Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Drugi Turniej - Drugie Zwycięstwo?

  • autor: Sonikos88, 2013-01-12 15:39

W dniu jutrzejszym zostanie rozegrany drugi turniej organizowany przez TOPAZ Ligę. Tym razem mecze będą się rozgrywały na halach w Sabniach i Repkach gdzie zostaną rozstrzygnięte mecze finałowe. Nieciecz trafiła do grupy H (Sabnie) w której zmierzy się o 13:00 z MDS Sokołów oraz 13:30 ze Skibniewem II. Mamy nadzieje, że swój udział w turnieju zakończymy w Repkach i nasze spotkanie będzie ostatnim podczas tych zawodów. 

Wszystkich chętnych zapraszamy na trybuny hal a resztę prosimy o trzymanie za nas kciuków ;)

 

Więcej informacji o II turnieju w dalszej części newsa...

 

 

 

Hala w Repkach: 
Grupa A: Repki, ATS I Kowiesy, Jabłonna Lacka
Grupa B: Skrzeszew, KWK Sokołów, ZML Sokołów
Grupa C: BTS I Kobylany, ATS II Kowiesy, Kamianka II
Grupa D: Kamianka I, Jawor Sokołów, BTS II Kobylany

Hala w Sabniach:
Grupa E: Sabnie I, Perła Export Czereśnie Sokołów, Chądzyń II
Grupa F: Skibniew I, Axan II Kowiesy, NKS I Białobrzegi
Grupa G: Chądzyń I, Łomża Export Czereśnie Sokołów, NKS II Białobrzegi

Grupa H: MDS Sokołów, Skibniew II, Nieciecz

 

 

 

 

 

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

(II turniej) Repki, Sabnie 13.01.2013

Program minutowy

HALA W REPKACH

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1000

Repki – ATS I Kowiesy

 

2.

B

1015

Skrzeszew – KWK Sokołów

 

3.

A

1030

Repki – Jabłonna Lacka

 

4.

B

1045

Skrzeszew – ZML Sokołów

 

5.

A

1100

ATS I Kowiesy – Jabłonna Lacka

 

6.

B

1115

KWK Sokołów – ZML Sokołów

 

7.

A1-B2

1130

 

 

8.

A2-B1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

C

1215

BTS I Kobylany – ATS II Kowiesy

 

11.

D

1230

Kamianka I – Jawor Sokołów

 

12.

C

1245

BTS I Kobylany – Kamianka II

 

13.

D

1300

Kamianka I – BTS II Kobylany

 

14.

C

1315

ATS II Kowiesy – Kamianka II

 

15.

D

1330

Jawor Sokołów – BTS II Kobylany

 

16.

C1-D2

1345

 

 

17.

C2-D1

1400

 

 

18.

ZW16-ZW17

1415

 

 

19.

½ FINAŁU

1430

 

 

20.

½ FINAŁU

1445

 

 

21.

O 3 MIEJSCE

1500

 

 

22.

FINAŁ

1515

 

 

HALA W SABNIACH

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

E

1000

Sabnie I – Perła Export Czereśnie Sokołów

 

2.

F

1015

Skibniew I – Axan II Kowiesy

 

3.

E

1030

Sabnie I – Chądzyń II

 

4.

F

1045

Skibniew I – NKS I Białobrzegi

 

5.

E

1100

Perła Export Czereśnie Sokołów – Chądzyń II

 

6.

F

1115

Axan II Kowiesy – NKS I Białobrzegi

 

7.

E1-F2

1130

 

 

8.

E2-F1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

G

1215

Chądzyń I – NKS II Białobrzegi

 

11.

H

1230

MDS Sokołów – Skibniew II

 

12.

G

1245

Chądzyń I – Łomża Export Czereśnie Sokołów

 

13.

H

1300

MDS Sokołów – Nieciecz

 

14.

G

1315

NKS II Białobrzegi – Łomża Export Czereśnie Sok.

 

15.

H

1330

Skibniew II - Nieciecz

 

16.

G1-H2

1345

 

 

17.

G2-H1

1400

 

 

18.

ZW16-ZW17

1415

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [172]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Turniej Juniorów-Wyrozęby 23.0611
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 17
ogółem: 623 020

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka