Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

I turniej halowy -1 ZWYCIĘSTWO

  • autor: Bialy84, 2012-12-30 20:48

          Nasza ekipa wygrała I turniej z cyklu Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Mimo, że przed tym turnieje nikt na nas nie stawiał.

 

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Sabnie, Sterdyń 16.12.2012

Grupa A (Sabnie)

Sabnie I – Skrzeszew                                    7:3

Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus-2, Robert Korczewski-2, Patryk Jakubiak # Tomasz Czerkas-2, Grzegorz Bartosiak

Sabnie I – Kamianka                                    0:3

Mateusz Zawadzki-2, Krzysztof Ignaciuk

Skrzeszew – Kamianka                                2:1

Grzegorz Bartosiak, Bartosz Osipiak # Mateusz Zawadzki

 

Grupa B (Sabnie)

BTS I Kobylany – ATS II Kowiesy 6:2

Mateusz Omieciuch-4, Bartosz Kisieliński, Krzysztof Mosiej # Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski

Patrykozy – ZML Sokołów                          3:2

Daniel Podgórzak, Daniel Rybiński, bramka samobójcza # Maciej Skupiewski, Mariusz Stańczuk

BTS I Kobylany – Patrykozy                       5:3

Mateusz Omieciuch-4, Przemysław Jaczewski # Michał Kozak-2, Kamil Kozak

ATS II Kowiesy – ZML Sokołów                3:2

Marcin Pałka-2, Sylwester Niewiadomski # Mariusz Stańczuk, Maciej Skupiewski

BTS I Kobylany – ZML Sokołów                5:1

Mateusz Omieciuch-2, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, Przemysław Jaczewski # Maciej Skupiewski

ATS II Kowiesy – Patrykozy                       1:3

Artur Karcz # Michał Kozak-2, Daniel Rybiński

 

Grupa C (Sabnie)

Nieciecz – BTS II Kobylany            5:2

Patryk Bolesta-2, Adam Ignaciuk-2, Hubert Abramczuk # Cezary Rytel, Marek Fedorczyk

Nieciecz – Axan II Kowiesy                         2:1

Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk # Piotr Bieniek

BTS II Kobylany – Axan II Kowiesy          1:2

Jan Mieczkowski # Piotr Bieniek-2

 

Grupa D (Sabnie)

ATS I Kowiesy – Rudniki                            4:1

Marcin Makolewski-2, Kamil Jasiński, Kacper Komycz # Kamil Mazur

Rudniki – ATS Kowiesy                               1:5

Konrad Baranek # Kamil Jasiński-2, Marcin Makolewski, Patryk Miszczuk, Dawid Gębicki

 

Grupa EF (Sterdyń)

NKS I Białobrzegi – Jawor/ Perła Export Sokołów            6:1

Sylwester Szczeć-4, Mateusz Hudon, Łukasz Wilk # Mariusz Borkowski

Chądzyń I – Skibniew I                                                        2:2

Hubert Osipiak, Patryk Telakowiec # Marek Pogorzelski, Mateusz Miszczuk

Chądzyń I – NKS I Białobrzegi                                           0:6

Mateusz Steć-4, Sylweter Szczeć, Mateusz Hudon

Skibniew I – Jawor/Perła Export Sokołów              2:0

Marek Pogorzelski, Mateusz Miszczuk

NKS I Białobrzegi – Skibniew I                                          7:1

Mateusz Steć-3, Sylwester Szczeć, Łukasz Wilk, Mateusz Hudon, Daniel Zieliński # Mateusz Miszczuk

Chądzyń I – Jawor /Perła Export Sokołów              6:4

Hubert Osipiak-4, Michał Nowak, Maciej Zawadzki #  Jakub Paderewski-2, Hubert Fabisiak, Amir Al.-Halabi

 

Grupa G (Sterdyń)

Chądzyń II – Perllasz Sterdyń                     3:3

Jakub Siedlecki-2, bramka samobójcza # Marcin Kalicki-2, Mariusz Andrzejewski

Chądzyń II – KWK Sokołów                        0:6

Łukasz Sawicki-3, Krzysztof Omieciuch, Radosław Korczewski, Bartosz Barbarski
Perllasz Sterdyń – KWK Sokołów               3:0

Rafał Kur, Tomasz Kolanek, Marcin Kalicki

 

Grupa H (Sterdyń)

NKS II Białobrzegi – Jawor Sokołów          4:3

Rafał Kotowski-2, Kamil Kamiński, Mateusz Trusiak # Paweł Buczyński-2, Grzegorz Jaroszewski

NKS II Białobrzegi – Skibniew II                1:4

Kamil Kamiński # Hubert Goworek-3, Kamil Miszczuk

Skibniew II – Jawor Sokołów                       1:2

Damian Bińkowski # Paweł Buczyński, Grzegorz Jaroszewski

 

1/8 finału (Sabnie)

BTS I Kobylany – Sabnie I                          2:1

Mateusz Omieciuch, Przemysław Jaczewski # Jarosław Kobus

Kamianka – Patrykozy                                 4:1

Mateusz Zawadzki-3, Krzysztof Ignaciuk # Daniel Rybiński

Nieciecz – Rudniki                                       6:0

Łukasz Bolesta-2, Hubert Abramczuk-2, Patryk Bolesta, bramka samobójcza

Axan II Kowiesy – ATS I Kowiesy             2:2 karne: 2-1

Piotr Bieniek-2 # Kamil Jasiński, Marcin Makolewski

1/8 finału (Sterdyń)

Perllasz Sterdyń – Jawor Sokołów               3:1

Rafał Kur-3 # Paweł Buczyński

Skibniew II – KWK Sokołów                       0:0 karne: 0-2

 

¼ finału (Sabnie)

BTS I Kobylany – Kamianka                      2:0

Mateusz Omieciuch-2

Nieciecz – Axan II Kowiesy                         7:2

Hubert Abramczuk-2, Patryk Bolesta-2, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal, Łukasz Bolesta # Piotr Bieniek-2

¼ finału (Sterdyń)

Perllasz Sterdyń – KWK Sokołów               2:2 karne: 1-2

Tomasz Kolanek-2 # Krzysztof Omieciuch, Bartosz Barbarski

 

 

½ finału (Sabnie)

BTS I Kobylany – NKS I Białobrzegi         5:1

Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, bramka samobójcza # Łukasz Zieliński

Nieciecz – KWK Sokołów                            4:2

Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk # Łukasz Sawicki-2

 

Mecz o III  miejsce

NKS I Białobrzegi – KWK Sokołów           1:5

Mateusz Steć # Bartosz Barbarski-2, Łukasz Sawicki, Krzysztof Omieciuch, Piotr Domagała

Finał

Nieciecz – BTS I Kobylany                          7:3

Hubert Abramczuk-3, Łukasz Bolesta-2, Patryk Bolesta, Adam Ignaciuk # Mateusz Omieciuch, Daniel Chmielewski, Przemysław Jaczewski

 

Kolejność końcowa:

1. Nieciecz                                                     - 25 pkt.

2. BTS I Kobylany                                        - 21 pkt.

3. KWK Sokołów                                          - 18 pkt.

4. NKS I Białobrzegi                                     - 15 pkt.

5. Axan II Kowiesy                                       - 12 pkt.

6. Kamianka                                                  - 11. pkt

7. Perllasz Sterdyń                                        - 10 pkt.

8. Chądzyń I                                                  - 9 pkt

9-12     Rudniki                                             - 7 pkt.           

            Sabnie I                                             - 7 pkt.

            Skibniew II                                        - 7 pkt.

            Skibniew I                                         - 7 pkt.

13-16   ATS I Kowiesy                                  - 5 pkt.           

            Patrykozy                                          - 5 pkt.

            Jawor Sokołów                                  - 5 pkt.

            Jawor/Perła Export Sokołów            - 5 pkt.

  1. Skrzeszew                                          - 3 pkt.
    ATS II Kowiesy                                - 3 pkt.

ZML Sokołów                                   - 3 pkt.

            BTS II Kobylany                              - 3 pkt.

            Chądzyń II                                         - 3 pkt.

            NKS II Białobrzegi                           - 3 pkt.

