Zczuba.tv

Aktualności

Ciężko było ale się udało

• autor: Sonikos88, 2009-09-28 15:36
W meczu 3 kolejki I ligi siódemek rywalem naszej drużyny była drużyna Sabni. Niedzielny mecz od samego początku przebiegał w bardzo nerwowej atmosferze. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie było widac przewagi żadnego zespołu. Pierwsza bramka w pierwszej połowie wpadła dla Sabni, ale zaraz efektownym golem z rzutu wolnego  popisał się nasz zawodnik Piotrek Iwański i było 1:1. Zawodnicy starali się z jak największą zaliczką goli zejśc na przerwę ale mimo celnych strzałów na bramkę gości nie udawało się zdobyc bramki i wyjsc na prowadzenie. Przed końcem pierwszej polowy goście zdobyli bramkę na 2:1. Nie cieszyli się tym wynikiem zbyt długo bo po ładnym ,,rajdzie,, i golu Konrada Krochmala Nieciecz znowu doprowadziła do remisu. Na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 2:2.
W drugiej połowie nasi zawodnicy grali bardzo dobrze bez porównania z pierwszą połową, świetnie w obronie i skutecznie w ataku rozgrywali akcje które zaraz zamieniały się na bardzo groźne dla Sabni strzały na ich bramkę. Mało która piłka przedzierałą się w nasze pole karne, wszystkie zostawały przechwytywane w środku pola i tylko nieliczne wpadały w nasze pole karne, ale niestety jedna z takich pechowych piłek niefortunnie odbiła się od kępy i przeskakując na nad naszym obrońcą zbliżała się do bramki, zaraz przy niej znalazł się zawodnik Sabni i bramkarz nie zdołał jej obronic. Ten pechowy trzeci gol był już ostatnim golem dla drużyny gości w tym spotkaniu, do większej ilości takich pomyłek gracze z Niecieczy nie dopuszczali. 2 gole Michała Zalewskiego i kolejne dwa Huberta Abramczuka sprawiły, że Sabnie kompletnie się załamały i już nie zdołały przeprowadzic żadnej konkretnej akcji zagrażającej naszej bramce.
Ostateczny wynik meczu to 6:3 dla Niecieczy.
Nieciecz po 3 kolejkach zajmuje 3 miejsce w lidze ale przypomnijmy że jako jedyni z I ligi mamy rozegrany o jeden mecz mniej od pozostałych. Na razie forma naszych zawodników wygląda na bardzo dobrą, miejmy nadzieję że utrzyma się co najmniej do  końca sezonu a potem wróci na następny. Za tydzień gramy w Białobrzegach z tamtejszą drużyną która obecnie zajmuje 1 miejsce w lidze i ma 6 pkt. .
Do naszej drużyny dołączył nowy zawodnik, jest nim Maciej Rosocha (obrońca), mamy nadzieję, że ten zawodnik będzie wzmocnieniem dla naszej drużyny i że pomoże nam zdobywac kolejne punkty.