Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki II kolejki

  • autor: Bialy84, 2012-09-13 17:35

W rozwinięciu wyniki 2 kolejki

 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II kolejka, 9.09.2012

Sabnie – Skibniew                                    5:3 (1:0)  (Sabnie)

Piotr Graw-2, Kamil Jagiełło, Dawid Kobus, Jarosław Kobus # Mateusz Miszczuk, Paweł Sobotka, Damian Bogucki

Sędziował: sędzia nie dojechał, mecz sędziował przedstawiciel gospodarzy

Sabnie:Kobus J., Bocian M., Mosiej R., Krzymowski R., Benedykciuk J., Szczuk K., Jagiełło K., Rozbicki I., Graw P., Kobus D., Chendoszko Ł., Jakubiak P.

Skibniew:Miszczuk K., Miszczuk M., Pogorzelski M., Zegadło A., Supeł P., Bogucki D., Bińkowski D., Skonieczny P., Sobotka P.

 

BTS Kobylany – Jawor Sokołów               4:3 (4:2) ) Repki- Orlik

Mateusz Omieciuch-2 (11,12); Przemysław Jaczewski-2 (13,14) # Mariusz Borkowski (9), Marcin Chromiński (27), Marcin Brzezik (42)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Mieczkowski D., Jaczewski P., Fedorczyk Marcin, Omieciuch K., Omieciuch M., Iliński K., Mieczkowski J., Kisieliński B., Mosiej K., Nasiłowski Ł.

Jawor Sokołów:Mróz B., Paderewski J., Jastrzębski H., Jaroszewski G., Zaranek D., Chromiński M., Gargul A., Dobrzyński T., Brzezik M., Borkowski M., Ludwiczak K., Kurełek Artur, Kurełek A., Kuryłek. A.

 

Ulkar Karolew – Kamianka                      6:8 (1:7) (Węgrów- Orlik)

# Hubert Kołodziejczuk-2, Łukasz Zawadzki-2, Kamil Głogowski-2, Piotr Rozbicki, bramka samobójcza

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew:

Kamianka:Bolesta W., Łukasiewicz G., Kołodziejczuk H., Zawadzki Ł., Głogowski K., Głogowski D., Rozbicki ., Pogorzelski S., Chmielewski D., Pinkwara K., Ignaciuk K., Sulawiak J.

 

Axan Kowiesy – Nieciecz                          4:2 (2:0) (SLO Sokołów)

Piotr Zukowski-2, Damian Dmowski-2 # Adam Ignaciuk-2

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Axan Kowiesy:Sawicki R., Sikorski M., Rzemek K., Romanowski S., Mikołajczyk D., Gawryś D., Rutkowski R., Dmowski D., Żukowski P., Klewek K., Puzan M., Sikorski J.,

Nieciecz:

 

Brazzers Sokołów – Morszków                8:2 (7:1) (SLO Sokołów)

Paweł Maliszewski-3, Przemysław Trochimiuk, Robert Trębicki, Artur Retko, Piotr Wróblewski, Marcin Harasim # Jakub Nowotniak, Kamil Kaczorowski

Sędziował: Robert Mosiej

Brazzers Sokołów:Maliszewski H., Retko A., Maliszewski P., Błoński A., Trochimiuk P., Wróblewski P., Strzała D., Cieciera Ł., Harasim M., Malinowski A., Trębicki R., Chmielaki J., Pytel J., Sawicki K.

Morszków:Kaczorowski K., Kur Artur, Kur Adam, Bojar S., Karpiński P., Zawadzki M., Klimczuk M., Klimczuk D., Nowotniak J., Tomczuk J.

Tabela I ligi (Stan na 9.09.2012)

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Kamianka

2

6

27

10

2

0

0

2.

Axan Kowiesy

2

6

9

2

2

0

0

3.

BTS Kobylany

2

6

8

6

2

0

0

4.

Skibniew (b)

2

3

12

6

1

0

1

5.