 

Skaldy drużyn:

Nieciecz: Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Hubert Abramczuk, Konrad Krochmal, Adam Ignaciuk, Rafał Nasiłowski

BTS Kobylany: Krzysztof Mosiej, Mateusz Omieciuch, Bartosz Kisieliński, Ernest Wierzbicki, Daniel Chmielewski, Przemysław Jaczewski

KWK Sokołów: Krzysztof Omieciuch, Łukasz Sawicki, Radosław Korczewski, Bartosz Barbarski, Łukasz Omieciuch, Piotr Domagała

NKS I Białobrzegi: Mariusz Steć I, Mateusz Steć, Mateusz Hudon, Łukasz Wilk, Sylwester Szczeć, Daniel Zieliński, Łukasz Zieliński

Axan II Kowiesy: Grzegorz Siarkowski, Piotr Bieniek, Marek Tyszka, Daniel Adamczuk, Robert Krasnodębski, Damian Mikołajczyk

Kamianka: Mateusz Zawadzki, Jakub Karolkiewicz, Marcin Sidorzak, Krzysztof Ignaciuk, Kamil Pinkwara, Damian Stefaniak

Perllasz Sterdyń: Mariusz Andrzejewski, Marcin Kalicki, Rafał Kur, Tomasz Kolanek, Marek Retko, Michał Kalicki,

Chądzyń I: Jan Goyski, Maciej Zawadzki, Michał Nowak, Hubert Osipiak, Patryk Telakowiec, Szymon Tymiński

Sabnie I: Krzysztof Ładziak, Patryk Jakubiak, Ignacy Rozbicki, Robert Korczewski, Damian Bierdziński, Jarosław Kobus, Hubert Kobus, Marcin Jurczak

Rudniki: Tomasz Sawicki, Paweł Rosłan, Konrad Baranek, Patryk Bochaj, Piotr Ornowksi, Łukasz Kosowski, Kamil Mazur

Skibniew I: Przemysław Supeł, Mateusz Miszczuk, Marek Pogorzelski, Sebastian Pogorzelski, Artur Zegadło

Skibniew II: Damian Bogucki, Damian Bińkowski, Hubert Goworek, Kamil Miszczuk, Damian Skorupka, Grzegorz Kierył

ATS I Kowiesy: Rafał Karcz, Marcin Makolewski, Patryk Miszczuk, Kamil Jasiński, Dawid Gębicki, Kacper Komycz, Sebastian Iliński

Patrykozy: Andrzej Kozak, Michał Kozak, Kamil Kozak, Daniel Podgórzak, Sylwester Skup, Daniel Rybiński, Łukasz Świnarski

Jawor Sokołów: Hubert Jastrzębski, Rafał Świnarski, Paweł Buczyński, Grzegorz Jaroszewski, Artur Kurełek

Jawor/Perła Export Sokołów: Przemysłąw Wiatrowski, Kamil Romański, Łukasz Połek, Kamil Ratyński, Piotr Motel, Emil Kosiorek, Hubert Fabisiak, Emir Al.- Halabi

Skrzeszew: Piotr Rusiniak, Daniel Głogowski, Grzegorz Bartosiak, Tomasz Czerkas, Bartosz Osipiak, Piotr Osipiak

ATS II Kowiesy: Przemysław Romanowski, Artur Karcz, Jakub Gębicki, Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski, Damian Jasiński

NKS II Białobrzegi: Patryk Steć, Kamil Kamiński, Tomasz Szczeć, Mateusz Trusiak, Konrad Zieliński, Marcin Łach, Rafał Kotowski

BTS II Kobylany: Marek Fedorczyk, Damian Kotowski, Cezary Rytel, Marcin Fedorczyk, Jan Mieczkowski, Marcin Sawicki

ZML Sokołów: Sławomir Sikorski, Maciej Skupiewski, Mariusz Stańczuk, Mateusz Flażyński, Adrian Rogoziński, Adam Woźniak

Chądzyń II: Piotr Siedlecki, Jakub Siedlecki, Michał Szajko, Sylwester Pytlak, Łukasz Waszewski, Bartosz Łagoda

 

Klasyfikacja strzelców po I turnieju

 

 

1

Omieciuch Mateusz

BTS I Kobylany

14

2

Abramczuk Hubert

Nieicecz

10

3

Steć Mateusz

NKS I Białobrzegi

8

4

Bieniek Piotr

Axan II Kowiesy

7

5

Bolesta Patryk

Nieicecz

7

6

Bolesta Łukasz

Nieciecz

6

7

Ignaciuk Adam

Nieicecz

6

8

Jaczewski Przemysław

BTS I Kobylany

6

9

Sawicki Łukasz

KWK Sokołów

6

10

Szczeć Sylwester

NKS I Białobrzegi

6

11

Zawadzki Mateusz

Kamianka

6

12

Osipiak Hubert

Chądzyń I

5

13

Barbasrki Bartosz

KWK Sokołów

4

14

Buczyński Paweł

Jawor Sokołów

4

15

Jasiński Kamil

ATS I Kowiesy

4

16

Kozak Michał

Patrykozy

4

17

Kur Rafał

Perllasz Sterdyń

4

18

Makolewski Marcin

ATS I Kowiesy

4

19

Chmielewski Daniel

BTS I Kobylany

3

20

Goworek Hubert

Skibniew II

3

21

Hudon Mateusz

NKS I Białobrzegi

3

22

Kalicki Marcin

Perllasz Sterdyń

3

23

Kisieliński Bartosz

BTS I Kobylany

3

24

Kobus Jarosław

Sabnie I

3

25

Kolanek Tomasz

Perllasz Sterdyń

3

26

Miszczuk Mateusz

Skibniew I

3

27

Omieciuch Krzysztof

KWK Sokołów

3

28

Pałka Marcin

ATS II Kowiesy

3

29

Rybiński Daniel

Patrykozy

3

30

Skupiewski Maciej

ZML Sokołów

3

31

Bartosiak Grzegorz

Skrzeszew

2

32

Czerkas Tomasz

Skrzeszew

2

33

Ignaciuk Krzysztof

Kamianka

2

34

Jaroszewski Grzegorz

Jawor Sokołów

2

35

Kamiński Kamil

NKS II Białobrzegi

2

36

Kobus Hubert

Sabnie I

2

37

Korczewski Robert

Sabnie I

2

38

Kotowski Rafał

NKS II Białobrzegi

2

39

Niewiadomski Sylwester

ATS II Kowiesy

2

40

Paderewski Jakub

Jawor/Perła Export Sokołów

2

41

Pogorzelski Marek

Skibniew I

2

42

Sielecki Jakub

Chądzyń II

2

43

Stańczuk Mariusz

ZML Sokołów

2

44

Wilk Łukasz

NKS I Białobrzegi

2

45

Al.- Halabi Amir

Jawor/Perła Export Sokołów

1

46

Andrzejewski Mariusz

Perllasz Sterdyń

1

47

Baranek Konrad

Rudniki

1

48

Bińkowski Damian

Skibniew II

1

49

Borkowski Mariusz

Jawor/Perła Export Sokołów

1

50

bramka samobócza z ZML Sokołów

Patrykozy

1

51

bramka samobójcza z Prllasz Sterdyń

Chądzyń II

1

52

bramka samobójcza z Rudnikami

Nieicecz

1

53

bramka saobójcza z NKS I Białobrzegi

BTS I Kobylany

1

54

Domagała Piotr

KWK Sokoów

1

55

Fabisiak Hubert

Jawor/Perła Export Sokołów

1

56

Fedorczyk Marek

BTS II Kobylany

1

57

Gębicki Dawid

ATS I Kowiesy

1

58

Jakubiak Patryk

Sabnie I

1

59

Karcz Artur

ATS II Kowiesy

1

60

Komycz Kacper

ATS I Kowiesy

1

61

Korczewski Radosław

KWK Sokołów

1

62

Kozak Kamil

Patrykozy

1

63

Krochmal Konrad

Nieciecz

1

64

Mazur Kamil

Rudniki

1

65

Mieczkowski Jan

BTS II Kobylany

1

66

Miszczuk Kamil

Skibniew II

1

67

Miszczuk Patryk

ATS I Kowiesy

1

68

Mosiej Krzysztof

BTS I Kobylany

1

69

Nowak Michał

Chądzyń I

1

70

Osipiak Bartosz

Skrzeszew

1

71

Podgórzak Daniel

Patrykozy

1

72

Rytel Cezary

BTS II Kobylany

1

73

Telakowiec Patryk

Chądzyń I

1

74

Trusiak Mateusz

NKS II Białobrzegi

1

75

Zawadzki Maciej

Chądzyń I

1

76

Zieliński Daniel

NKS I Białobrzegi

1

77

Zieliński Łukasz

NKS I Białobrzegi

1

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [672]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz-Sabnie 03.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 92
ogółem: 622 573

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka