VII kolejka PLP7

• autor: Bialy84, 2012-10-19 21:27

W niedzielę 14.10.2012 rozegrano VII kolejkę  Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie rozegrano w Sokołowie na boisku SLO, gdzie Jawor Sokołów podejmował Sabnie. Po bardzo wyrównanym pojedynku  gospodarze pokonali gości 7:5. Również drugie bardzo ciekawe spotkanie odbyło się na boisko SLO, gdzie Axan Kowiesy podejmował Ulkar Karolew, mecz zakończył się zwycięstwem Axanu 7:4. Kolejną porażkę zanotowała drużyna NKS Białobrzegi, która uległa u siebie Kamiance 1:6. Pewne zwycięstwo w Morszkowie odniósł lider rozgrywek drużyna BTS Kobylany pokonując gospodarzy 7:0. W Niecieczy gospodarze pewnie pokonali Skibniew 8:2. W tabeli prowadzi drużyna BTS Kobylany, która wyprzedza o trzy punkty Axan, Nieciecz i Kamiankę. Tabelę zamyka drużyna Morszkowa z zerowym dorobkiem punktowym.

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

VII kolejka, 14.10.2012

Jawor Sokołów – Sabnie                          7:5 (5:4) (SLO Sokołów)

Marcin Siedlecki-4, Hubert Jastrzębski, Damian Zaranek, Radosław Wrzosek # Jarosław Kobus-2, Kamil Jagiełło-3

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Mróz B., Siedlecki M., Kurełek A., Dobrzyński T., Wrzosek R., Paderewski J., Kurył A., Zaranek D., Brzezik M., Mroczek Ł.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Saczuk K., Jagiełło K., Bierdziński D., Jakubiak P., Rozbicki I., Graw P., Przewoźnik D., Mosiej R.

Nieciecz – Skibniew                                  8:2 (5:1)  (Nieciecz)

Andrzej Pniewski-3, Hubert Abramczuk-2, Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Robert Pniewski # Damian Bogucki-2

Sędziował: Robert Mosiej

Nieciecz: Grzymała J., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Bolesta Ł., Bolesta Ł., Abramczuk H., Ornowski M., Skupiewski M., Bielarski M., Krochmal K., Ignaciuk A.

Skibniew: Pogorzelski S., Pogorzelski M., Bogucki D., Bińkowski D., Zegadło A., Miszczuk M., Sobotka P.

Axan Kowiesy – Ulkar Karolew                7:4 (4:1) (SLO Sokołów)

Piotr Żukowski-3, Marcin Puzan -3, Robert Krasnodębski # Jakub Prochacki, Radosław Walczuk, Maciej Cienkowski, Rafał Kania

Sędziował: Marek Szybka

Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Puzan M., Gawryś D., Romanowski S., Sikorski W., Krasnodębski R., Sikorski J., Żukowski P.

Ulkar Karolew: Księżak H., Prochacki J., Świnarski D., Świnarski A., Walczuk R., Kania R., Kąkol K., Cienkowski M.

Morszków – BTS Kobylany                       0:7 (0:3) (Morszków)

Krzysztof Omieciuch-2, Krzysztof Mosiej, Kamil Iliński, Bartosz Kisieliński, Marek Fedorczyk, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Morszków: Czarniecki D., Kur Artur, Bojar S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sankowski M., Klimczuk M., Karpiński P., Mosakowski I., Stankiewicz Ł.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Mosiej K., Trębicki S., Chmielewski D., Kisieliński B., Madoń H., Iliński K., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Omieciuch K., Izdebski M.

NKS Białobrzegi – Kamianka                    1:6

Sędziował: Adam Chruścicki