Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI 3 kolejki TOPAZ LIGI

  • autor: korniszon111, 2013-09-17 13:37

  W niedzielę 15.09.2013 została rozegrana III kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi hitem kolejki miało być spotkanie Sabnie – BTS Kobylany, wszyscy liczyli na bardzo wyrównane i zacięte spotkanie, jednak mecz w Sabniach miał dość jednostronny charakter, już do przerwy gospodarze prowadzili 5:1, ostatecznie zwyciężyli 6:2. W Niecieczy kolejne pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując beniaminka Czarnych Wrotnów 6:0. Podobnie jak Sabnie i Nieciecz trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna Jaworu Sokołów pokonując na boisku SLO Ulkar Karolew 6:3. Do sporej niespodzianki doszło w Patrykozach, gdzie Axan Kowiesy niespodziewanie przegrał z drużyną Jabłonny Lackiej 1:3. W Kamiance gospodarze zdobyli pierwsze punkty w rozgrywkach pokonując NKS Białobrzegi 7:5. W Skibniewie gospodarze pokonali po trzech bramkach Damiana Boguckiego Repki 3:0. W tabeli prowadzą z kompletem punktów Nieciecz przed Sabniami i Jaworem. Bez zdobyczy punktowej po trzech kolejkach jest już tylko drużyna Ulkara Karolew. 
            W rozgrywkach II ligi odbyło się bez większych niespodzianek. W Ceranowie gospodarze pokonali Sokołów I 5:4. W drugim meczu rozegranym również w Ceranowie Rytele przegrały z Bujałami 2:4. W Repkach lider rozgrywek ATS Kowiesy pewnie pokonał 11:3 Kamieńczyk. W Skrzeszewie również gospodarze pewnie pokonali Wszebory 9:1. W Grodzisku kolejne pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze pokonując Rudniki 6:0. W Jabłonnie na Orliku pierwsze punkty sezonie zdobyły drużyny Chądzynia i Przywózk zdobywając po jednym punkcie, remisując 3:3.  W tabeli II ligi podobnie jak w I lidze ton rywalizacji nadają  trzy zespoły z kompletem punktów: ATS Kowiesy, Grodzisk i Skrzeszew. Bez punktów tabelę zamykają Rytele i Wszebory.     

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKIH SIÓDEMEK

III kolejka, 15.09.2013

SLKS Skibniew – Repki                             3:0 (1:0) (Skibniew)

Damian Bogucki-3

Sędziował: Krzysztof Woźniak

SLKS Skibniew:

Repki:

 

Axan Kowiesy – Jabłonna Lacka              1:3 (1:0) (Patrykozy)

Karol Klewek #

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Axan Kowiesy:Sawicki R., Romanowski S, Mikołajczyk D., Podgórzak D., Oleszczuk M, Kozak K., Sikorski W., Sikorski A., Dmowski J., Skup P., Klewek K, Sikorski J.

Jabłonna Lacka:

 

Sabnie – BTS Kobylany                             6:2 (5:1) (Sabnie)

Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus -2, Kamil Jagiełło, bramka samobójcza # Krzysztof Mosiej, Przemysław Jaczewski

Sędziował: Robert Mosiej

Sabnie:Ładziak K., Saczuk K., Graw P., Chendoszko Ł., Nowoszek C., Kobus J., Kobus H., Przewoźnik D., Benedykciuk J, Jagiełło K., Bolesta P.

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Jaczewski P., Omieciuch K., Mieczkowski J., Fedorczyk Marcin, Nasiłowski Ł, Mosiej K., Kisieliński B., Świnarski A., Andrzejczuk P, Mieczkowski D.

 

Nieciecz – THC Czarni Wrotnów              6:0 (2:0) (Nieciecz)

Andrzej Pniewski-2, Adrian Błoński, Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk, Maciej Skupiewski

Sędziował: Robert Mosiej

Nieciecz:Ornowski M., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Bielarski M.,
Ignaciuk A., Krochmal K., Bolesta P., Skupiewski M., Abramczuk H., Błoński P. 

THC Czarni Wrotnów:Kołodziejek D., Guzek Mateusz, Guzek Mariusz, Kresa S., Supeł M., Postek E, Wyszomirski M, Matusik A., Matusik D., Postek J, Marczak K.

 

Kamianka – NKS Białobrzegi                    7:5 (4:2) (Kamianka)

Maciej Krasnodębski-4 (5,21,45,60); Łukasz Zawadzki-2 (30,34); Mateusz Zawadzki (55); # Patryk Steć-3 (8,57,64); Łukasz Zieliński (20), Łukasz Wilk (46)

Sędziował: Marek Szybka

Kamianka:Ignaciuk W., Krasnodębski M., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sidorzak M., Ignaciuk K., Karolkiewicz J., Chmielewski D.

NKS Białobrzegi:Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Patryk, Steć T., Zieliński Ł., Wilk Ł., Leśniczuk Ł., Kamiński K., Kur N, Trusiak M.

 

Jawor Sokołów – Ulkar Karolew              6:3 (2:2) (Sokołów SLO)

Adam Gargul-2 (25,51); Piotr Domagała (30), Bartosz Mróz (53), Bartłomiej Barbarski (62), Patryk Błoński (66) # Radosław Replin (10), Konrad Markowski (28), Andrzej Świnarski (54)

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów:Kurełek Artur, Brzezik M., Jastrzębski H., Mróz B., Jaroszewski G., Al-Halabi A., Dobrzyński T., Barbarski B., Kurełek Adam, Mroczek Ł., Błoński P., Domagała P., Borkowski M., Parzonka M., Leszczyński B., Murasicki M., Gargul A.

Ulkar Karolew:Świnarski D., Świnarski A., Kąkol K., Bąk M, Rostek A., Markowski K., Replin R., Popławski P., Kąkol A.

 

Tabela I ligi (Stan na 15.09.2013)

 

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

 Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

 Porażki

1.

Nieciecz

3

9

25

5

3

0

0

2.

Sabnie

3

9

21

5

3

0

0

3.

Jawor Sokołów

3

9

21

10

3

0

0

4.

SLKS Skibniew

3

7

16

11

2

1

0

5.

Axan Kowiesy

3

4

10

7

1

1

1

6.

BTS Kobylany (m,p)

3

3

8

11

1

0

2

7.

THC Czarni Wrotnów (b)

3

3

4

10

1

0

2

8.

Kamianka

3

3

14

21

1

0

2

9.

Jabłonna Lacka (b)

3

3

5

24

1

0

2

10.

NKS Białobrzegi

3

1

10

13

0

1

2

11.

Repki (b)

3

1

5

12

0

1

2

12.

Ulkar Karolew

3

0

12

22

0

0

3

POWIATOWA II LIGA PILKARSKICH SIÓDEMEK

III kolejka, 15.09.2013

Grodzisk – Rudniki                                   6:0 (3:0) (Grodzisk)

Piotr Osipiak-2, Piotr Judasz, Sylwester Rogoziński, Adrian Rogoziński, Patryk Chrstowski
Sędziował: Robert Mosiej

Grodzisk:Kotowski K, Rogoziński S., Rogoziński A., Bolesta M., Młynarczuk H., Osipiak P., Osipiak M., Strzała M., Judasz P., Chrostowski P., Mielańczuk P.

Rudniki:Ornowski P., Kosina D., Baranek K., Bohaj P., Pinkwara K., Kopówka G., Rosłan P., Mieczkowski D., Czorniej H., Wasilewski K, Chmielak S., Matysiak K.

 

Ceranów – Sokołów I                               5:4 (3:1) (Ceranów)

Adrian Byczkowski-2, Jarosław Waszczuk, Łukasz Rawiński, Artur Rzeszotek
# Grzegorz Szybka-2, Sławomir Radawiec, Kamil Jurczak

Sędziował: Adam Chruścicki

Ceranów:Kamiński M., Byczkowski A., Waszczuk J., Rzeszotek A., Rawiński Ł., Jakubik Konrad, Jakubik C., Jakubik P., Piepióra Arkadiusz, Poźniak P., Rawiński S., Plas Ł.

Sokołów I:

 

Rytele – Bujały                                         2:4 (2:2) (Ceranów)

Paweł Dawidowski, Grzegorz Rytel # Daniel Czarnocki, Grzegorz Maliszewski, Sławomir Bojar, Kamil Wierzbicki

Sędziował: Adam Chruścicki

Rytele:

Bujały:

 

Skrzeszew – Wszebory                             9:1 (4:0) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki-2 (20,53); Tomasz Czerkas-2 (3,33;, Grzegorz Siemion-2 (64,68); Grzegorz Bartosiak (57), Nikodem Zdunek 9(40), Robert Łachecki (28) # Adam Waszczuk (50)

Sędziował: Marek Szybka
Skrzeszew: Krukowski C, Rejmuza K., Rusiniak P., Głogowski K, Głogowski D., Czerkas T., Żałobka P., Bartosiak G., Łachecki R., Łachecki J., Zdunek N., Choma M., Siemion G., Płachetko K.

Wszebory: Rytel M., Rytel R., Rytel K., Waszczuk A., Żochowski K., Żochowski P., Michałowski T., Kamiński O., Wyszomierski G.

 

Chądzyń – Przywózki                               3:3 (2:1) (Jabłonna Lacka- Orlik)

Damian Kotowski-2, Michał Szajko # Tomasz Nasiłowski, Łukasz Borys, Tomasz Bieliński

Sędziował: Adam Chruścicki

Chądzyń:Telakowiec P., Siedlecki P., Siedlecki J., Zubow J., Szajko M., Osipiak M., Osipiak H., Rozbicki I., Łagoda B., Kotowski D.

Przywózki:

 

ATS Kowiesy – Kamieńczyk                     11:3 (:) (Repki- Orlik)

Marcin Makolewski-3, Marcin Pałka-2, Kamil Jasiński-2, Łukasz Jaworowski, Daniel Chmielewski, Damian Jasiński, bramka samobójcza #

Sędziował: Bartosz Andrzejewski
ATS Kowiesy: Owsianko K., Miszczuk P., Romanowski K., Gębicki D., Niewiadomski S., Iliński S., Sawicki P., Makolewski M, Pałka M, Jasiński K., Jaworowski Ł., Chmielewski D., Jasiński D.
Kamieńczyk:

 

Tabela II ligi (Stan na 15.09.2013)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

 Punkty

Bramki

 Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

ATS Kowiesy

3

9

31

5

3

0

0

2.

Grodzisk

3

9

23

1

3

0

0

3.

Skrzeszew

3

9

23

6

3

0

0

4.

Ceranów (b)

3

7

12

6

2

1

0

5.

Kamieńczyk (b)

3

4

12

16

1

1

1

6.

Sokołów I

3

3

14

15

1

0

2

7.

Rudniki

3

3

6

15

1

0

2

8.

Bujały

3

3

4

14

1

0

2

9.

Przywózki (b)

3

1

7

16

0

1

2

10.

Chądzyń

3

1

8

20

0

1

2

11.

Rytele (b)

2

0

4

7

0

0

2

12.

Wszebory (b)

2

0

2

25

0

0


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [231]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 108, wczoraj: 28
ogółem: 622 858

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka