Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Gp Powiatu Sokołów - wyniki

  • autor: Sonikos88, 2009-08-02 16:42
Tylko jednego gola zabrakło drużynie Niecieczy do awansu do fazy pucharowej. Ostatecznie pierwsza drużyna zajęła 2 miejsce w 5 zespołowej grupie, a druga drużyna zrezygnowała z uczestnictwa z powodu braku zawodników.

SĄ JUŻ WSZYSTKIE WYNIKI !!! PRZEPRASZAMY ZA OPÓŹNIENIA !!!
Z założenia na boisku w Repkach miały być dwie, 3 zespołowe grupy, których zwycięzcy zagrali by ze sobą o awans do fazy pucharowej. Niestety rezygnacja drugiej drużyny Niecieczy, doprowadziła do powstania jednej , 5 zespołowej grupy.


XIV POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

TURNIEJ GP POWIATU O PUCHAR MINISTRA ROLNICTWA

02.08.2009 Kamianka, Repki, Wyrozeby, Skrzeszew

 

Grupa A (Kamianka)

Podgrupa 1

Kamianka I – Chądzyń                     3:1

1:0 Jarosław Sulawiak, 2:0 Maciej Krasnodębski, 3:0 bramka samobójcza,
3:1 Rafał Kotowski

Kamianka I – Czekanów                   3:0

1:0 Maciej Krasnodębski, 2:0 Hubert Kołodziejczuk, 3:0 Maciej Krasnodębski

Chądzyń – Czekanów                   4:2

1:0 Rafał Kotowski, 2:0 Krzysztof Goyski, 2:1 Łukasz Zawadzki, 2:2 Mateusz Zawadzki,
3:2 Krzysztof Goyski, 4:2 Rafał Kotowski

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Kamianka I

2

6

6-1

*

2.

Chądzyń

2

3

5-5

*

3.

Czekanów

2

0

2-7

 

 

Podgrupa 2

Kamianka II – Jawor Sokołów            0:2

0:1 Marcin Brzezik, 0:2 Piotr Domagała

Kamianka II – Dzierzby                  2:1

1:0 Krzysztof Ignaciuk, 2:0 Tomasz Ignaciuk, 2:1 Tomasz Wrzosek

Jawor Sokołów – Dzierzby                     3:3

0:2 Andrzej Pniewski, 0:2 Andrzej Pniewski, 0:3 Andrzej Pniewski, 1:3 Paweł Noszczak,
2:3 Marcin Brzezik, 3:3 Adam Gargul

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Jawor Sokołów

2

4

5-3

*

2.

Kamianka II

2

3

2-3

*

3.

Dzierzby

2

1

4-5

 

 

½ grupy A

Kamianka I – Kamianka II              3:1

0:1 Krzysztof Ignaciuk, 1:1 Maciej Krasnodębski, 2:1 Jarosław Sulawiak,
3:1 Hubert Kołodziejczuk

Jawor Sokołów – Chądzyń                     5:2

1:0 Paweł Noszczak, 2:0 Paweł Noszczak, 2:1 Krzysztof Goyski 2:2 Rafał Kotowski,
3:2 Piotr Domagała, 4:2 Adam Gargul, 5:2 Marcin Chromiński

 

Finał grupy A

Jawor Sokołów – Kamianka I            1:1  karne: 2-0

1:0 Marcin Chromiński, 1:1 Maciej Krasnodębski

 

Grupa B (Repki)

Nieciecz I – Sokołów I                   2:0

1:0 Paweł Pieniak, 2:0 Przemysław Odowski

Białobrzegi – Sabnie I                      0:0

Repki – Nieciecz I                               1:2

0:1 Konrad Krochmal, 1:1 Krzysztof Żyluk, 1:2 Przemysław Odowski

Sokołów I – Białobrzegi                 1:5

0:1 Michał Steć, 0:2 Michał Steć, 0:3 Łukasz Zieliński, 0:4 Sylwester Szczeć,
1:4 Radosław Jaszczuk, 1:5 Patryk Steć

Sabnie I – Repki                         7:0

1:0 Jarosław Kobus, 2:0 Dawid Nowakowski, 3:0 Dawid Nowakowski, 4:0 Jarosław Kobus, 5:0 Robert Korczewski, 6:0 Dawid Nowakowski, 7:0 Dawid Nowakowski

Nieciecz I – Białobrzegi                 4:2

1:0 Michał Zalewski, 1:1 Michał Steć, 2:1 Przemysław Odowski, 3:1 Przemysław Odowski, 3:2 Łukasz Zieliński, 4:2 Paweł Pieniak

Sokołów I – Repki                         5:4

0:1 Jakub Rosak, 1:1 Daniel Rutkowski, 1:2 Adrian Borowski, 2:2 Daniel Rutkowski, 2:3 Adrian Borowski, 2:4 Kamil Olszewski, 3:4 Krzysztof Dmowski, 4:4 Krzysztof Dmowski, 5:4 Jacek Wasiluk

Nieciecz I – Sabnie I                                  1:2

0:1 Jarosław Kobus, 0:2 Jarosław Kobus, 1:2 Jarosław Kożuchowski

Repki – Białobrzegi                             4:2

1:0 Jakub Rosak, 2:0 Kamil Olszewski, 3:0 Kamil Olszewski, 4:0 Tomasz Rybiński, 4:1 Łukasz Zieliński, 4:2 Patryk Steć

Sabnie – Sokołów I                                3:2

0:1 Krzysztof Dmowski, 1:1 Mieszko Romaniuk, 2:1 Jarosław Kobus, 2:2 bramka samobójcza, 3:2 Dawid Nowakowski

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/2 finału

1.

Sabnie I

4

10

12-3

*

2.

Nieciecz I

4

9

9-5

 

3.

Białobrzegi

4

4

9-9

 

4.

Sokołów I

4

3

8-14

 

5.

Repki

4

3

9-16

 

 

Grupa C (Wyrozęby)

Karolew I – Karolew II                  4:2

1:0 Konrad Markowski, 2:0 Karol Mikołajewski, 3:0 Damian Ostrowski,
4:0 Karol Mikołajewski, 4:1 Adam Wyszogrodzki, 4:2 Adam Wyszogrodzki

Kurowice – Sawice                                    0:2

0:1 Marcin Fedorczyk, 0:2 Dominik Mieczkowski

Karolew II – Kurowice                    0:3

0:1 Damian Bogucki, 0:2 Grzegorz Dąbkowski, 0:3 Damian Bogucki

DG Wyrozęby – Karolew I                0:1

0:1 Tomasz Żurawiński

Kurowice – DG Wyrozęby                        2:0

1:0 Łukasz Kuć, 2:0 Łukasz Kuć

Sawice – Karolew II                              0:2

0:1 Damian Świniarski, 0:2 Tomasz Brzezik

DG Wyrozęby – Sawice                     2:2

0:1 Rafał Mikołajczuk, 0:2 Kamil Iliński, 1:2 Marcin Ornowski, 2:2 Łukasz Rybiński

Karolew I – Kurowice                    3:0

1:0 Daniel Żurawnicki, 2:0 Tomasz Żurawiński, 3:0 Tomasz Żurawiński

Karolew I – Sawice                                    0:0

Karolew II – DG Wyrozęby            2:0

1:0 Damian Świniarski, 2:0 Sebastian Gromek

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/2 finału

1.

Karolew I

4

10

8-2

*

2.

Kurowice

4

6

5-5

 

3.

Karolew II

4

6

6-7

 

4.

Sawice

4

5

4-4

 

5.

DG Wyrozęby

4

1

2-7

 

 

Grupa D (Skrzeszew)

Podgrupa 1

Skrzeszew – AMT Sokołów                        0:0

AMT Sokołów  Skrzeszew                   2:1

1:0 Karol Borkowski, 1:1 Daniel Głogowski, 2:1 Karol Borkowski

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

AMT Sokołów

2

5

2-1

*

2.

Skrzeszew

2

1

1-2

*

Podgrupa 2

Skibniew  Nowomodna               1:0

1:0 bramka samobójcza

Skibniew – Morszków                  1:0

1:0 Kamil Miszczuk

Morszków – Nowomodna               0:0 karne: 1-0

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Skibniew

2

6

2-0

*

2.

Morszków

2

1

0-1

*

3.

Nowomodna

2

1

0-1

 

 

½ finału grupy D

Skibniew – Skrzeszew                  0:0 karne: 1-2     

AMT Sokołów – Morszków                  1:0

1:0 Rafał Czerkas

 

Finał grupy D

AMT Sokołów – Skrzeszew                  2:1

1:0 Karol Borkowski, 2:0 Karol Borkowski, 2:1 Kamil Głogowski

 

 

½ finału (Kamianka)

Karolew I – AMT Sokołów                      2:1

0:1 Karol Borkowski, 1:1 Karol Mikołajewski, 2:1 Daniel Żurawnicki

Sabnie I – Jawor Sokołów                      0:0 karne: 4-3

 

Mecz o 3 miejsce (Kamianka)

AMT Sokołów – Jawor Sokołów            0:0 karne: 5-4

 

Finał

Sabnie I – Karolew I                               2:0

1:0 Dawid Nowakowski, 2:0 Jarosław Kobus



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [188]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 28
ogółem: 622 849

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka