Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

VII kolejka PLP7

  • autor: Bialy84, 2012-10-19 21:27

          W niedzielę 14.10.2012 rozegrano VII kolejkę  Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie rozegrano w Sokołowie na boisku SLO, gdzie Jawor Sokołów podejmował Sabnie. Po bardzo wyrównanym pojedynku  gospodarze pokonali gości 7:5. Również drugie bardzo ciekawe spotkanie odbyło się na boisko SLO, gdzie Axan Kowiesy podejmował Ulkar Karolew, mecz zakończył się zwycięstwem Axanu 7:4. Kolejną porażkę zanotowała drużyna NKS Białobrzegi, która uległa u siebie Kamiance 1:6. Pewne zwycięstwo w Morszkowie odniósł lider rozgrywek drużyna BTS Kobylany pokonując gospodarzy 7:0. W Niecieczy gospodarze pewnie pokonali Skibniew 8:2. W tabeli prowadzi drużyna BTS Kobylany, która wyprzedza o trzy punkty Axan, Nieciecz i Kamiankę. Tabelę zamyka drużyna Morszkowa z zerowym dorobkiem punktowym.

 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

VII kolejka, 14.10.2012

Jawor Sokołów – Sabnie                          7:5 (5:4) (SLO Sokołów)       

Marcin Siedlecki-4, Hubert Jastrzębski, Damian Zaranek, Radosław Wrzosek # Jarosław Kobus-2, Kamil Jagiełło-3

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Mróz B., Siedlecki M., Kurełek A., Dobrzyński T., Wrzosek R., Paderewski J., Kurył A., Zaranek D., Brzezik M., Mroczek Ł.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Saczuk K., Jagiełło K., Bierdziński D., Jakubiak P., Rozbicki I., Graw P., Przewoźnik D., Mosiej R.

 

Nieciecz – Skibniew                                  8:2 (5:1)  (Nieciecz)

Andrzej Pniewski-3, Hubert Abramczuk-2, Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Robert Pniewski # Damian Bogucki-2

Sędziował: Robert Mosiej

Nieciecz: Grzymała J., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Bolesta Ł., Bolesta Ł., Abramczuk H., Ornowski M., Skupiewski M., Bielarski M., Krochmal K., Ignaciuk A.

Skibniew: Pogorzelski S., Pogorzelski M., Bogucki D., Bińkowski D., Zegadło A., Miszczuk M., Sobotka P.

 

Axan Kowiesy – Ulkar Karolew                7:4 (4:1) (SLO Sokołów)

Piotr Żukowski-3, Marcin Puzan -3, Robert Krasnodębski # Jakub Prochacki, Radosław Walczuk, Maciej Cienkowski, Rafał Kania

Sędziował: Marek Szybka

Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Puzan M., Gawryś D., Romanowski S., Sikorski W., Krasnodębski R., Sikorski J., Żukowski P.

Ulkar Karolew: Księżak H., Prochacki J., Świnarski D., Świnarski A., Walczuk R., Kania R., Kąkol K., Cienkowski M.

 

Morszków – BTS Kobylany                       0:7 (0:3) (Morszków)

Krzysztof Omieciuch-2, Krzysztof Mosiej, Kamil Iliński, Bartosz Kisieliński, Marek Fedorczyk, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Morszków: Czarniecki D., Kur Artur, Bojar S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sankowski M., Klimczuk M., Karpiński P., Mosakowski I., Stankiewicz Ł.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Mosiej K., Trębicki S., Chmielewski D., Kisieliński B., Madoń H., Iliński K., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Omieciuch K., Izdebski M.

 

NKS Białobrzegi – Kamianka                    1:6

Sędziował: Adam Chruścicki

NKS Białobrzegi:

Kamianka:

 

Termin wolny: Brazzers Sokołów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [234]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - AMT Tchórznica
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 60, wczoraj: 28
ogółem: 622 810

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka