Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

GP Powiatu Sokołów Podlaski

  • autor: Bialy84, 2012-08-14 14:19

XVII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

GP Miasta Sokołów Podlaski

 

12.08.2012 Sokołów Podlaski

Grupa A (Stadion ul. Okrężna)

Sabnie – Buczyn 5:1

Robert Mosiej-2, Piotr Graw, Ignacy Rozbicki, Hubert Kobus # Bartłomiej Nowotniak
Axan Kowiesy – Skibniew 2:3
Rafał Rutkowski-2 # Kamil Miszczuk-3

Sabnie – Skibniew 1:0

Kamil Jagiełło

Buczyn – Axan Kowiesy 2:4
Cezary Dondzbach, Sebastian Skibniewski # Piotr Żukowski-4
Sabnie – Axan Kowiesy 0:1
Piotr Żukowski
Buczyn – Skibniew 0:4
Kamil Miszczuk-3, Marek Pogorzelski
 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Skibniew

3

6

7-3

*

2

Axan Kowiesy

3

6

7-5

*

3

Sabnie

3

6

6-2

 

4

Buczyn

3

0

3-13

 

 

Grupa B (Stadion ul. Okrężna)

Przywózki – NKS Białobrzegi 0:0

Sokołów I – BTS Kobylany 0:1
Daniel Chmielewski
Przywózki – Sokołów I 1:2
Tomasz Nasiłowski # Tomasz Jarosz, Jacek Wasiluk
NKS Białobrzegi – BTS Kobylany 0:4
Cezary Rytel-3, Bartłomiej Kisieliński
Przywózki – BTS Kobylany 1:2
Damian Gawryś # Daniel Chmielewski-2
NKS Białobrzegi – Sokołów I 2:2
Łukasz Zieliński-2 # Michał Wasiluk, Sławomir Replin
 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

BTS Kobylany

3

9

7-1

*

2

Sokołów I

3

4

4-4

*

3

NKS Białobrzegi

3

2

2-6

 

4

Przywózki

3

1

2-4

 

 

Grupa C (Stadion ul. Okrężna)

Nieciecz – Czereśnie Sokołów 3:0
Patryk Bolesta -2, Przemysław Odowski
Nieciecz - ATS Kowiesy 3:0

Konrad Krochmal, Przemysław Odowski, Hubert Abramczuk

ATS Kowiesy – Czereśnie Sokołów 1:0
Sylwester Niewiadomski

 

Tabela Grupa C

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Nieciecz

2

6

6-0

*

2

ATS Kowiesy

2

3

1-3

*

3

Czereśnie Sokołów

2

0

0-4

 

 

Grupa D (boisko SLO)

DG Wyrozęby – ZIP Sokołów 1:3
Hubert Czarnocki # Paweł Buczyński-2, Jakub Nowotniak
ZIP Sokołów – KWK Sokołów 2:5
Jakub Nowotniak-2 # Michał Bondarczuk-2, Tomasz Kryszczuk, Mateusz Omieciuch, Krzysztof Omieciuch
DG Wyrozęby – KWK Sokołów 1:5
Przemysław Tomczak # Mateusz Omieciuch-4, Rafał Świnarski

Tabela Grupa D

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

KWK Sokołów

2

6

10-3

*

2

ZIP Sokołów

2

3

5-6

*

3

DG Wyrozęby

2

0

2-8

 

 

¼ finału (Stadion, ul. Okrężna)

Skibniew – Sokołów I 1:1 karne: 3-2
Kamil Miszczuk # Sławomir Replin

BTS Kobylany – Axan Kowiesy 0:0 karne: 5-6
Nieciecz – ZIP Sokołów 1:1 karne: 2-1

Patryk Bolesta # Paweł Buczyński
KWK Sokołów - ATS Kowiesy 1:2
Mateusz Omieciuch # Marcin Pałka-2

 

½ finału (Stadion ul. Okrężna)

Skibniew – Nieciecz 1:1 karne: 0-2
Przemysław Fąk # Łukasz Bolesta
Axan Kowiesy – ATS Kowiesy 7:1
Piotr Żukowski-3, Damian Dmowski-2, Łukasz Chrósciel, Robert Krasnodębski # Sylwester Niewiadomski

o 3 miejsce

Skibniew – ATS Kowiesy karne: 2-0

 

