Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki III Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jabłonna Lacka

  • autor: Bialy84, 2012-07-25 09:25

          W dniu 22 lipca 2012 nasza drużyna udała się na teren gminy Jabłonna Lacka, aby rozegrać turniej o puchar wójta tej gminy. W losowaniu trafiliśmy do grupy w Bujałach. Traf chciał, że w tej grupie znalazły się najsilniejsze zespoły w klasyfikacji generalnej letnich turniejów. Z silnej grupy wywalczyliśmy komplet punktów. W 1/4 finału trafilismy na Skrzeszew, który teoretyczne był łatwym przeciwnikiem. I tu popełniliśmy błąd lekceważąc rywala. W regulaminowym czasie było 1:1. Przyszedł czas na karne, w których nasi rywale zachowali wicej zimnej krwi i wygrali je 2:1. Na tym zakończylismy nasze zmagania w tym turnieju. Mimo takiego biegu zdażeń zajmujemy 2 miejsce w generalnek klasyfikacji Letnich Turniejów z dużą szansą na końcowy sukces.

XVII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

GP Gminy Jabłonna Lacka

 

22.07.2012 Jabłonna Lacka, Morszków, Bujały

Grupa A (Orlik Jabłonna Lacka)

Jabłonna Lacka – Sabnie                                         0:3

Jarosław Kobus, Daniel Przewoźnik, Jarosław Benedykciuk

Sabnie – NKS Białobrzegi                                       2:3

Piotr Graw-2 # Patryk Steć-2, Mateusz Steć

Jabłonna Lacka – NKS Białobrzegi                        0:7

Patryk Steć-4, Sylwester Szczeć, Łukasz Zieliński, Łukasz Wilk
 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

NKS Białobrzegi

2

6

10-2

*

2

Sabnie

2

3

5-3

*

3

Jabłonna Lacka

2

0

0-10

 

 

Grupa B (Orlik Jabłonna Lacka)

DG Wyrozęby – Buczyn                                           3:0
Hubert Czarnocki-3

Axan Kowiesy – Czereśnie Sokołów                       1:1
Karol Klewek # Kamil Jurczak

DG Wyrozęby – Axan Kowiesy                               0:6

Piotr Żukowski-5, Damian Dmowski
Czereśnie Sokołów – Buczyn                                   2:1
Amir Al.-Halabi, Marcin Chromiński # Sebastian Skibniewski
DG Wyrozęby – Czereśnie Sokołów                       2:3

Hubert Czarnocki, Przemysław Tomczak # Kamil Jurczak-2, Bartosz Mróz

Axan Kowiesy – Buczyn                                          8:1
Piotr Żukowski-6, Damian Dmowski, Rafał Rutkowski # …..

 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Axan Kowiesy

3

7

15-2

*

2

Czereśnie Sokołów

3

7

6-4

*

3

DG Wyrozęby

3

3

5-9

 

4

Buczyn

3

0

2-13

 

 

Grupa C (Morszków)

Skibniew – ATS Kowiesy                                         2:0
Sebastian Pogorzelski, Przemysław Supeł
ATS Kowiesy – Skrzeszew                                      1:1

bramka samobójcza # Tomasz Czerkas

Skibniew – Skrzeszew                                              2:1
Damian Bogucki, bramka samobójcza # Kamil Olszewski

 

Tabela Grupa C

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Skibniew

2

6

4-1

*

2

Skrzeszew

2

1

2-3

*

3

ATS Kowiesy

2

1

1-3

 

 

            Grupa D (Bujały)

KWK Sokołów – Bujały                                           1:0

Mateusz Omieciuch

Nieciecz – BTS Kobylany                                        5:0
Hubert Abramczuk-2, Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Konrad Krochmal
KWK Sokołów – Nieciecz                                        0:1
Hubert Abramczuk

Bujały – BTS Kobylany                                           0:1
Bartosz Kisieliński
KWK Sokołów – BTS Kobylany                             0:1

Adrian Borowski

Bujały- Nieciecz                                                        0:4
Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Marcin Ornowski, Maciej Skupiewski

 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Nieciecz

3

9

10-0

*

2

BTS Kobylany

3

6

2-5

*

3

KWK Sokołów

3

3

1-2

 

4

Bujały

3

0

0-6

 

 

¼ finału (Orlik Jabłonna Lacka)

NKS Białobrzegi – Czereśnie Sokołów                   1:2
Łukasz Zieliński # Mariusz Borkowski-2
Sabnie – Axan Kowiesy                                           1:2
Jarosław Benedykciuk # Piotr Żukowski-2

¼ finału (Bujały)

Skibniew – BTS Kobylany                                       0:0 karne: 1-3
Nieciecz – Skrzeszew                                               1:1 karne: 1-2

Hubert Abramczuk # Tomasz Czerkas

 

½  finału (Orlik Jabłonna Lacka)

Czereśnie Sokołów – BTS Kobylany                      1:1 karne: 3-1
Patryk Błoński # Przemysław Jaczewski
Axan Kowiesy – Skrzeszew                                     6:0
Piotr Żukowski-2, Damian Dmowski-2, Marcin Puzan, Rafał Rutkowski

 

o 3 miejsce

BTS Kobylany – Skrzeszew                                     karne: 3-2

 

Finał

Czereśnie Sokołów – Axan Kowiesy                       0:0 karne: 3-2

 

Kolejność końcowa:

1.      Czereśnie Sokołów (Mariusz Borkowski, Marcin Chromiński, Amir Al.-Halabi, Mariusz Kamiński, Karol Borkowksi, Kamil Jurczak, Konrad Kotowski, Patryk Błoński, Kamil Ludwiczak, Bartosz Mróz, Cezary Horowicz, Emil Kosiorek, Grzegorz Kopówka)

2.      Axan Kowiesy (Kamil Rzemek, Piotr Sosnowski, Sylwester Romanowski, Piotr Żukowski, Rafał Rutkowski, Karol Klewek, Damian Dmowski, Damian Gawryś, Jacek Dmowski, Marcin Puzan, Damian Mikołajczyk, Jacek Sikorski, Kacper Komycz)

3.      BTS Kobylany (Ernest Wierzbicki, Sylwester Błoński, Przemysław Jaczewski, Łukasz Nasiłowski, Kamil Iliński, Damian Skorupka, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, Dominik Mieczkowski, Janusz Mieczkowski, Dawid Pietrzyk)

4.      Skrzeszew (Cezary Krukowski, Kamil Rejmuza, Tomasz Czerkas, Jarosław Łachecki, Robert Księżak, Kamil Olszewski, Cezary Zdunek, Piotr Rusiniak, Mariusz Wasilewski)

5-8 NKS Białobrzegi (Mariusz Steć, Patryk Steć, Mateusz Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński, Michał Dymek, Mateusz Hudon, Kamil Kamiński)
Sabnie (Remigiusz Krzymowski, Robert Mosiej, Robert Korczewski, Kamil Jagiełło, Jarosław Benedykciuk, Daniel Przewoźnik, Hubert Kobus, Ignacy Rozbicki, Łukasz  

Skibniew (Mateusz Miszczuk, Artur Zegadło, Sebastian Pogorzelski, Paweł Skonieczny, Paweł Sobotka, Przemysław Supeł, Marek Pogorzelski, Damian Bogucki, Damian Bieńkowski, Przemysław Fąk, Hubert Goworek, Dawid Błoński)

Nieciecz (Hubert Abramczuk, Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Konrad Krochmal, Jakub Grzymała, Maciej Skupiewski, Paweł Pniewski, Robert Pniewski, Marcin Ornowski)
9-12 KWK Sokołów (Paweł Buczyński, Mateusz Omieciuch, Łukasz Buczyński, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Jacek Pankiewicz, Damian Bierdziński, Jakub Flaga, Radosław Korczewski, Grzegorz Janista)
ATS Kowiesy (Sebastian Iliński, Konrad Romanowski, Jakub Gebicki, Dawid Gębicki, Marcin Pałka, Marcin Makolewksi, Patryk Miszczuk, Artur Karcz, Damian Jasiński, Kamil Jasiński, Sylwester Niewiadomski, Przemysław Romanowski)
Jabłonna Lacka (Sławomir Ewiak, Piotr Krawczyk, Sylwester Hanusz, Łukasz Smolik, Andrzej Kondraciuk, Rafał Pieczara, Łukasz Rudziński, Mariusz Ewiak, Maciej Przesmycki)
DG Wyrozęby (Przemysław Tomczak, Paweł Tomczak, Rafał Kondraciuk, Hubert Czarnocki, Patryk Andrzejczuk, Mateusz Borychowski, Damian Horowicz, Łukasz Czarnocki, Jakub Wierzbicki)
13-14 Bujały (Mariusz Kur, Daniel Czarnocki, Emil Czarnocki, Łukasz Czarnocki, Janusz Czarnocki, Mateusz Zalewski, Marek Szulawiak, Kamil Wierzbicki, Marek Wierzbicki, Paweł Strzała, Maciej Strzała)
Buczyn (Artur Pawluczak, Sebastian Skibniewski, Bartłomiej Nowotniak, Rafał Czerkas, Przemysław Rosocha, Marcin Turos, Damian Sikorski, Cezary Dondzbach, Mateusz Miszczuk)

 

Klasyfikacja po trzech turniejach XVII edycji 2012

 

l.p.

Drużyna

GP Sabnie

GP Repki

GP Jabłonna L

 

GP G. Sterdyń

 

 

Bonifikata

Razem

1

BTS Kobylany

13,3

5,9

8,4

 

 

 

 

 

27,6

2

Nieciecz

11,3

8,9

5,4

 

 

 

 

 

25,6

3

Czereśnie Sokołów

7,3

4,9

13,4

 

 

 

 

 

25,6

4

KWK Sokołów

5,3

13,9

4,4

 

 

 

 

 

23,6

5

Axan Kowiesy

5,3

5,9

11,4

 

 

 

 

 

22,6

6

Sabnie

8,3

5,9

5,4

 

 

 

 

 

19,6

7

NKS Białobrzegi

5,3

5,9

5,4

 

 

 

 

 

16,6

8

Skibniew

4,3

4,9

5,4

 

 

 

 

 

14,6

9

Jawor Sokołów

4,3

7,9

-

 

 

 

 

 

12,2

10

Kamianka

-

11,9

-

 

 

 

 

 

11,9

11

Skrzeszew

-

3,9

7,4

 

 

 

 

 

11,3

12

DG Wyrozęby

-

4,9

4,4

 

 

 

 

 

9,3

13

ATS Kowiesy

-

3,9

4,4

 

 

 

 

 

8,3

14

Buczyn

-

3,9

4,4

 

 

 

 

 

8,3

15

Chądzyń

4,3

3,9

-

 

 

 

 

 

8,2

16

Morszków

5,3

-

-

 

 

 

 

 

5,3

17

ZIP Sokołów

 

4,9

-

 

 

 

 

 

4,9

18

Rudniki

 

4,9

-

 

 

 

 

 

4,9

19

Repki

-

4,9

-

 

 

 

 

 

4,9

20

Sokołów I

-

4,9

-

 

 

 

 

 

4,9

21

Bujały

-

-

4,4

 

 

 

 

 

4,4

22

Jabłonna Lacka

-

-

4,4

 

 

 

 

 

4,4

23

KS Patrykozy

4,3

-

-

 

 

 

 

 

4,3

24

Grodzisk

4,3

-

-

 

 

 

 

 

4,3

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [587]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 28
ogółem: 622 782

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka