Wyniki IV kolejki

• autor: Bialy84, 2012-10-06 21:02

W niedzielę 23.09.2012 została rozegrana IV kolejka spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Najciekawsze spotkanie rozegrano w Repkach na Orliku, gdzie drużyna BTS Kobylany podejmowała Axan Kowiesy, dotychczas obie drużyny zainkasowały komplet punktów. Mecz niespodziewanie przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy prowadzili już 6:1, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4. W Skibniewie beniaminek rozgrywek drużyna gospodarzy pokonała niespodziewanie lidera rozgrywek drużynę Kamianki 3:1. W Tchórznicy Sabnie rozgromiły Morszków 8:0, mecz był jednostronnym widowiskiem,  wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby nie słaba skuteczność gospodarzy i bardzo dobra postawa bramkarza gości. W Węgrowie na Orliku Ulkar Karolew pokonał po wyrównanym meczu  NKS Białobrzegi 4:3. W Sokołowie na boisku SLO Brazzers Sokołów uległ drużynie z Niecieczy 4:10. W tej kolejce pauzowała drużyna Jawor Sokołów. Samodzielnym liderem z kompletem punktów została drużyna BTS Kobylany.
      W II lidze w meczu na szczycie Jabłonna Lacka przegrała z Repkami 4:7, w Sokołowie na boisku SLO MDS Sokołów przegrał w Rudnikami 2:4, tracąc decydujące bramki w końcówce meczu. W Repkach na Orliku Sokołów I pokonał 7:4 ATS Kowiesy. W Bujałch gospodarze grający w sześcioosobowym składzie przegrali z Chadzaniem 1:2. W Skrzeszewie gospodarze pewnie pokonali Grodzisk 7:0. Liderem rozgrywek z kompletem punktów została drużyna z Repek, która wyprzedza Jabłonnę Lacką oraz Rudniki. Drużyna z Rudnik również zanotowała komplet zwycięstw, tylko rozegrała jedno spotkanie mniej.

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

IV kolejka, 23.09.2012

Ulkar Karolew – NKS Białobrzegi             4:3 (2:2)(Węgrów- Orlik)

Bartłomiej Zenik-3 (30, 54,56); Leszek Roguszewski (6) # Mariusz Steć I-2 (9, 21), Michał Steć (59)

Sędziował: Wiesław Soliński

ULkar Karolew:Rostek A., Świnarski A., Zenik B., Batorowicz D., Księżak H., Brzezik T., Mazurek A., Świnarski D., Małko W., Kania Ł., Ostrowski D., Prochacki J., Cienkowski M., Roguszewski L., Filipiak D,

NKS Białobrzegi:Steć Mariusz I, Steć Patryk, Steć Michał, Szczeć S., Szczeć T., Hudon M., Kamiński K.

Sabnie – Morszków                                  8:0 (5:0) (Tchórznica)

Piotr Graw-4 (1,6, 18, 53); Dawid Nowakowski-2 (26, 37-k); Hubert Kobus (56)

Sędziował: Adam Romańczuk

Sabnie:Ładziak K., Kryszczuk T., Graw P., Szczuk K., Przewoźnik D., Nowakowski D., Jakubiak P., Rozbicki I., Jagiełło ., Kobus H., Jurczak M.

Morszków:Sankowski M., Tomczuk J., Czerniecki D., Klimczuk M., Bojar S., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Kur W., Kur Artur, Karpiński P.

Brazzers Sokołów – Nieciecz                   4:10 (3:6) (SLO Sokołów)

Piotr Iwański, Hubert Maliszewski, Paweł Maliszewski, Robert Trębicki # Hubert Abramczuk-3, Andrzej Pniewski-2, Marcin Ornowksi-2, Konrad Krochmal, Adam Ignaciuk, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Brazzers Sokołów:Maliszewski H., Maliszewski P., Retko A., Wróblewski P., Trochimiuk P., Malinowski A., Błoński A., Cieciera Ł., Iwański P., Tomaszuk K., Pytel J., Trębicki R., Harasim M.

Nieciecz:Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Krochmal K., Ignaciuk A., Bolesta Ł., Bielarski M., Skupiewski M., Abramczuk H., Grzymała J., Ornowski. M., Bolesta P.

Skibniew – Kamianka                               3:1 (0:0) (Skibniew)

Tomasz Sójka, Damian Bińkowski, bramka samobójcza # Łukasz Zawadzki

Sędziował: Robert Mosiej

Skibniew: Miszczuk K., Miszczuk M., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Zegadło A., Supeł P., Sobotka P., Bogucki D., Bińkowski D., Sójka T., Goworek H.

Kamianka: Bolesta W., Łukasiewicz G., Kurdziński Ł., Zawadzki Ł., Kołodziejczuk H., Pogorzelski S., Głogowski P., Głogowski D., Pinkwara K., Chmielewski D., Sidorzak M., Ignaciuk K., Sulawiak J.

BTS Kobylany – Axan Kowiesy                 6:4 (3:1) (Repki – Orlik)

Przemysław Jaczewski-3 (52, 61, 62); Cezary Rytel-2 (17, 23), Mateusz Omieciuch (33) # Damian Gawryś-3 (19, 65, 69), Piotr Żukowski (68)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Chmielewski D., Mieczkowski D., Jaczewski P., Kisieliński B., Jasiński A., Rytel C., Trębicki S., Omieciuch M., Iliński K., Fedorczyk Marek

Axan Kowiesy:Sawicki R., Żukowski P., Klewek K., Romanowski S., Rzemek K., Sikorski A., Gawryś D.