Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 21.10.2012
W niedzielę 21.10.2012 została rozegrana VIII kolejka spotkań TOPAZ LIGI. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie zapowiadało się w Kamiance, gdzie drużyna gospodarzy podejmowała Nieciecz, niespodziewanie mecz był jednostronnym widowiskiem, goście zwyciężyli aż 11:2. W Sabniach po bardzo dobry pojedynku gospodarze pokonali Axan Kowiesy aż 4:0, większość obserwatorów uważało że wynik powinien być niższy, gdyż przewaga Sabni nie była aż tak wyraźna. W Morszkowie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotowała drużyna NKS Białobrzegi pokonując gospodarzy 5:1. W Skibniewie mimo prowadzenia gości do przerwy gospodarze pokonali Jawor Sokołów 5:2. Nie doszło do skutku spotkanie BTS Kobylany – Brazzers Sokołów, gdyż goście nie dojechali na mecz. W tej kolejce pauzowała drużyna Ulkar Karolew. W tabeli I ligi bez zmian prowadzi BTS Kobylany przed Niecieczą, Axanem i Kamianką.
TOPAZ I LIGA
VIII kolejka, 21.10.2012
Morszków – NKS Białobrzegi 1:5 (1:3) (Morszków)
Łukasz Stankiewicz # Mariusz Steć I- 2, Sylwester Szczeć, Jakub Ryciak, bramka samobójcza
Sędziował: Robert Mosiej
Morszków:Kur Artur, Kur Adam, Kur W., Kaczorowski E., Zawadzki M., Sankowski M., Bojar S., Karpiński P., Stankiewicz Ł., Gawryluk R.
NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć Mateusz, Steć J., Steć Patryk, Kamiński K., Szczeć S., Leśniczuk Ł., Szczeć T., Ryciak J.
Kamianka – Nieciecz 2:11 (2:6) (Kamianka)
Łukasz Zawadzki, Andrzej Korczewski # Andrzej Pniewski-4, Marcin Ornowksi-3, Adam Ignaciuk-2, Patryk Bolesta-2
Sędziował: Robert Mosiej
Kamianka: Bolesta W., Łukasiewicz G., Sidorzak M., Kurdziński Ł., Pogorzelski S., Korczewski A., Głogowski K., Głogowski D., Sulawiak J., Kołodzijczuk H., Ignaciuk K., Zawadzki Ł.
Nieciecz:Nasiłowski R., Bielarski M., Bolesta Ł., Ignaciuk A., Pniewski P., Pniewski R., Bolesta P., Ornowski M., Pniewski A.
Sabnie – Axan Kowiesy 4:0 (1:0) (Sabnie)
Jarosław Kobus-2, Piotr Graw, Remigiusz Krzymowski
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Sabnie:Ładziak K., Kobus J., Graw P., Krzymowski R., Rozbicki I., Jakubiak P., Jurczak M., Hardejewicz K., Korczewski R.
Axan Kowiesy: Sawicki R., Żukowski P., Romanowski S., Chróściel Ł., Mikołajczyk D., Gawryś D., Rutkowski R., Rzemek K., Sikorski J., Klewek K., Dmowski D., Paczóski K.
BTS Kobylany – Brazzers Sokołów 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Skibniew – Jawor Sokołów 5:2 (0:1) (Skibniew)
Damian Bogucki, Hubert Goworek, Kamil Miszczuk, Marek Pogorzelski, Przemysław Supeł # Rafał Świnarski, Hubert Jastrzębski
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Skibniew:
Jawor Sokołów:
Termin wolny: Ulkar Karolew
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 1869, wczoraj: 33
ogółem: 926 610
statystyki szczegółowe
|