Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI GP Sterdyń

  • autor: Bialy84, 2012-08-14 14:17

W niedzielę 5.08.2012 w Sterdyni odbył się piąty turniej XVII edycji Powiatowego Letniego Turnieju Piłkarskich Siódemek. Do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn, jednak trzy nie dojechały na zawody co w znaczący sposób zdezorganizowały rozgrywki, gdyż okazało się wszystkie drużyny które nie dojechały znalazły się w grupie C, w tej grupie pozostała tylko drużyna KWK Sokołów, która w ostatniej chwili została dokooptowana do grupy B.
      W grupie A pewne pierwsze miejsce zdobyła drużyna BTS Kobylany pokonując wszystkich rywali, na drugim miejscu uplasowała się w tej grupie najmłodsza drużyna grająca w turnieju ATS Kowiesy,  trzecie premiowane miejscu zajęła drużyna z Buczyna, dzięki lepszej różnicy bramkowej z Chądzyniem. W grupie B wystąpiło aż pięć zespołów, rywalizacja była bardzo zacięta, dużą niespodziankę sprawili w pierwszym meczu zawodnicy drużyny Sokołów I pokonując w sześcioosobowym składzie Czereśnie Sokołów 3:2, w następnym meczach już niestety zabrakło sił i ostatecznie drużyna Sokołów I zajęła piąte miejsce w grupie.
  O pierwszym miejscu w tej grupie musiała zadecydować mała tabela (mecze bezpośrednie) pomiędzy drużynami Czereśnie Sokołów, KWK Sokołów i Axan Kowiesy gdyż wszystkie drużyny zgromadziły po 7 pkt. Najlepszy bilans w meczach bezpośrednich miała drużyna Czereśnie i to ona zajęła I miejsce w grupie, o drugim miejscu musiał zadecydować dopiero  bilans bramkowy z wszystkich spotkań, który był na korzyść KWK Sokołów.
   Grupa C (wcześniej miała to być grupa D) rywalizowała w Białobrzegach. Tuż po losowaniu okazało się że będzie to grupa ,,śmierci” gdyż trafiły do niej trzy bardzo mocne zespoły NKS Białobrzegi, Nieciecz i Sabnie. Mecze w tej grupie były bardzo wyrównane, ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna z Sabni przed Niecieczą i gospodarzami.
     W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym BTS Kobylany niespodziewanie łato pokonał Axan Kowiesy 4:1, w drugim meczu Nieciecz po wyrównanym meczu pokonała KWK Sokołów 3:2. W trzecim spotkaniu ¼ finału Sabnie pewnie pokonały Buczyn 4:1 oraz w czwartm ćwierćfinale  Czereśnie Sokołów pokonały ATS Kowiesy 2:0.
    W pierwszym meczu półfinałowym Sabnie pokonały po serii rzutów karnych BTS Kobylany 2-), w regulaminowym czasie był remis 1:1. W drugim meczu ½ finału Nieciecz pokonała Czereśnie Sokołów 2:1. W trzecie miejsce w rzutach karnych BTS Kobylany pokonał Czereśnie Sokołów 2-0, natomiast w finale po bezbramkowym remisie Nieciecz zwyciężyła Sabnie w rzutach karnych 2-0.
    Po zakończeniu turniejowych zmagań wszystkie drużyny przeniosły się na plac przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni, gdzie dokonano podsumowania rozgrywek ligowych piłkarskich siódemek, turnieju oldbojów oraz rozgrywek Pucharu Ligi. Puchary oraz nagrody wręczali Starosta sokołowski Pan Leszek Iwaniuk, Wójt Gminy Sterdyń Pan Marian Zalewski, Wójt Gminy Sabnie Pan Piotr Wyszyński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Sterdyni Pani Marianna Kobylińska. Na zakończenie zostały wręczone puchary dla najlepszych drużyn turnieju o Puchar Wójta Gminy Sterdyń. Statuetkę dla najlepszego strzelca odebrał Michał Bondarczuk (KWK Sokołów) zdobywając 6 bramek. Nagrody w tegorocznej edycji były ufundowane przez Starostę sokołowskiego Pana Leszka Iwaniuka (który objął patronat nad rozgrywkami piłkarskich siódemek ),  oraz przez Wójta Gminy Sabnie Pana Piotra Wyszyńskiego. 