Nieciecz (m)

2

3

7

5

1

0

1

6.

Sabnie (p)

2

3

8

7

1

0

1

7.

Brazzers Sokołów

2

3

12

21

1

0

1

8.

Jawor Sokołów

2

0

4

9

0

0

2

9.

NKS Białobrzegi

1

0

0

5

0

0

1

10.

Morszków (b)

1

0

2

8

0

0

1

11.

Ulkar Karolew

2

0

7

17

0

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II kolejka, 9.09.2012

Chądzyń – Sokołów I                      5:8 (2:6)  (Jabłonna Lacka- Orlik)

Damian Kotowski-2, Patryk Telakowiec, Jakub Siedlecki, Szymon Tymiński # Michał Wasiluk-3, Jacek Wasiluk-2, Grzegorz Chomać-2, bramka samobójcza

Sędziował: Adam Chruścicki

Chądzyń:Siedlecki P., Siedlecki J., Goyski K., Łagoda B., Kotowski D., Osipiak H., Telakowiec P., Waszewski Ł., Tymiński Sz.

Sokołów I: Skupiewski M., Fajkowski G., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Bogaj M., Jarosz T., Dmowski K., Maliszewski Z., Odowski A.

 

Jabłonna Lacka – ATS Kowiesy      8:2

Sędziował: Adam Chruścicki

Jabłonna L.:

ATS Kowiesy:

 

Skrzeszew – Rudniki                       1:3 (0:2) (Skrzeszew)

Tomasz Czerkas (9) # Hubert Wasilewski-2 (31, 53), Konrad Baranek (22)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Skrzeszew:Krukowski C., Bartosiak G., Czerkas T., Rusiniak P., Łachecki R., Łachecki J., Zdunek N., Wasilewski M., …….. P.

Rudniki:Rosłan P., Koprowski A., Ornowski P., Ornowski T., Czorniej H., Sawicki T., Baranek K., Wasilewski H., Stefaniak D.

 

Grodzisk – Repki                            3:7 (:)  (Grodzisk)

Kamil Olszewski-3, Adrian Borowski-2, Adrian Waszczuk, Jacek Jóźwiak

Sędziował: Andrzej Pietranik

Grodzisk:

Repki:Olszewski S., Olszewski K., Daniluk K., Andrzejczuk P., Horowicz M., Adamczuk P., Borys Ł., Siemieniak J., Borowski A., Waszczuk A., Jóźwiak J.                   

 

MDS Sokołów – Bujały                    5:4 (3:2) (Sokołów, Kosowska)

Artur Pawluczak-3, Cezary Dondzbach, Sebastian Skibniewski # Mariusz Kur, Daniel Czarnocki, Michał Zalewski, Emil Czarnocki

Sędziował: Robert Mosiej

MDS Sokołów:Skibniewski S., Dondzbach C., Pawluczak A., Miszczuk M., Skonieczny K., Nowotniak B., Żaboklicki B., Sikorski D., Rosocha P., Górski M.

Bujały:Kur M., Czarnocki D., Czarnocki E., Czarnocki J., Czarnocki Ł., Wierzbicki M., Wierzbicki K., Strzała B., Zalewski Michał, Remiszewski D., Szulawiak M.

 

Tabela II ligi (Stan na 9.09.2012)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

 Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

Jabłonna Lacka

2

6

22

8

2

0

0

2.

Repki

2

6

18

8

2

0

0

3.

Sokołów I

1

3

8

5

1

0

0

4.

Rudniki

1

3

3

1

1

0

0

5.

MDS Sokołów

2

3

7

8

1

0

1

6.

Grodzisk

2

3

8

10

1

0

1

7.

ATS Kowiesy

2

3

6

10

1

0

1

8.

Bujały

2

0

7

10

0

0

2

9.

Skrzeszew

2

0

6

14

0

0

2

10.

Chądzyń

2

0

11

22

0

0

2


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [489]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 17
ogółem: 623 053

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka