Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

III Miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Repki

  • autor: Bialy84, 2012-07-18 07:11

          W II Letnim turnieju Piłkarskich Siódemek nasza drużyna zajęła bardzo dobre III miejsce. Przegrała tylko jeden mecz ze zwycięzcą tego turnieju ekipą KWK Sokołów. Gratulacje chłopaki i oby tak dalej.

 

Letni Turniej Piłkarskich Siódemek

 

GP Gminy Repki

 

Gr. I

KWK Sokołów – Kamianka             1:0

Jurczak Marcin

Czereśnie Sokołów - Chądzyń                      2:2

Michałowski Marcin, AL.-Halabi Amir

Kamianka – Czereśnie Sokołów                  5:1

Grądzki Wojciech -2, Krasnodębski Maciej, Ignaciuk Krzysztof,Korczewski Andrzej – Chromiński Marcin

KWK Sokołów – Chądzyń                            6:0

Domagała Piotr -2,Buczyński Łukasz -2, Omieciuch Mateusz, Barbarski Bartłomiej

Kamianka – Chądzyń                                   4:0

Krasnodębski Maciej -3,Zawadzki Łukasz

KWK Sokołów- Czereśnie Sokołów            3:0 vo

 

Tabela

1.KWK Sokołów        3          9          10:0

2.Kamianka                 3          6          9:2

3.Czereśnie Sokołów   3          1          3:10

4.Chądzyń                   3          1          2:12

 

Gr. II        

Skrzeszew – NKS Białobrzegi          1:1

Czerkas Tomasz – Steć Patryk

Sabnie – Rudniki                              1:1

Graw Piotr – Baranek Konrad

Skrzeszew – ZIP Sokołów                 0:0

NKS Białobrzegi – Sabnie                1:0

Steć Mateusz

ZIP Sokołów – Rudniki                     2:0

Maliszewski Paweł ,Maliszewski Hubert

Sabnie – Skrzeszew                          1:0

Graw Piotr

NKS Białobrzegi – Rudniki              2:1

Szczeć Sylwester, Zieliński Łukasz – Głozak Patryk

Sabnie – ZIP Sokołów                       1:0

Graw Piotr

Rudniki – Skrzeszew             1:0

Głozak Patryk

NKS Białobrzegi – ZIP Sokołów      3:1

Steć Mateusz -2,Steć Patryk – Trochimiuk Przemysław

 

Tabela

1.Białobrzegi                4          7          5:2

2.Sabnie                      4          7          3:2

3.ZIP Sokołów            4          4          3:4

4.Rudniki                     4          4          3:5

5.Skreszew                  4          2          1:3

 

Gr. III

Nieciecz  - Repki       5:1

Abramczuk Hubert-3, Skupiewski Maciej ,samobójcza – Pingwara Patryk

Axan Kowiesy – Sokołów     5:0

Żukowski Piotr-2, samobójcza, Dmowski Damian, Puzon Marcin

Repki – Buczyn         4:1

Andrzejczuk Piotr-2, Pingwara Patryk ,Horowicz Marcin - Nowotniak Bartłomiej

Nieciecz – Axan Kowiesy     3:2

Abramczyk Hubert -3 – Żukowski Piotr-2

Sokołów – Repki       5:1

Wasiluk Jacek-3,Wasiluk Michał, Jaszczuk Radosław - Koprowski Mariusz

Nieciecz – Buczyn     8:0

Abramczyk Hubert -6, Bolesta Patryk, Skupiewski Maciej

Sokołów – Buczyn     2:1

Wasiluk Jacek, Replin Sławomir – Pawluczuk Artur

Axan Kowiesy –Buczyn        9:1

Żukowski Piotr -7, Dmowski Damian, Rutkowski Rafał –Nowotniak Bartłomiej

Axan Kowiesy – Repki         8:1

Żukowski Piotr -5,Dmowski Damian, Rutkowski Rafał, Klewek Karol –Pingwara Patryk

Nieciecz – Sokołów               7:3

Abramczyk Hubert-5, Bolesta Patryk, Odowski Przemysław – Dmowski Krzysztof -3

 

Tabela

1.Nieciecz                   4          12        23:6

2.Axan Kowiesy          4          9          24:5

3.Sokołow                   4          6          10:14  

4.Repki                       4          3          7:19

5.Buczyn                     4          0          3:23

 