          

XVII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

GP GMINY STERDYŃ

 

05.08.2012 Sterdyń, Białobrzegi

 

Grupa A (Sterdyń)

Chądzyń – ATS Kowiesy                              0:4
Patryk Miszczuk, Marcin Pałka, Jakub Gębicki, Kamil Jasiński
BTS Kobylany – Buczyn                              2:0

Sebastian Trębicki, Krzysztof Mosiej

Chądzyń – BTS Kobylany                            1:3

Marcin Kur # Przemysław Jaczewski, Krzysztof Mosiej, Dominik Mieczkowski
ATS Kowiesy – Buczyn                                1:0

Patryk Miszczuk

Chądzyń - Buczyn                                         1:1
Marcin Kur # Sebastian Skibniewski

ATS Kowiesy – BTS Kobylany                   1:4
Kamil Jasiński # Krzysztof Mosiej, Daniel Chmielewski, Dominik Mieczkowski, Sylwester Błoński

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

BTS Kobylany

3

9

9-2

*

2

ATS Kowiesy

3

6

6-4

*

3

Buczyn

3

1

1-4

*

4

Chądzyń

3

1

2-8

 

 

Grupa B (Sterdyń)

Czereśnie Sokołów – Skibniew                    0:0

Axan Kowiesy – KWK Sokołów                  2:2

Piotr Żukowski, Rafał Rutkowski # Bartosz Rosochacki, Michał Bondarczuk

Sokołów I – Czereśnie Sokołów                   3:2

Michał Wasiluk-2, Mariusz Rutkowski # Marcin Michałowski-2

Skibniew – Axan Kowiesy                            2:3

Mateusz Miszczuk-2 # Damian Dmowski-2, Piotr Żukowski

KWK Sokołów – Sokołów I                         4:1

Michał Bondarczuk-2, Jakub Flaga, Mateusz Omieciuch # Michał Wasiluk

Czereśnie Sokołów – Axan Kowiesy           2:1
Marcin Michałowski, Bartosz Mróz # Karol Klewek

Skibniew – KWK Sokołów                           1:4
Mateusz Miszczuk# Michał Bondarczuk-2, Jakub Flaga-2

Sokołów I – Axan Kowiesy                          1:4
Michał Wasiluk # Piotr Żukowski-2, Damian Dmowski, bramka samobójcza

Czereśnie Sokołów – KWK Sokołów          2:1

Marcin Chromiński-2 #  Michał Bondarczuk

Skibniew – Sokołów I                                   3:0 vo

 

Tabela Grupa B

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Czereśnie Sokołów

4

7

6-5

*

2

KWK Sokołów

4

7

11-6

*

3

Axan Kowiesy

4

7

10-7

*

4

Skibniew

4

4

6-7

 

5

Sokołów I

4

3

5-13

 

 

Tabela dodatkowa (mecze bezpośrednie)

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Czereśnie Sokołów

2

6

4-2

*

2

KWK Sokołów

2

1

3-4

*

3

Axan Kowiesy

2

1

3-4

*

 

Grupa C (Białobrzegi)

NKS Białobrzegi – Nieciecz                         1:1

Patryk Steć # Konrad Krochmal

NKS Białobrzegi – Sabnie                           1:3

Sylwester Szczeć # Jarosław Kobus, Robert Mosiej, bramka samobójcza

Sabnie – Nieciecz                                         0:0

 

 

Tabela Grupa C

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Sabnie

2

4

3-1

*

2

Nieciecz

2

2

1-1

*

3

NKS Białobrzegi

2

1

2-4

 

 

¼ finału (Sterdyń)

Axan Kowiesy- BTS Kobylany                                1:4

Piotr Żukowski # Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski, Krzysztof Mosiej
Nieciecz – KWK Sokołów                                        3:2

Konrad Krochmal-2, Hubert Abramczuk # Mateusz Omieciuch, Bartosz Rosochacki

Sabnie – Buczyn                                                       4:1

Jarosław Kobus-2, Robert Mosiej, Hubert Kobus # Artur Pawluczak

Czereśnie Sokołów – ATS Kowiesy            2:0

Karol Borkowski, Kamil Ludwiczak

 

½ finału (Sterdyń)

Sabnie – BTS Kobylany                                           1:1 karne: 2-0

Jarosław Kobus # Dominik Mieczkowski

Nieciecz – Czereśnie Sokołów                                 2:1

Maciej Skupiewski, Konrad Krochmal # Marcin Chromiński

 

Mecz o 3 miejsce

BTS Kobylany – Czereśnie Sokołów                      karne: 2-0

Finał

Nieciecz – Sabnie                                                     0:0 karne: 2-0

 

Kolejność końcowa turnieju GP Gminy Sterdyń:

1. Nieciecz: Konrad Krochmal, Hubert Abramczuk, Marcin Ornowski, Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Maciej Skupiewski, Paweł Pniewski, Jakub Grzymała, Adam Ignaciuk, Marcin Bielarski

2. Sabnie: Krzysztof Ładziak, Robert Mosiej, Krzysztof Szczuk, Remigiusz Krzymowski, Hubert Kobus, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło, Patryk Jakubiak

3. BTS Kobylany: Ernest Wierzbicki, Krzysztof Mosiej, Dominik Mieczkowski, Daniel Chmielewski, Łukasz Nasiłowski, Sebastian Trębicki, Przemysław Jaczewski, Sylwester Błoński, Bartosz Kisieliński

4. Czereśnie Sokołów: Patryk Błoński, Karol Borkowski, Mariusz Borkowski, Grzegorz Kopówka, Kamil Ludwiczak, Bartosz Mróz, Emil Kosiore, Mariusz Kamiński, Marcin Michałowski, Amir Al.-Halabi, Marcin Chromiński

5-8       KWK Sokołów: Mateusz Omieciuch, Rafał Świnarski, Jacek Pankiewicz, Radosław Korczewski, Bartosz Rosochaci, Grzegorz Janista, Jakub Flaga, Michał Bondarczuk

Buczyn: Artur Pawluczak, Sebastian Skibniewski, Marcin Turos, Karol Skonieczny, Patryk Pogorzelski, Patryk Żaboklicki, Damian Sikorski, Przemysław Rosocha
ATS Kowiesy: Konrad Romanowski, Damian Jasiński, Kamil Jasiński, Dawid Gębicki,
 Jakub Gębicki, Sebastian Iliński, Artur Karcz, Marcin Makolewski, Marcin Pałka,
Patryk Miszczuk, Sylwester Niewiadomski, Przemysław Romanowski
Axan Kowiesy: Rafał Rutkowski, Sylwester Romanowski, Damian Dmowski, Damian Gawryś, Piotr Żukowski, Jacek Sikorski, Karol Klewek, Jacek Dmowski, Karol Rzemek, Damian Mikołajczyk, Daniel Korczak

  • Białobrzegi: Dominik Wawer, Patryk Steć, Sylwester Szczeć, Łukasz Zieliński, 

Konrad Zieliński, Michał Dymek, Mateusz Hudon, Kamil Kamiński, Mariusz Steć I

Skibniew: Damian Bogucki, Damian Bińkowski, Kamil Miszczuk, Mateusz Miszczuk, Hubert Goworek, Sebastian Pogorzelski, Paweł Skonieczny, Artur Zegadło

Chądzyń: Piotr Siedlecki, Jakub Siedlecki, Bartosz Łagoda, Grzegorz Kierył, Sylwester  Kamont, Marcin Kur, Damian Kotowski, Sylwester Pytlak, Patryk  Telakowski, Maciej Zawadzki

Sokołów I: Albert Odowski, Piotr Jaszczuk, Mariusz Rutkowski, Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Krzysztof Dmowski

 

źródło www.siodemkigokis.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [387]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 17
ogółem: 623 085

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka