Wyniki XIX Kolejki

• autor: Bialy84, 2012-05-31 16:57

W XIX kolejce hitem okazał się mecz Sabni z Old Boys Sokołów. Po emocjonującym meczu wygrali goście 2-1. W innym ciekawym meczu rewelacja rundy wiosennej ekipa z Kamianki pokonała zespół pretendujący do zdobycia tytułu Mistrza ekipę AXAN Kowiesy. Tym samym ekipa AXANa odpadła z rywalizacji o zdobycie mistrzostwa. Inna rewelacja rundy wiosennej NKS Białobrzegi po raz ósmy z rzędu wygrała z Ulkarem Karolew 7-1 i jest jak do tej pory jedyną drużyną bez porażki w rundzie wiosennej. Emocji też nie zabrakło w meczu BTS Kobylany z AMT Sokołów. Obie drużyny swoje mecze rozgrywały na orlikach, więc mecz ten był pokazem ich umiejętności gry na sztucznych murawach. Po wyrównanym meczu wygrali gospodarze 8-6. Warto zauważyć, że 6 bramek w tym meczu zdobył Przemysław Jaczewski. Kolejny walkower oddała drużyna Skrzeszewa, która w poprzedniej kolejce została spadkowiczem do drugiej ligi.

W czołówce bez zmian Nieciecz prowadzi przed Old Boysami z Sokołowa o 2 pkt i 8 pkt przewagi nad Sabniami. Największe zmiany w strefie barażowej, gdzie 4 drużyny walczą bezpośrednio o uniknięcie baraży. W tej chwili w tej strefie znajdują się teraz AMT Sokołów i Ulkar Karolew, ponad tą strefą Kamianka i BTS Kobylany.

I LIGA

XIX kolejka 27.05.2012

Sabnie – Topaz Old Boys Sokołów           1:2 (1:2)   (Sabnie)

Dawid Nowakowski # Tomasz Molski-2

Sędziował: Robert Mosiej

Sabnie:Ładziak K., Jurczak M., Nowakowski D., Przewoźnik D., Korczewski R., Chendoszko Ł., Hardejewicz K., Graw P., Kobus J.

Topaz Old Boys Sokołów:Dziewulski P., Tarapata M., Molski T., Kowalski J., Grzywiński Ł., Maksymiak R., Chomać G., Oziębło W., Rozbicki P.

Kurowice – Nieciecz                                           1:13 (0:3)   (Sabnie)

Damian Deoniziak # Andrzej Pniewski-5, Patryk Bolesta-4, Konrad Krochmal, Adam Ignaciuk, Paweł Pniewski, Przemysław Odowski

Sędziował: Robert Mosiej

Kurowice:Rozbicki I., Załoga W., Bocian M., Fąk P., Bogucki D., Jakubiak P., Bińkowski D., Deoniziak D., Goworek H.

Nieciecz:Grzymała J., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Bolesta P., Krochmal K., Odowski P., Ignaciuk A.

Jawor Sokołów – Skrzeszew                             3:0 vo    (SLO Sokołów)

• drużyna ze Skrzeszewa nie dojechała na mecz

BTS Kobylany – AMT Sokołów                           8:6 (3:2)    (Repki- Orlik)

Przemysław Jaczewski-6 (19, 30, 37,40, 56); Marcin Fedorczyk (15); Krzysztof Mosiej (59) # Krzysztof Omieciuch-2 (30, 41); Mateusz Omieciuch (66); Bartosz Mróz (68); Karol Borkowski (70), bramka samobójcza (3)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Iliński K., Błoński S., Chmielewski D., Jaczewski P., Kisieliński B., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Nasiłowski Ł., Mosiej K., Trębicki S.,  Fedorczyk Marcin, Fedorczyk Marek

AMT Sokołów: Mikołajczyk D., Sawicki R., Omieciuch K., Omieciuch M., Borkowski K., Błoński P., Korczewski R., Kamiński M., Rozpara M., Mróz B., Barbarski B., Świnarski Ł.

Kamianka – Axan Kowiesy                                5:4 (3:1)   (Kamianka)

Mateusz Zawadzki-3, Wojciech Grądzki-2 # Piotr Żukowski-2, Damian Gawryś, Jacek Sikorski

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Kamianka: Bolesta W., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Ignaciuk K., Kołodziejczuk H., Sulawiak J., Sidorzak M., Grądzki W., Kurdziński Ł.

Axan Kowiesy:Alaba R., Dmowski J., Romanowski S., Rutkowski R., Sikorski W., Gawryś D., Żukowski P., Dmowski D., Sikorski A., Miszczuk P., Sikorski J.

NKS Białobrzegi – Ulkar Karolew                      7:1  (3:0)    (Białobrzegi)

Mateusz Steć-4, Łukasz Zieliński-2, Patryk Steć # Rafał Komosa

Sędziował: Robert Mosiej

NKS Białobrzegi:Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć Mateusz, Steć J., Steć Patryk, Szczeć S., Kur N., Kamiński K., Trusiak M., Hudon M., Zieliński Ł.

Ulkar Karolew:Księżak H., Świnarski A., Ostrowski D., Komosa R., Piesak K., Kupisz M., Zduniak S., Kupisz A., Małko W., Wiśniewski S., Świnarski D., Kąkol K.

Nieciecz-Sabnie (Puchar Ligi)