Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Zwycięstwo w turnieju towarzyskim

  • autor: Sonikos88, 2012-08-28 13:35

W ubiegłą niedzielę Nieciecz zajęła pierwsze miejsce w towarzyskim turnieju o puchar Starosty Sokołowskiego. W finale padł bezbramkowy remis, w rzutach karnych nasza drużyna pokonała 3:2 KWK Sokołów. Trzecie miejsce zajęli współgospodarze imprezy - Sabnie.

Już w najbliższy weekend zostanie zainaugurowany kolejny sezon I i II PLPS. Pierwszym naszym rywalem będzie Topaz Jawor Sokołów. Mamy nadzieję, że najlepsze lato w historii letnich turniejów dla naszej drużyny będzie skutkowało minimum podobną formą z tego ubiegłego sezonu.

Przypomnijmy - Nieciecz zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej tegorocznych letnich turniejów oraz wygrała ostatni turniej towarzyski.

 

Wszystkie wyniki w rozwinięciu newsa

 

 

WYNIKI TURNIEJU

Grupa A (Sabnie)

Sabnie- Czereśnie Sokołów                          4:3

Kamil Jagiełło-2, Piotr Graw, Jarosław Kobus # Marcin Chromiński-2, Kamil Ludwiczak

NKS Białobrzegi – Sokołów I                      3:2

Sylwester Szczeć-2, Konrad Zieliński # Michał Wasiluk, Marek Skupiewski

Sabnie – NKS Białobrzegi                            1:1

Piotr Graw # Łukasz Wilk

Czereśnie Sokołów – Sokołów I                   2:0

Kamil Ludwiczak, Bartosz Mróz

NKS Białobrzegi – Czereśnie Sokołów       2:1

Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński # Marcin Chromiński

Sabnie – Sokołów I                                       5:1

Jarosław Kobus-5 # Jacek Wasiluk

 

Awans do półfinałów: Sabnie i NKS Białobrzegi

 

Grupa B (Tchórznica)

Nieciecz – Skrzeszew/Rudniki                     4:0

Patryk Bolesta-2, Hubert Abramczuk

KWK Sokołów – Kamianka             3:1

Mateusz Omieciuch-2, Krzysztof Omieciuch # Hubert Kołodziejczuk

Skibniew – Nieciecz                                      1:3
Damian Bogucki # Patryk Bolesta, Konrad Krochmal, Robert Pniewski
Skrzeszew/Rudniki – Kamianka                  0:7

Kamil Głogowski-4, Hubert Kołodziejczuk-2, Sebastian Koc
KWK Sokołów – Skibniew                           2:0

Mateusz Omieciuch, Tomasz Kryszczuk

Nieciecz – Kamianka                                   0:0

Skrzeszew/Rudniki – KWK Sokołów          0:13

Mateusz Omieciuch-10, Tomasz Kryszczuk, Jarosław Benedykciuk, bramka samobójcza

Skibniew – Kamianka                                  1:0

Przemysław Supeł
Nieciecz – KWK Sokołów                            2:4

Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk # Mateusz Omieciuch-4
Skrzeszew/Rudniki – Skibniew – brak wyniku


Awans do półfinałów: KWK Sokołów i Nieciecz

 

½ finału

Sabnie – Nieciecz                                         2:5

Kamil Jagiełło, Robert Mosiej # Hubert Abramczuk-4, Patryk Bolesta

 

KWK Sokołów – NKS Białobrzegi              1:0

Jarosław Benedykciuk

 

o III miejsce

Sabnie – NKS Białobrzegi                           karne 3-2

Finał

Nieciecz – KWK Sokołów                            0:0 karne: 3-2

 
Źródło: www.siodemkigokis.futbolowo.pl

  • Komentarzy [2]
  • czytano: [341]
 

autor: ~korczak8 2012-08-29 14:07:03

avatar gratulacje


autor: Bialy84 2012-08-30 13:23:31

Profil Bialy84 w Futbolowo To najlepszy sezon chyba w historii występów Niecieczy. Miejmy nadzieję, że będziemy tworzyć dalszą historię naszej drużyny.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 28
ogółem: 622 838

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka