Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców po 21 kolejkach. W miarę możliwości będę na bieżąco uzupełniał kolejne kolejki. Klasyfikacja ta nie jest autoryzowana przez organizatora i mogą w niej wystąpić małe błędy co do ilości bramek poszczególnych zawodników.
Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców po 21 kolejkach. W miarę możliwości będę na bieżąco uzupełniał kolejne kolejki. Klasyfikacja ta nie jest autoryzowana przez organizatora i mogą w niej wystąpić małe błędy co do ilości bramek poszczególnych zawodników.
l.p. Nazwisko Imię Klub ilość
1 Pniewski Andrzej Nieciecz 55
2 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 38
3 Kobus Jarosław Sabnie 35
4 Bolesta Patryk Nieciecz 31
5 Żukowski Piotr AXAN 31
6 Nowakowski Dawid Sabnie 28
7 Molski Tomasz Topaz Old Boys Sokołów 25
8 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 22
9 Abramczuk Hubert Nieciecz 19
10 Dmowski Damian AXAN 17
11 Jóźwiak Jacek Kamianka 17
12 Komosa Rafał Ulkar Karolew 17
13 Rutkowski Rafał AXAN 17
14 Świniarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 17
15 Błoński Patryk AMT Sokołów 16
16 16Steć Mateusz NKS Białobrzegi
17 Graw Piotr Sabnie 15
18 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 15Gargul
19 Adam Topaz Jawor Sokołów 14
20 Maksymiak Robert Topaz Old Boys Sokołów 13
21 Zawadzki Mateusz Kamianka 12
22 Krochmal Konrad Nieciecz 11
23 Sójka Tomasz Kurowice 11
24 Jaszczuk Filip AMT Sokołów 10
25 Kryński Piotr Topaz Old Boys Sokołów 10
26 Ryczkowski Mateusz Ulkar Karolew 10
27 Zenik Bartłomiej Ulkar Karolew 10
28 Borkowski Karol AMT Sokołów 9
29 Chmielewski Daniel BTS Kobylany 9
30 Jagiełło Kamil Sabnie 9
31 Odowski Przemysław Nieciecz 9
32 Ornowski Marcin Nieciecz 9
33 Szczeć Sylwester NKS Białobrzegi 9
34 Chomać Grzegorz Topaz Old Boys Sokołów 8
35 Domagała Piotr AMT Sokołów 8
36 Mróz Bartosz AMT Sokołów 8
37 Omieciuch Krzysztof AMT Sokołów 8
38 Bogucki Damian Kurowice 7
39 Omieciuch Mateusz AMT Sokołów 7
40 Pniewski Paweł Nieciecz 7
41 Rozbicki Ignacy Kurowice 7
42 Steć Mateusz I NKS Białobrzegi 7
43 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 7
44 Brzezik Marcin Topaz Jawor Sokołów 6
45 Grądzki Wojciech Kamianka 6
46 Jakubiak Patryk Kurowice 6
47 Kupisz Michał Ulkar Karolew 6
48 Olszewski Kamil Skrzeszew 6
49 Rozbicki Adam Topaz Old Boys Sokołów 6
50 Rozbicki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 6
51 Szczeć Tomasz NKS Białobrzegi 6
52 Trusiak Mateusz NKS Białobrzegi 6
53 Ambroziak Artur Topaz Old Boys Sokołów 5
54 Chromiński Marcin Topaz Javor Sokołów 5
55 Czerkas Tomasz Skrzeszew 5
56 Flaga Jakub AMT Sokołów 5
57 Gawryś Damian Axan Kowiesy 5
58Ignaciuk Adam Nieciecz 5
59 Ignaciuk Krzysztof Kamianka 5
60 Omieciuch Krzysztof Sabnie 5
61 Puzan Marcin Aaxn Kowiesy 5
62 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 5
63 Zieliński Łukasz NKS Białobrzegi 5
64 Błońśki Sylwester BTS Kobylany 4
65 Borys Marek Kamianka 4
66 Choma Marek Skrzeszew 4
67 Chromińśki Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4
68 Gromek Sebastian Ulkar Karolew 4
69 Grzywiński Łukasz Topaz Old Boys Sokołów 4
70 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 4
71 Jaszczuk Damian AMT Sokołów 4
72 Maksymiak Paweł Topaz Old Boys Sokołów 4
73 Mieczkowski Dominik BTS Kobylany 5
74 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 5
75 Zawadzki Łukasz Kamianka 5
76 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 4
77 Rejmuza Kamil Skrzeszew 4
78 Rykała Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4
79 Steć Patryk NKS Białobrzegi 4
80 Bisior Norbert NKS Białobrzegi 3
81 Bocian Marcin Kurowice 3
82 Fąk Przemysław Kurowice 3
83 Goworek Hubert Kurowice 3
84 Hudon Mateusz NKS Białobrzegi 3
85 Iwański Mateusz AMT Sokołów 3
86 Jurczak Marcin Sabnie 3
87 Kamiński Kamil NKS Białobrzegi 3
88 Klewek Karol AXAN 3
89 Kobus Dawid Sabnie 3
90 Kryszczuk Tomasz Sabnie 3
91 Mazurek Artur Ulkar Karolew 3
92 Miściorak J Kurowice 3
93 Rusiniak Piotr Skrzeszew 3
94 Trębicki Piotr BTS Kobylany 3
95 walkower dla Niecieczy z AMT 3
96 walkower dla AXANu z AMT 3
97 walkower dla Sabni ze Skrzeszewom 3
98 walkower dla Topaz Jawor ze Skrzeszewem 3
99 Wyrozębski Kamil Topaz Old Boys Sokołów 3
100 Batorowicz Damian Ulkar Karolew 2
101 Benedykciuk Jarosław Sabnie 2
102 Błońśki Adrian AMT Sokołów 2
103 bramki samobójcze dla Niecieczy z Topaz Jawor 2
104Chadaj Sławomir Old Boys Sokołów 2
105 Cienkowski Michał Ulkar Karolew 2
106 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 2
107 Deoniziak Damian Kurowice 2
108 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 2
109 Głogowski Daniel Skrzeszew 2
110 Harasim Jacek Ulkar Karolew 2
111 Jurczak Kamil AMT Sokołów 2
112 Kaczmarek Andrzej Topaz Old Boys Sokołów 2
113 Kamiński Tomasz AMT Sokołów 2
114 Kobus Hubert Sabnie 2
115 Koc Sebastian Kamianka 2
116 Kołodziejczuk Tomasz AMT Sokołów 2
117 Korczewski Andrzej Kamianka 2
118 Kotowski Rafał NKS Białobrzegi 2
119 Kowalski Jacek Topaz Old Boys Sokołów 2
120 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 2
121 Krasnodębski Maciej Kamianka 2
122 Małko Wojciech Ulkar Karolew 2
123 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 2
124 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2
125 Murasicki Mariusz Topaz Jawor Sokołów 2
126 Panufnik Piotr Ulkar Karolew 2
127 Popławski Piotr Ulkar Karolew 2
128 Skorupka Damian BTS Kobylany 2
129 Sulawiak Jarosław Kamianka 2
130 Świnarski Andrzej Ulkar Karolew 2
131 Wyrozębski Maciej Topaz Old Boys Sokołów 2
132 Ardej Marcin Ulkar Karolew 1
133 Bartosiak Grzegorz Skrzeszew 1
134 Breja Łukasz AXAN Kowiesy 1
135 Bielarski Marcin Nieciecz 1
136 Bińkowski Damian Kurowice 1
137 Błoński Dawid Kurowice 1
138 Boguszewski Łukasz Ulkar Karolew 1
139 Bolesta Wojciech Kamianka 1
140 Borowy Łukasz Ulakr Karolew 1
141 Bramka samobójcza dla AMT z BTSem 2
142 bramka samobójcza dla AMT z Kamianką 1
143 bramka samobójcza dla AMT z Niecieczą 1
144 bramka samobójcza dla Axanu z Sabniami 1
145 bramka samobójcza dla Axanu z Old Boys Sokołów 1
146 bramka samobójcza dla Axanu z Ulkarem Karolew 1
147 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Jaworem Sokołów 1
148 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Skrzeszewem 1
149 bramka samobójcza dla BTSu z Sabniami 1
150 bramka samobójcza dla Kamianki z AMT Sokołów 1
151 bramka samobójcza dla Kamianki z Ulakrem Karolew 1
152 bramka samobójcza dla Kurowic z Topaz Old Boys 1
153 bramka samobójcza dla Kurowic z Sabniami 1
154 bramka samobójcza dla Kurowic z Topazem Jawor 1
155 bramka samobójcza dla Kurowic z Ulkarem 1
156 bramka samobójcza dla Sabni z Kurowicami 1
157 bramka samobójcza dla Topazu Javor z BTSem 1
158 bramka samobójcza dla Topazu Jawor z Kamianką 1
159 bramka samobójcza dla Topaz Old Boys Sokołów z Ulkarem 1
160 bramka samobójcza dla Ulkara z BTSem 1
161 bramka samobójcza dla NKS Białobrzegi z Topazem Jawor 1
162 bramka samobójcza dla Skrzeszewa z Sabniami 1
163 Buczyński Łukasz Topaz Jawor Sokołów 1
164 Dąbkowski Grzegorz Kurowice 1
165 Dobrowolski Robert Old Boys Sokołów 1
166 Dziewulski Paweł Old Boys Sokołów 1
167 Fedorczyk Marcin BTS Kobylany 1
168 Flażyńśki Damian Topaz Jawor Sokołów 1
169 Flażyński Patryk Topaz Jawor Sokołów 1
170 Hardejewicz Krzysztof Sabnie 1
171 Iliński Kamil BTS Kobylany 1
172 Jaczewski Jakub BTS Kobylany 1
173 Jagiełło Cezary Topaz Old Boys Sokołów 1
174 Kania Rafał Ulkar Karolew 1
175 Kisieliński Bartosz BTS Kobylany 1
176 Komosa Piotr Ulkar Karolew 1
177 Kowalski Leszek Old Boys Sokołów 1
178 Krakowski Karol Topaz Old Boys Sokołów 1
179 Księżak Robert Skrzeszew 1
180 Kurdziński Łukasz Kamianka 1
181 Kurełek Artur Jawor Sokołów 1
182 Leśniczuk Łukasz NKS Białobrzegi 1
183 Ludwiczak Kamil Kamil AMT Sokołów 1
184 Łukaszewicz Grzegorz Kamianka 1
185 Maliszewski Hubert AMT Sokołów 1
186 Małczuk Cezary Skrzeszew 1
187 Miszczuk Patryk AXAN Kowiesy 1
188 Mlonek Jakub Ulakr Karolew 1
189 Mlonek Kamil Ulkar Karolew 1
190 Nasiłowski Łukasz BTS Kobylany 1
191 Paderewski Jakub Topaz Jawor Sokołów 1
192 Pankiewicz Jacek Topaz Jawor Sokołów 1
193 Parzych Krzysztof Topaz Old Boys Sokołów 1
194 Pietrzyk Dawid BTS Kobylany 1
195 Pniewski Robert Nieciecz 1
196 Polkowski Michał Ulkar Karolew 1
197 Przewoźnik Daniel Sabnie 1
198 Przybysz Grzegorz Ulkar Karolew 1
199 Puzan Mateusz Skrzeszew 1
200 Rogoziński Adrian Kurowice 1
201 Roguszewski Leszek Ulkar Karolew 1
202 Rostek Adam Ulakr Karolew 1
203 Rostek Piotr Ulkar Karolew 1
204 Rozpara Mariusz AMT Sokołów 1
205 Rutkowski Mariusz Kurowice 1
206 Ryczkowski Leszek Ulkar Karolew 1
207 Rymuza Karol AXAN 1
208 Jarosław Jarosław NKS Białobrzegi 1
209 Sidorzak Marcin Kamianka 1
210 Siedlecki Marcin AMT Sokołów 1
211 Sikorski Jacek AXAN 1
212 Sikorski Wojciech AXAN 1
213 Trębacki Sebastian BTS Kobylany 1
214 Wyszyński Piotr Kurowice 1
215 Załoga Wojciech Kurowice 1
216 Zduniak Sebastian Ulkar Karolew 1
brak strzelców z Kamianki Nieciecz 3
brak strzelców ze Skrzeszewem Kurowice 6
brak 2 strzelców z Javor Sokołów w meczu z Kamianką
brak 2 strzelców z AMT Sokołów z Białobrzegami
brak 3 strzelców z NKS Białobrzegi w meczu z AMT Sokołów
brak 2 strzelców z Jawor Sokołów w meczu z Sabniami
brak 3 strzelców z Kurowic w meczu z BTSem Kobylany
brak 9 strzelców z Ulkara w meczu z Kurowicami
brak 2 strzelców z Old Boys Sokołów w meczu z Kamianką
brak 3 strzelców z Kurowic w meczu z Kamianką
Opracował Bialy84 na podstawie www.siodemkigoiks.futbolowo.pl
Stan na 16 VI 2012r
21 kolejek
Ornowski ma 6 bramek. Po dwie z Old-Boys,Kamianka i Axan Kowiesy.
Nieciecz jeśli nie spartaczy któregoś z meczy ma mistrza ligi siódemek w kieszeni,oldboye po meczu z Kurowicami głośno zastanawiali się nad walkowerami w pozostałych meczach.....psycha im siada
Do Dzidek
Zgadza się, ale to jest klasyfikacja na dzień 13 maja czyli 17 kolejkę, a 2 bramki z Kamianką strzeliw 18 kolejce ;)
kurowice - kobylany
Nasiłowski Łukasz, Mosiej Krzysztof, Jaczewski Przemysław
Dzięki, ale wpisze to razem z następną kolejką ;)
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 162, wczoraj: 258
ogółem: 928 672
statystyki szczegółowe
|