Zczuba.tv

Aktualności

Pierwsza porażka w tym sezonie

• autor: Sonikos88, 2009-10-05 22:17
W meczu IV Kolejki I ligi siódemek pierwsza drużyna Niecieczy gościła na ,,boisku,, w Białobrzegach. W pierwszej połowie pierwszego gola strzelili zawodnicy Niecieczy (Rafał Rutkowski) i prowadzili 1:0. Po nie długim czasie zawodnik Białobrzeg P.Wyszyński ustanowił wynik na 1:1. W pierwszej połowie Nieciecz grała na prawdę nie źle. Nieciecz schodziła na przerwę przegrywając 2:1. W drugiej połowie mimo intensywnych starań nasi zawodnicy nie zdołali doprowadzic do remisu. Nasi zawodnicy przygnębieni po stracie kolejnej bramki na 3:1 nie mieli już tyle zapału i determinacji żeby walczyc o zdobycie kolejnej bramki. Trzeba przyznac że gospodarze grali na prawdę skutecznie i rozumieli się na boisku co owocowało w sytuacjach po których wpadały kolejne bramki. Niestety takich owocnych sytuacji w drugiej połowie było aż 7 i ostatecznie przegraliśmy z Białobrzegami 9:1. Warto wspomniec że skład jaki był w Białobrzegach niczym nie przypominał tego z meczów min. z Sabniami, brakowało zawodników którzy tworzą prawdziwą siłę zespołu a ci co byli nie mogli się porozumiec z tymi którzy zawsze byli na zmianę. Brak kapitana naszej drużyny - Konrada oraz innych czołowych zawodników Piotrka I, Mariusza I, Michała Z, Jarka K. i wiele innych sprawiło że wynik jest jaki jest.
Skład można zobaczyc w zakałdce ,,oceny zawodników,, po prawej stronie.