Wyniki V kolejki

• autor: Bialy84, 2012-10-06 21:03

W ostatni weekend września została rozegrana V kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi rozegrano tylko cztery spotkania, gdyż mecz Morszków – Skibniew został przełożony na inny termin. Najciekawsze spotkanie rozegrano w Kamiance gdzie gospodarze wicelider podejmował lider drużynę BTS Kobylany, dodatkowo było to spotkanie derbowe gminy Repki. Obie drużyny wystąpiły prawie w najsilniejszych składach i mecz stał na wysokim poziomie. Przez większość cześć spotkania przewagę posiadali goście, którzy pokonali gospodarzy 6:3. W Niecieczy gospodarze pewnie pokonali Ulkar Karolew 4:0. W Białobrzegach gospodarze nie sprostali drużynie z Sabnie, ulegając 2:5. W Sokołowie w meczu derbowym Jawor Sokołów pokonał Brazzers Sokołów 5:2, drużyna Jawora zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie. W piątej kolejce pauzowała drużyna Axan Kowiesy. W tabeli drużyna BTS Kobylany z kompletem punktów wyprzedza już o sześć punktów cztery drużyny: Kamiankę, Nieciecz, Sabnie i Axan Kowiesy. Bez punktu tabele zamyka drużyna z Morszkowa.
         W II lidze niecodziennym popisem strzeleckim wykazał się Bartosz Osipiak (Król strzelców II ligi w poprzednim sezonie) zdobywając aż 8 bramek w wygranym wyjazdowym spotkaniu Grodziska z drużyną Sokołów I 11:3. Mecz został rozegrany w Repkach na Orliku. Nie doszło do skutku drugie spotkanie zaplanowane w Repkach, gdyż gospodarze otrzymali walkower z powodu niestawiennictwa drużyny z Chądzynia. W Skrzeszewie rozegrano dwa spotkania, w pierwszym Rudniki przegrały z Jabłonną Lacką 1:6 (5 bramek dla gości zdobył Maciej Ołtarzewski), natomiast odradzająca się powoli drużyna gospodarzy pokonała wysoko MDS Sokołów 6:0. W Bujałach gospodarze po raz kolejny nie zdobyli żadnego punktu, tym razem ulegli drużynie ATS Kowiesy 1:3. W tabeli II ligi z kompletem punktów prowadzi drużyna z Repek, wyprzedzając Jabłonnę Lacka i Skrzeszew, Rudniki i ATS Kowiesy.

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

V kolejka, 30.09.2012

NKS Białobrzegi – Sabnie                         2:5 (1:1) (Białobrzegi)

Sylwester Szczeć, Mateusz Hudon # Piotr Graw-2, Jarosław Kobus-2, Robert Mosiej

Sędziował: Krzysztof Woźniak

NKS Białobrzegi:Steć  Mariusz I, Hudon M., Steć J., Szczeć S., Steć Patryk, Szczeć T., Zieliński Ł.

Sabnie:Ładziak K., Bierdziński D., Mosiej R., Graw P., Kobus J., Nowakowski D., Krzymowski R., Rozbicki I., Kobus H.

Nieciecz – Ulkar Karolew                         4:0 (1:0) (Nieciecz)

Patryk Bolesta-2, Hubert Abramczuk, Konrad Krochmal

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Nieciecz:

Ulkar Karolew:

Kamianka – BTS Kobylany                       3:6 (2:2) (Kamianka)

Wojciech Grądzki (32), Mateusz Zawadzki (56), bramka samobójcza (35) # Mateusz Omieciuch-3 (2, 47, 66), Przemysław Jaczewski-2 (19, 39); Krzysztof Omieciuch (63)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Kamianka:Głogowski K., Głogowski D., Kołodziejczuk H., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Ignaciuk K., Pogorzelski S., Kurdziński Ł., Bolesta W., Korczewski A., Sidorzak M., Gradzki W., Łukasiewicz G., Koc S., Sulawiak J.,

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Omieciuch K., Śmieciuch M., Rytel C., Chmielewski D., Fedorczyk Marcin, Mosiej K., Trębicki S., Jaczewski P., Jasiński A., Kisieliński B., Madoń H., Mieczkowski J.

Jawor Sokołów – Brazzers Sokołów                  5:2 (2:1) (SLO Sokołów)

Piotr Domagała-2, Hubert Jastrzębski, Damian Zaranek, Marcin Siedlecki # Adam Malinowski-2

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów:Brzezik M., Jastrzębski H., Jaroszewski G., Zaranek D., Kurełek A., Mróz B., Dobrzyński T., Siedlecki M., Domagała P., Świnarski R., Paderewski J.

Brazzers Sokołów:Retko A., Cieciera Ł., Tomaszuk K., Błoński A., Harasim M., Pytel J., Młyński J., Trębicki R., Malinowski A., Maliszewski H.

Morszków – Skibniew  mecz przełożony

Axan Kowiesy – termin wolny