wszystko.