Gr. IV

Skibniew – ATS Kowiesy                 5:0

Bogucki Damian-2,Pogorzelski Marek, Goworek Hubert, Skonieczny Paweł

BTS Kobylany – ATS Kowiesy        4:0

Jaczewski Przemysław-3,Trębicki Sebastian

BTS Kobylany – DG Wyrozęby       2:0

Jaczewski Przemysław-2

Jawor Sokołów – DG Wyrozęby      3:2

Gargul Adam-2, Chromiński Robert –Czarnocki Hubert,Tomczak Przemysław

Skibniew – Jawor Sokołów               1:0

Miszczuk Kamil

BTS Kobylany – Skibniew               1:0

Jaczewski Przemysław

Jawor  - ATS Kowiesy                      4:1

Jaroszewski Grzegorz-2,Świnarski Rafał, Jastrzębski Hubert – Makolewski Marcin

Skibniew – DG Wyrozęby                1:0

Fąk Przemysław

Jawor Sokołów – BTS Kobylany                 1:0

Gargul Adam

DG Wyrozęby – ATS Kowiesy                    2:2

Tomczak Przemysław, Tomczak Paweł – Niewiadomski Sylwester, Jasiński Kamil

 

Tabela

1.Jawor Sokołów        4          9          8:4

2.BTS Kobylany          4          9          7:1 /karne dla Kobylan/

3.Skibniew                  4          9          7:1

4.DG Wyrozęby          4          1          4:8

5.ATS Kowiesy           4          1          3:15

 

Mecze ćwierćfinałowe

 

KWK Sokołów – Sabnie                   4:0

Domagała Piotr-2,Buczyński Łukasz, Jurczak Marcin

Kamianka – NKS Białobrzegi          3:1

Zawadzki Łukasz , Krasnodębski Maciej, Grądzki Wojciech –Zieliński Łukasz

Nieciecz – BTS Kobylany                2:0

Abramczuk Hubert, Bolesta Patryk     

Jawor Sokołów –Axan Kowiesy       4:3

Swinarski Rafał-2,Chaciński Robert, Jaroszewski Grzegorz –Żukowski Piotr-2,Dmowski Damian

Mecze półfinałowe

KWK Sokołów – Nieciecz    3:1

Buczyński Łukasz, Domagała Piotr, Jurczak Marcin –Skupiewski Maciej                               Kamianka – Jawor Sokołów                     2:0

Zawadzki Łukasz-2

 

Mecz o III miejsce

Nieciecz – Jawor Sokołów      karne 2:1

 

Mecz o I miejsce

KWK Sokołów – Kamianka               2:1

Omieciuch Mateusz, Czerkas Mateusz –Zawadzki Łukasz

 

Kolejność końcowa turnieju

1.KWK Sokołów

2.Kamianka

3.Nieciecz

4.Jawor Sokołów

5.Sabnie

6.NKS Białobrzegi

7.BTS Kobylany

8.Axan Kowiesy

9.Czereśnie Sokołów

   ZIP Sokołów

   Sokołów

   Skibniew

13.Chądzyń

     Rudniki

     Repki

     DG Wyrozęby

17.Skrzeszew

     Buczyn

     ATS Kowiesy

 

Składy drużyn

 

KWK Sokołów

1.Omieciuch Krzysztof

2.Omieciuch mateusz

3.Pankiewicz Jacek

4.Korczewski Radosław

5.Czerkas mateusz

6.Domagała Piotr

7.Kryszczuk Tomasz

8.Buczyński Łukasz

9.Barbarski Bartłomiej

10.Jurczak Marcin

 

Kamianka

1.łukasiewicz Grzegorz

2.Skorupka Damian

3.Sulawiak Jarosław

4.Jańczuk Wojciech

5.Zawadzki Łukasz

6.Zawadzki Mateusz

7.Ignaciuk Krzysztof

8.Korczewski Andrzej

9.Krasnodębski Maciej

10.Sidorzak Marcin

11.Pogorzelski Sebastian

12.Kołodziejczuk Hubert

13.Jóźwiak Jacek

14.Głogowski Patryk

 

Nieciecz

1.Abramczuk Hubert

2.Ornowski Marcin

3.Roguski Piotr

4.Bolesta Patryk

5.Bolesta Łukasz

6.Krochmal Konrad

7.Grzymała Jakub

8.Skupiewski Maciej

9.Odowski Przemysław

 

Jawor Sokołów

1.Brzezik Marcin

2.Jastrzębski Hubert

3.Chromiński Robert

4.Noszczak Paweł

5.Świnarski Rafał

6.Jaroszewski Grzegorz

7.Gargul Adam

8.Kurełek Artur

9.Flażynski Patryk

 

Sabnie

1.Bobus Jarosław

2.Hardejewicz Krzysztof

3.Chędoska Łukasz

4.Saczuk Krzysztof

5.Korczewski Robert

6.Kobus Hubert

7.Benedykciuk Jarosław

8.Graw Piotr

9.Krzymowski Remigiusz

10.Mosiej Robert

 

NKS Białobrzegi

1.Szczeć Tomasz

2.Steć Patryk

3.Dymek Michał

4.Steć Mateusz

5.Wilk Łukasz

6.Zieliński Łukasz

7.Kamiński Kamil

8.Szczeć Sylwester

9.Hudon Mateusz

10.Makorewicz Kacper

 

BTS Kobylany

1.Wierzbicki Ernest

2.Mieczkowski Jan

3.Chmielewski Daniel

4.Mieczkowski Dominik

5.Nasiłowski Łukasz

6.Jaczewski Przemysław

7.Borowski Adrian

8.Trębicki Sebastian

9.Błoński Sylwester

10.Ilinski Kamil

 

Axan Kowiesy

1.Rzemyk Kamil

2.Dmowski Damian

3.Klewek Karol

4.Puzan Marcin

5.Sikorski Adam

6.Mikołajczyk Damian

7.Rutkowski Rafał

8.Żukowski Piotr

9.Gawryś Damian

10.Sikorski Jacek

 

Czereśnie Sokołów

1.kosiorek Przemysław

2.Mróz Bartosz

3.Borkowski Mariusz

4.Al-Halabi Amir

5.Błoński Patryk

6.Michałowski Marcin

7.Kosiorek Emil

8.Chromiński Marcin

 

ZIP Sokołów

1.Wróblewski Piotr

2.Maliszewski Paweł

3.Iwański Mateusz

4.Trochimiuk Przemysław

5.Strzała Damian

6.Rosak Jakub

7.Kosowski Adam

8.Pykało Sebastian

9.Iwański Piotr

10.Maliszewski Hubert

 

Sokołów

1.Wasiluk Jacek

2.Wasiluk Michał

3.Odowski Adrian

4.Chomać Grzegorz

5.Jaszczuk Radosław

6.Skupiewski Marek

7.Dmowski Krzysztof

8.Replin Sławomir

 

Skibniew

1.Pogorzelski Marek

2.Miszczuk Kamil

3.Pogorzelski Sebastian

4.Skoniczny Paweł

5.Supeł Przemysław

6.Bogucki Damian

7.Goworek Hubert

8.Fąk Przemysław

9.Bińkowski Damian

 

Chądzyń

1.Siedlecki Piotr

2.Siedlecki Jakub

3.Kur Rafał

4.Kur Marcin

5.Andrzejewski Mariusz

6.Zduniak Michał

7.Pawluk Maciej

  

 Rudniki

1.Baranek Konrad

2.Lewczuk Kamil

3.Rosłan Paweł

4.Ornowski Piotr

5.Czerkas Patryk

6.Koprowski Andrzej

7.Głozak Patryk

8.Izdebski Marcin

9.Czorniej Hubert

   

Repki

1.Andrzejewski Piotr

2.Koprowski Marcin

3.Borychowski Paweł

4.Horowicz Marcin

5.Adamczuk Patryk

6.Pingwara Patryk

7.Plewa Adrian

8.Banasiuk Karol

9.Bartosiak Bartłomiej  

 

DG Wyrozęby

1.Czarnocki Hubert

2.Czarnocki Damian

3.Tomczak Przemysław

4.Tomczak Paweł

5.Kondraciuk Rafał

6.Czarnocki Robert

7.Czarnocki Łukasz

8.Wierzbicki Jakub

 

Skrzeszew

1.Krukowski Cezary

2.Rejmuza Kamil

3.Głogowski Kamil

4.Rusinaik Piotr

5.Czerkas Tomasz

6.Książak Robert

7.Bartosiak Grzegorz

8.Piech Karol

9.Sawicki Tomasz

10.Łachecki Jarosław

    

Buczyn

1.Uszyński Wojciech

2.Sikorski Damian

3.Skibniewski Sebastian

4.Pawluczak Artur

5.Dondzbach Cezary

6.Turos Marcin

7.Nowotniak Bartłomiej

 

ATS Kowiesy

1.Romanowski Konrad

2.Ilinski Sebastian

3.Gębicki Jakub

4.Niewiadomski Sylwester

5.Jasiński Kamil

6.Pałka Marcin

7.Romanowski Przemysław

8.Korcz Artur

9.Korcz Rafał

10.Makowski Marcin

11.Pliszka Artur                      

                       


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1400]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 28
ogółem: 622 792

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka