Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki III kolejki

  • autor: Bialy84, 2012-09-20 06:15

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

III kolejka, 16.09.2012

NKS Białobrzegi – Brazzers Sokołów 1:1 (Białobrzegi)

Sędziował: Adam Chruścicki

NKS Białobrzegi:

Brazzers Sokołów:



Skibniew – BTS Kobylany 2:6 (1:3) (Skibniew)

Marek Pogorzelski-2 # Przemysław Jaczewski-3, Mateusz Omieciuch, Daniel Chmielewski, Sebastian Trębicki

Sędziował: Robert Mosiej

Skibniew: Miszczuk M., Miszczuk K., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Supeł P., Sobotka P., Zegadło A., Skonieczny P., Bogucki D., Bińkowski D.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Iliński K., Rytel C., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marek, Mosiej K., Kisieliński B., Jaczewski P., Omieciuch M., Chmielewski D., Trębicki S.



Kamianka – Sabnie 7:6 (2:3) (Kamianka)

Mateusz Zawadzki-4, Kamil Głogowski, Hubert Kołodziejczuk, Andrzej Korczewski
# Jarosław Kobus-3, Piotr Graw-2, Dawid Nowakowski

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Kamianka: Chmielewski D., Sulawiak J., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sidorzak M., Głogowski D., Głogowski K., Kołodziejczuk H., Korczewski A.

Sabnie: Ładziak K., Graw P., Jagiełło K., Kobus J., Mosiej R., Bocian M., Rozbicki I., Szczuk K., Jakubiak P., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Nowakowski D.



Jawor Sokołów – Axan Kowiesy 3:6 (1:2) (SLO Sokołów)

Rafał Świnarski, Bartosz Mróz # Piotr Żukowski-2, Marcin Puzan, Damian Gawryś, Łukasz Chruściel, Piotr Bieniek

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów: Brzezik M., Jastrzębski H., Jaroszewski G., Paderewski J., Chromiński M., Zaranek D., Świnarski R., Kurełek A., Mróz B., Kamiński M., Borkowski M., Flażyński M.

Axan Kowiesy: Dmowski J., Klewek K., Romanowski S., Puzan M., Chruściel Ł., Krasnodębski R., Żukowski P., Gawryś D., Sikorski A., Sikorski J., Bieniek P., Sawicki R., Sikorski M., Rzemyk K., Mikołajczyk D.



Morszków – Ulkar Karolew 2:5 (1:3) (Morszków)

Łukasz Zawadzki-2 # Maciej Cienkowski-2, Rafał Kania-2, Hubert Księżak

Sędziował: Robert Mosiej

Morszków: Balicki M., Kur Adam, Kur Artur, Karpiński P., Czarnecki D., Bojar S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Mlonek Sz.

Ulkar Karolew: Rostek A., Świnarski D., Świnarski A., Ostrowski D., Kupisz M., Kania R, Małkowski M., Batorowicz D., Księżak H., Kąkol K., Kąkol A., Cienkowski M., Gała Ł.



Termin wolny: Nieciecz



Tabela I ligi (Stan na 16.09.2012)




l.p Drużyna
Mecze
Punkty Bramki
Wygrane
Remisy
Porażki

1.
Kamianka
3
9
34
16
3
0
0

2.
Axan Kowiesy
3
9
15
5
3
0
0

3.
BTS Kobylany
3
9
14
8
3
0
0

4.
Brazzers Sokołów
3
4
13
22
1
1
1

5.
Skibniew (b)
3
3
14
12
1
0
2

6.
Nieciecz (m)
2
3
7
5
1
0
1

7.
Sabnie (p)
3
3
14
14
1
0
2

8.
Ulkar Karolew
3
3
12
19
1
0
2

9.
NKS Białobrzegi
2
1
1
6
0
1
1

10.
Jawor Sokołów
3
0
7
15
0
0
3

11.
Morszków (b)
2
0
4
13
0
0
2






POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

III kolejka, 16.09.2012

MDS Sokołów – Repki 3:8 (1:5) (Sokołów, Kosowska)