Finał

Axan Kowiesy- Nieciecz 3:2
Piotr Żukowski-2, Damian Dmowski # Maciej Skupiewski-2

 

Kolejność końcowa:

  1. Axan Kowiesy (Daniel Adamczuk, Robert Krasnodębski, Łukasz Chrósciel, Piotr Sosnowksi, Piotr Żukowksi, Damian Dmowski, Jacek Dmowksi, Rafał Rutkowski, Damian Mikołajczyk, Sylwester Romanowski, Karol Klewek, Kacper Komycz, Jacek Sikorski

  2. Nieciecz (Hubert Abramczuk, Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Konrad Krochmal, Jakub Grzymała, Maciej Skupiewski, Paweł Pniewski, Robert Pniewski, Marcin Ornowski, Przemysław Odowski)

  3. Skibniew (Mateusz Miszczuk, Sebastian Pogorzelski, Paweł Skonieczny, Marek Pogorzelski, Damian Bogucki, Przemysław Fąk, Mateusz Miszczuk, Dawid Trzciński)

  4. ATS Kowiesy (Sebastian Iliński, Konrad Romanowski, Jakub Gebicki, Dawid Gębicki, Marcin Pałka, Marcin Makolewski, Artur Karcz, Damian Jasiński, Kamil Jasiński, Przemysław Romanowski)
    5-8 BTS Kobylany (Ernest Wierzbicki, Sylwester Błoński, Przemysław Jaczewski, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, Dominik Mieczkowski, Jan Mieczkowski, Hubert Madoń, Cezary Rytel)
    KWK Sokołów (Mateusz Omieciuch, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Jacek Pankiewicz, Damian Bierdziński, Radosław Korczewski, Grzegorz Janista, Michał Bondraczuk, Rafał Świnarski, Krzysztof Omieciuch)
    ZIP Sokołów: Jakub Rosak, Przemysław Trochimiuk, Piotr Wróblewski, Paweł Buczyński, Hubert Lemieszek, Bartłomiej Rytel, Jakub Nowotniak, Michał Iwaniuk, Hubert Maliszewski

Sokołów I: Tomasz Jarosz, Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Mieczysław Bogaj, Sławomir Replin, Tomasz Jurczak, Bartosz Andrzejewski, Tomasz Rybiński, Krzysztof Dmowski, Albert Odowski

 


9-12 NKS Białobrzegi (Mariusz Steć II, Patryk Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Łukasz Zieliński, Mateusz Hudon, Kamil Kamiński, Damian Ostrowski)
DG Wyrozęby (Przemysław Tomczak, Paweł Tomczak, Hubert Czarnocki, Patryk Andrzejczuk, Mateusz Borychowski, Damian Horowicz, Łukasz Czarnocki, Jakub Wierzbicki, Damian Horowicz, Robert Czarnocki)
Czereśnie Sokołów (Mariusz Borkowski, Marcin Chromiński, Amir Al.-Halabi, Mariusz Kamiński, Karol Borkowksi, Konrad Kotowski, Patryk Błoński, Bartosz Mróz, Kamil Horowicz, Grzegorz Kopówka, Jakub Paderewski, Marcin Michałowski)
Sabnie (Remigiusz Krzymowski, Robert Mosiej, Kamil Jagiełło, Daniel Przewoźnik, Hubert Kobus, Ignacy Rozbicki, Krzysztof Hardejewicz, Piotr Graw, Patryk Jakubiak, Krzysztof Saczuk


13-14
Buczyn
(Artur Pawluczak, Sebastian Skibniewski, Bartłomiej Nowotniak, Karol Skonieczny, Marcin Turos, Cezary Dondzbach, Mateusz Miszczuk, Patryk Żaboklicki)

Przywózki: Maciej Bieliński, Damian Kisieliński, Damian Gawryś, Tomasz Nasiłowski, Bartosz Dmowski, Tomasz Chądzyński, Przemysław Soszyński, Kamil Kur, Rafał Kur, Zbigniew Wierzbicki, Bartłomiej Ornowski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1140]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 17
ogółem: 623 001

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka