Baiłobrzegi - Nieciecz (Relacja)

• autor: Bialy84, 2012-06-12 16:36

W ramach XXI kolejki PLP7 rozgrywaliśmy mecz wyjazdowy z rewelacją rundy wiosennej drużyną NKS Białobrzegi. Druzyna ta wygrała wszystkie 9 meczów w rundzie wiosennej i włączyła się do walki o podium w ostatecznym obrachunku. Sędzią w tym spotkaniu był dobrze znany pan Andrzej Pietranik. Sędziował on większość meczów ekipie Białobrzeg i ani jednego Niecieczy.

NKS Białobrzegi 0 - 9 Nieciecz

4x Andrzej Pniewski

2x Patryk Bolesta

1x Hubert Abramczuk

1x Konrad Krochaml

1x Adam Ignaciuk

Punktualnie o 16:30 rozpoczęliśmy mecz. Od środka rozpoczynają gospodarze i od razu następuje próba ataku, ale dość łatwo zakończona odbiorem naszego zespołu. Potem następują szybkie akcje raz z jednej strony to z drugiej. Około 5 minuty wychodzimy na prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Andrzej Pniewski, który mocnym strzałem z pola karnego pokonuje golkipera gospodarzy. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Po akcji zdobywamy rzut z autu, piłkę wyrzuca Pniewski Paweł, który mocno wrzuca piłke w pole karne. Najwyżej wyskakuje Andrzej Pniewski, który zgrywa piłke do wbiegajaceo Patryka Bolesty i strzałem z głowy pokonuje bramkarza i prowadzimy 2:0. Bramka ta została zdobyta w podobny sposób jaką strzelił Robert Lewandowski w meczu z Grecją. Ponowne wznowienie gry i tym razem to gospodarze zdobywaja rzut wolny w okolicach 15 metrów od naszej bramki. Zawodnik NKSu strzela na nasze szczęście nad poprzeczką. Gra nie zwalnia tempa około 20 minuty po indywidualnej akcji na listę strzelców wpisuje sie Patryk Bolesta. Piłka wraca na środek boiska i znowu zaczynaja gospodarze. Zaskoczyła ich gra naszego zespołu, nie mogą narzucić nam swojego stylu gry. Kilka strzałów na nasza bramkę, Nieciecz nie pozostaje dłuzna i też testuje czujność golkipera gospodarzy. Po jednej z akcji zdobywamy rzut wolny w okolicach pola karnego. Do piłki podchodzi Adam Ignaciuk, który mocnym strzałem obija mur, jednego obrońce i pomiędzy kolejnym obrońcą a bramkarzem wpada do bramki. Cieszymy się z 4 bramki i gramy dalej. W końcówce pierwszej połowy po dokładnym podaniu do piłki dopada Andrzej Pniewski, który dość szczęśliwie zdobywa bramkę po niefortunnej interwencji obrońcy gospodarzy. podwyższa wynik meczu na 5:0 dla Niecieczy. Następuje kilkuminutowa przerwa. Piłkę od środka wznawia Nieciecz. Chwilowa gra w obrębie środka boiska, nie przynosząca większych zmian. Około 40 minuty po akcji lewą strona boiska Patryk Bolesta zgrywa płasko piłkę do Konrada Krochmala, który mocnym strzałem pokonuje bramkarza. Wynik 6:0 dla nas i do końca meczu 30 minut, jeszcze duzo może się zmienić. NKS próbuje zmienic obraz gry próbując zdobyć honorowe trafienie. Po jednej z akcji gospodarzy, zdobywaja rzut wolny w okolicy pola karnego. Bramkarz Niecieczy ustawia mur i pada strzał, który o centymetry mija spojenie poprzeczki ze słupkiem. Do 60 minuty następuja akcję, które nie zmieniają wyniku gry. W 65 minucie zaczynamy akcję. Na połowę rywala przedziera się Patry Bolesta, który zgrywa piłkę do Huberta Abramczuka, ten z pierwszej piłki podaj do wbiegającego Patryka, który zgrywa na czekającego przed bramkarzem Andrzeja Pniewskiego, ten uderzeniem z piętki zaskakuje bramkarza i podwyższa wynik na 7:0. Gospodarze są załamani i czekaja juz tylko na końcowy gwizdek sędziego. W tym momencie łapiemy wiatr w żagle i konstruujemy kolejne akcje. W środkowej strefie boiska piłke przejmuje Patryk Bolesta i szybkim długim podaniem uruchamia Andrzeja Pniewskiego, który wyprzedza bramkarza zbijając piłke w prawy narożnik boiska i wysokim lobem przerzuca bramkarza. Piłka po długim locie wpada do bramki. Mamy około 69 minuty. Tym razem długie podanie otrzymuje Konrad Krochmal, który z prawego narożnika dosrodkowuje na wbiegajacego Andrzej i ten strzałem z głowy pokonuje bramkarza. Niestety dla nas sędzia nie uznaje bramki, gdyz wcześnie dopatrzył się, że piłka opuściła boisko. Od rzutu autowego rozpoczynają gospodarze. W ostatniej akcji meczu indywidualnym dryblingiem popisał się Hubert Abramczuk, który niemal wpycha piłke do bramki ustalając wynik 9:0. Jak dla mnie jest to totalna demolka drużyny gospodarzy, którzy według mnie przed meczem typowani byli na zwycięzcę tego meczu. Z biegu lat obserwacji stylu gry ekipy z Białobrzeg zauważyłem duże zmiany. W ostatnich latach ekipa gospodarzy grała ostro i często faulowała. Ten mecz była bardzo spokojny, poza karą dla Huberta Abramczuka z Niecieczy, który po faulu otrzymał 2 minuty kary. W drużynie gośpodarzy na wyróżnienie zasługuje jeden gracz, który próbował sam coś zdziałać, ale nasza obrona była nie do sforsowania tego dnia. Jesli już dochodziło do strzału to pewnie bronił tego dnia Marcin Ornowski, albo piłka mijała naszą bramkę.

autor: ~;) 2012-06-13 22:18:40

avatar Orno na bramce hahahaha nie no ale strzelanina totalna...;P
NASZA NIECIECZ NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!! (N)

autor: ~OrNo 2012-06-15 18:49:54