Karol Skonieczny, Artur Pawluczak, Sebastian Skibniewski # Adrian Borowski-3, Jacek Jóźwiak-2, Kamil Olszewski, Piotr Andrzejczuk, Kamil Daniluk

Sędziował: Marek Szybka

MDS Sokołów: Skibniewski S., Skonieczny K., Dondzbach C., Górski M., Żaboklicki P., Rosocha P., Nowotniak B., Pawluczak A., Górski J., Miszczuk M.

Repki: Olszewski S., Siemieniak J., Gawroński R., Adamczuk P., Rosak J., Borys Ł., Waszczuk M., Horowicz M., Borowski A., Jóźwiak J., Olszewski K., Andrzejczuk P., Daniluk K.



Chądzyń – ATS Kowiesy 3:4 (Jabłonna Lacka- Orlik)

# Kamil Jasiński-2, Marcin Makolewski, Marcin Pałka

Sędziował: Adam Chruścicki

Chadzyń:

ATS Kowiesy: Owsianko K., Miszczuk P., Karcz A., Komysz K., Iliński S., Romanowski K., Makolewski K., Niewiadomski S., Pałka M., Gębicki D., Gębicki J., Jasiński D., Jasiński K.



Bujały – Jabłonna Lacka 2:6 (2:2) (Bujały)

Michał Zalewski, Daniel Czarnocki # Tomasz Plichta-2, Tomasz Moczulski, Sławomir Jóźwiak, Tomasz Pozimski, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Bujały: Szulawiak M.,Czarnocki D., Czarnocki Ł., Zalewski Mateusz, Zalewski Michał, Wierzbicki M., Bujalski K., Remiszewski D.

Jabłonna Lacka: Kanabrodzki D., Parzonka P., Kondraciuk A., Wojtkowski P., Ołtarzewski M., Pieczara R., Pozimski T., Jóźwiak S., Moczulski T., Kondracki P., Hanusz S., Plichta T.



Sokołów I – Skrzeszew 8:12 (Jabłonna Lacka- Orlik)
# Tomasz Czerkas-4, Jarosław łachecki-3, Grzegorz Bartosiak-3, Robert Łachecki-2

Sędziował: Adam Chruścicki

Sokołów I:

Skrzeszew:



Rudniki – Grodzisk 2:1 (0:0) (Skrzeszew)

Damian Stefaniak, Hubert Wasilewski # Piotr Osipiak

Sędziował: Ernest Wierzbicki

Rudniki:

Grodzisk:

Tabela II ligi (Stan na 9.09.2012)




l.p Drużyna
Mecze
Punkty Bramki
Wygrane
Remisy
Porażki

1.
Jabłonna Lacka
3
9
28
10
3
0
0

2.
Repki
3
9
26
11
2
0
0

3.
Rudniki
2
6
5
2
2
0
0

4.
ATS Kowiesy
3
6
10
13
2
0
1

5.
Sokołów I
2
3
16
17
1
0
1

6.
Grodzisk
3
3
9
12
1
0
2

7.
Skrzeszew
3
3
18
22
1
0
2

8.
MDS Sokołów
3
3
10
16
1
0
2

9.
Bujały
3
0
9
16
0
0
3

10.
Chądzyń
3
0
14
26
0
0
3


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [544]
 

autor: ~bulwa 2012-09-20 16:27:45

avatar w piewszej i w drugiej lidze po 3 druzyny bez porazki najwieksza niespodzianka to rudniki przeciez oni nic jeszcze nie wygrali


autor: ~bulwa 2012-09-20 16:28:25

avatar oczywiscie do tej pory


autor: ~we 2012-09-23 21:59:54

avatar wygrali 3 mecze nawet.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Karolew
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 17
ogółem: 623 042

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka