Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W rozwinięciu wyniki 2 kolejki
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
II kolejka, 9.09.2012
Sabnie – Skibniew 5:3 (1:0) (Sabnie)
Piotr Graw-2, Kamil Jagiełło, Dawid Kobus, Jarosław Kobus # Mateusz Miszczuk, Paweł Sobotka, Damian Bogucki
Sędziował: sędzia nie dojechał, mecz sędziował przedstawiciel gospodarzy
Sabnie:Kobus J., Bocian M., Mosiej R., Krzymowski R., Benedykciuk J., Szczuk K., Jagiełło K., Rozbicki I., Graw P., Kobus D., Chendoszko Ł., Jakubiak P.
Skibniew:Miszczuk K., Miszczuk M., Pogorzelski M., Zegadło A., Supeł P., Bogucki D., Bińkowski D., Skonieczny P., Sobotka P.
BTS Kobylany – Jawor Sokołów 4:3 (4:2) ) Repki- Orlik
Mateusz Omieciuch-2 (11,12); Przemysław Jaczewski-2 (13,14) # Mariusz Borkowski (9), Marcin Chromiński (27), Marcin Brzezik (42)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
BTS Kobylany:Wierzbicki E., Mieczkowski D., Jaczewski P., Fedorczyk Marcin, Omieciuch K., Omieciuch M., Iliński K., Mieczkowski J., Kisieliński B., Mosiej K., Nasiłowski Ł.
Jawor Sokołów:Mróz B., Paderewski J., Jastrzębski H., Jaroszewski G., Zaranek D., Chromiński M., Gargul A., Dobrzyński T., Brzezik M., Borkowski M., Ludwiczak K., Kurełek Artur, Kurełek A., Kuryłek. A.
Ulkar Karolew – Kamianka 6:8 (1:7) (Węgrów- Orlik)
# Hubert Kołodziejczuk-2, Łukasz Zawadzki-2, Kamil Głogowski-2, Piotr Rozbicki, bramka samobójcza
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:
Kamianka:Bolesta W., Łukasiewicz G., Kołodziejczuk H., Zawadzki Ł., Głogowski K., Głogowski D., Rozbicki ., Pogorzelski S., Chmielewski D., Pinkwara K., Ignaciuk K., Sulawiak J.
Axan Kowiesy – Nieciecz 4:2 (2:0) (SLO Sokołów)
Piotr Zukowski-2, Damian Dmowski-2 # Adam Ignaciuk-2
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Axan Kowiesy:Sawicki R., Sikorski M., Rzemek K., Romanowski S., Mikołajczyk D., Gawryś D., Rutkowski R., Dmowski D., Żukowski P., Klewek K., Puzan M., Sikorski J.,
Nieciecz:
Brazzers Sokołów – Morszków 8:2 (7:1) (SLO Sokołów)
Paweł Maliszewski-3, Przemysław Trochimiuk, Robert Trębicki, Artur Retko, Piotr Wróblewski, Marcin Harasim # Jakub Nowotniak, Kamil Kaczorowski
Sędziował: Robert Mosiej
Brazzers Sokołów:Maliszewski H., Retko A., Maliszewski P., Błoński A., Trochimiuk P., Wróblewski P., Strzała D., Cieciera Ł., Harasim M., Malinowski A., Trębicki R., Chmielaki J., Pytel J., Sawicki K.
Morszków:Kaczorowski K., Kur Artur, Kur Adam, Bojar S., Karpiński P., Zawadzki M., Klimczuk M., Klimczuk D., Nowotniak J., Tomczuk J.
Tabela I ligi (Stan na 9.09.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Kamianka | 2 | 6 | 27 | 10 | 2 | 0 | 0 |
2. | Axan Kowiesy | 2 | 6 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 |
3. | BTS Kobylany | 2 | 6 | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 |
4. | Skibniew (b) | 2 | 3 | 12 | 6 | 1 | 0 | 1 |
5. | Nieciecz (m) | 2 | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 |
6. | Sabnie (p) | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | 0 | 1 |
7. | Brazzers Sokołów | 2 | 3 | 12 | 21 | 1 | 0 | 1 |
8. | Jawor Sokołów | 2 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 2 |
9. | NKS Białobrzegi | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 |
10. | Morszków (b) | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 |
11. | Ulkar Karolew | 2 | 0 | 7 | 17 | 0 | 0 | 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
II kolejka, 9.09.2012
Chądzyń – Sokołów I 5:8 (2:6) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Damian Kotowski-2, Patryk Telakowiec, Jakub Siedlecki, Szymon Tymiński # Michał Wasiluk-3, Jacek Wasiluk-2, Grzegorz Chomać-2, bramka samobójcza
Sędziował: Adam Chruścicki
Chądzyń:Siedlecki P., Siedlecki J., Goyski K., Łagoda B., Kotowski D., Osipiak H., Telakowiec P., Waszewski Ł., Tymiński Sz.
Sokołów I: Skupiewski M., Fajkowski G., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Bogaj M., Jarosz T., Dmowski K., Maliszewski Z., Odowski A.
Jabłonna Lacka – ATS Kowiesy 8:2
Sędziował: Adam Chruścicki
Jabłonna L.:
ATS Kowiesy:
Skrzeszew – Rudniki 1:3 (0:2) (Skrzeszew)
Tomasz Czerkas (9) # Hubert Wasilewski-2 (31, 53), Konrad Baranek (22)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Skrzeszew:Krukowski C., Bartosiak G., Czerkas T., Rusiniak P., Łachecki R., Łachecki J., Zdunek N., Wasilewski M., …….. P.
Rudniki:Rosłan P., Koprowski A., Ornowski P., Ornowski T., Czorniej H., Sawicki T., Baranek K., Wasilewski H., Stefaniak D.
Grodzisk – Repki 3:7 (:) (Grodzisk)
Kamil Olszewski-3, Adrian Borowski-2, Adrian Waszczuk, Jacek Jóźwiak
Sędziował: Andrzej Pietranik
Grodzisk:
Repki:Olszewski S., Olszewski K., Daniluk K., Andrzejczuk P., Horowicz M., Adamczuk P., Borys Ł., Siemieniak J., Borowski A., Waszczuk A., Jóźwiak J.
MDS Sokołów – Bujały 5:4 (3:2) (Sokołów, Kosowska)
Artur Pawluczak-3, Cezary Dondzbach, Sebastian Skibniewski # Mariusz Kur, Daniel Czarnocki, Michał Zalewski, Emil Czarnocki
Sędziował: Robert Mosiej
MDS Sokołów:Skibniewski S., Dondzbach C., Pawluczak A., Miszczuk M., Skonieczny K., Nowotniak B., Żaboklicki B., Sikorski D., Rosocha P., Górski M.
Bujały:Kur M., Czarnocki D., Czarnocki E., Czarnocki J., Czarnocki Ł., Wierzbicki M., Wierzbicki K., Strzała B., Zalewski Michał, Remiszewski D., Szulawiak M.
Tabela II ligi (Stan na 9.09.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Jabłonna Lacka | 2 | 6 | 22 | 8 | 2 | 0 | 0 |
2. | Repki | 2 | 6 | 18 | 8 | 2 | 0 | 0 |
3. | Sokołów I | 1 | 3 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 |
4. | Rudniki | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5. | MDS Sokołów | 2 | 3 | 7 | 8 | 1 | 0 | 1 |
6. | Grodzisk | 2 | 3 | 8 | 10 | 1 | 0 | 1 |
7. | ATS Kowiesy | 2 | 3 | 6 | 10 | 1 | 0 | 1 |
8. | Bujały | 2 | 0 | 7 | 10 | 0 | 0 | 2 |
9. | Skrzeszew | 2 | 0 | 6 | 14 | 0 | 0 | 2 |
10. | Chądzyń | 2 | 0 | 11 | 22 | 0 | 0 | 2 |
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 63, wczoraj: 1955
ogółem: 926 759
statystyki szczegółowe
|