Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki XX Kolejki PLP7

  • autor: Bialy84, 2012-06-09 09:41

          XX kolejka przyniosła nam kilka niespodzianek. Największą niespodziankę sprawiła drużyna NKS Białobrzegi, która na wyjeździe pokonała 6-5 TOPAZ Old Boys Sokołów Podlaski i jest to 9 zwycięstwo w rundzie wiosennej tej drużyny. Tym samym awansowała na 4 pozycje w tabeli i ma punkt straty do Sabni, które zajmują 3 miejsce. W innym pojedynku na szczycie druzyna Niecieczy pokonała 7-1 Sabnie i tym samym umocniła się na fotelu lidera. Kolejna niespodziankę sprawiła drużyna z Kurowic, która na włsanym terenie pokonała słabo spisująsą sie drużynę AXAN Kowiesy 5-2. W spotkaniu pomiędzy Ulkarem Karolew i Jawor Sokołów lepsi okazali się gości wygrywając 6-8. Drużyna AMT Sokołów pewnie pokonała na własnym terenie Kamiankę 8-2. W meczu pomiędzy Skrzeszewem i BTSem Kobylany padł wynik 1-3 dla gosci.

I LIGA

XX kolejka 3.06.2012

Topaz Old Boys Sokołów – NKS Białobrzegi      5:6 (1:3)      (SLO Sokołów)

Robert Maksymiak-3, Andrzej Kaczmarek, Leszek Kowalski # Mateusz Steć-5, Tomasz Szczeć

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Topaz Old Boys Sokołów:

NKS Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć J., Steć Maciej, Steć Mateusz, Steć Patryk, Wilk Ł., Szczeć T., Hudon M., Leśniczuk Ł.

 

AMT Sokołów – Kamianka                                 8:2 (4:2)    (SLO Sokołów)

Patryk Błoński-2, Jakub Flaga-2, Mariusz Rozpara, Damian Jaszczuk, Krzysztof Omieciuch, Mateusz Omieciuch # Andrzej Korczewski, Hubert Kołodziejczuk

Sędziował: Adam Chruścicki

AMT Sokołów: Sawicki R., Barbarski B., Omieciuch K., Omieciuch M., Mróz B., Błoński P., Błoński A., Flaga J., Rozpara M., Kamiński M., Kamiński T., Jaszczk D., Świanarski Ł.

Kamianka: Bolesta W., Sidorzak M., Głogowski P., Sulawiak J., Zawadzki Ł., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Kordziński Ł.

 

Ulkar Karolew – Jawor Sokołów                       6:8 (2:5)   (Węgrów- Orlik)

Piotr Popławski- 2 (40,49); Leszek Ryczkowski (7), Michał Polkowski (15), Grzegorz Przybysz (48), Łukasz Borowy (63) # Adam Gargul-3 (3,22,55); Hubert Jastrzębski -2 (10,37); Grzegorz Jaroszewski-2 (33,38); Patryk Flażyński (34)

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Żurawiński P., Polkowski M., Popławski P., Przybysz G., Stolarczyk M., Gierłowski K., Ryczkowski L., Wielądek A., Borowy Ł., Cienkowski Maciej

Jawor Sokołów: Brzezik M., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Zaranek D., Kurełek A., Gargula A., Jaroszewski G., Flażyński P.

 

Nieciecz – Sabnie                                                        7:1 (1:0)   (Nieciecz)

Patryk Bolesta-3, Marcin Ornowksi-3, Andrzej Pniewski # Jarosław Kobus

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Nieciecz: Grzymała J., Ignaciuk A., Pniewski P., Krochmal K., Odowski P., Bolesta P., Ornowski M., Pniewski A.

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus H., Kobus J., Kulwicki D., Benedykciuk J., Jurczak M., Hardejewicz K., Graw P.

 

Skrzeszew – BTS Kobylany                                1:3 (1:0)    (Skrzeszew)

Grzegorz Bartosiak (15) # Przemysław Jaczewski-2 (40,69); Krzysztof Mosiej (66)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Bartosiak G., Małczuk C., Czerkas T., Rusiniak P., Łachecki J.(B)

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Iliński K., Błoński S., Chmielewski D., Jaczewski P., Kisieliński B., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Nasiłowski Ł., Mosiej K., Trębicki S.

 

Kurowice – Axan Kowiesy                        5:2 (4:0)      (Sabnie)

Tomasz Sójka-2 (5, 27; Damian Bińkowski (14), Adrian Rogoziński (20), Damian Bogucki (57) # Damian Dmowski (40), Damian Gawryś (42)

Sędziował: Andrzej Pietranik

Kurowice: Błoński D., Bińkowski D., Bogucki D., Goworek H., Sójka T., Załoga W., Pałak R., Rogoziński A., Małkiński P.

Axan Kowiesy: Rzemek K., Dmowski D., Dmowski J., Gawryś D., Rutkowski R., Puzan M., Romanowski S., Klewek K., Komyć K., Sikorski J., Miszczuk P.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [348]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 17
ogółem: 622 975

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka