Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki IV Turnieju Letniego GP Bielany

  • autor: Bialy84, 2012-07-31 22:00

          ZWYCIĘSTWO W GP BIELAN

 

Powiatowy Letni Turniej Piłkarskich  „Siódemek”

 

GP Gminy Bielany

Gr. A

Axan Kowiesy – KS Patrykozy        3:1

Żukowski Piotr, Klewek Karol, Dmowski Damian – Kozak Michał

ATS Kowiesy – NKS Białobrzegi    1:1

Gębicki Jakub – Zieliński Łukasz

ATS Kowiesy –KS Patrykozy          1:0

Gębicki Dawid

Axan Kowiesy – NKS Białobrzegi   2:0

Zukowski Piotr-2

Axan Kowiesy – ATS Kowiesy        2:1

Rutkowski Rafał, Żukowski Piotr – Pałka Marcin

NKS Białobrzegi –KS Patrykozy     8:1

Zieliński Łukasz-2, Kamiński Kamil-2, Szczeć Sylwester, Szczeć Tomasz, Steć Patryk, Wilk Łukasz –Kozak Michał

Tabela

1.Axan Kowiesy          3          9          7:2

2.NKS Białobrzegi      3          4          9:4

3.ATS Kowiesy           3          4          3:3

4.KS Patrykozy           3          0          2:12

 

Gr. B

Czereśnie Sokołów – Buczyn 0:0

KWK Sokołów – Skibniew   1:0

Buczyński Łukasz

Czereśnie Sokołów – Skibniew        3:0

Jurczak Kamil, Mróz Bartosz, Ludwiczak Kamil

KWK Sokołow –Buczyn       2:0

Omieciuch Mateusz -2

Czereśnie Sokołów – KWK Sokołów          1:0

Borkowski Mariusz

Buczyn – Skibniew    1:1

Dondzbach Cezary – Miszczuk Mateusz

Tabela

1.Czeresnie Sokołów               3          7          4:0

2.KWK Sokołów                    3          6          3:1

3.Buczyn                                 3          2          1:3

4.Skibniew                              3          1          1:5

 

Gr. C

Sokołów – Repki       2:1

Wasiluk Michał -2 – Waszczuk Adrian

Sabnie – Repki          6:1

Kobus Jarosław -4, Kobus Hubert, Saczuk Krzysztof – Waszczuk Adrian

Sokołów – Rudniki    3:0

Chomać Grzegorz -2, Wasiluk Michał

Sabnie – Rudniki       2:2

Kobus Jarosław, Benedykciuk Jarosław - Izdebski Marcin -2

Sokołów –Sabnie       1:1

Wasiluk Michał – Benedykciuk Jarosław

Rudniki – Repki        4:3

Baranek Konrad, Głozak Patryk, Wasiluk Paweł, Rosłan Paweł - Waszczuk Adrian -2, Pingwara Patryk

Tabela

1.Sokołów                   3          7          6:2

2.Sabnie                      3          5          9:4

3.Rudniki                     3          4          6:8

4.Repki                       3          0          5:12

 

Gr. D

Nieciecz – DG Wyrozęby     2:0

Bolesta Patryk-2

Nieciecz – BTS Kobylany     2:2

Abramczyk Hubert -2 – Jaczewski Przemysław - 2

BTS Kobylany – DG Wyrozęby       1:1

Borowski Adrian - Czarnocki Łukasz

Tabela

1.Nieciecz                   2          4          4:2

2.BTS Kobylany          2          2          3:3

3.DG Wyrozęby          2          1          1:3

 

Mecze ćwierćfinałowe

Axan Kowiesy – KWK Sokołów      1:0

Dmowski Damian

Czereśnie Sokołów – NKS Białobrzegi       2:0

Borkowski Mariusz, Chromiński Marcin

BTS Kobylany – Sokołów                2:2       (k.2:0)

Chmielewski Daniel, Jaczewski Przemysław -Wasiluk Michał -2

Nieciecz – Sabnie                              3:1

Abramczyk Hubert-2, Bolesta Patryk – Romaniuk Marcin

 

Mecze Półfinałowe

Axan Kowiesy – BTS Kobylany      3:0

Żukowski Piotr, Gawryś Damian, Dmowski Damian

Nieciecz – Czereśnie Sokołów         0:0       (k. 2:0)

 

Mecz o III miejsce

Czereśnie Sokołów – BTS Kobylany           ( karne 2:1)

 

Mecz o I  miejsce

Nieciecz – Axan Kowiesy     3:1

Bolesta Patryk, Abramczyk Hubert ,Krochmal Konrad – Żukowski Piotr

Kolejność końcowa

1.Nieciecz

2.Axan Kowiesy

3.Czereśnie Sokołów

4.BTS Kobylany

5.Sabnie

6.KWK Sokołów

7.NKS Białobrzegi

8.Sokołów I

9.ATS Kowiesy

   Buczyn

   Rudniki

   DG Wyrozęby

13.KS Patrykozy

     Skibniew

     Repki

 

Królem strzelców został Żukowski Piotr –Axan Kowiesy  - 6 bramek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [212]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 28
ogółem: 622 817

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka