Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Klasyfikacja strzelców po 21 kolejkach PLP7

  • autor: Bialy84, 2012-05-21 08:10

          Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców po 21 kolejkach. W miarę możliwości będę na bieżąco uzupełniał kolejne kolejki. Klasyfikacja ta nie jest autoryzowana przez organizatora i mogą w niej wystąpić małe błędy co do ilości bramek poszczególnych zawodników. 

    Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców po 21 kolejkach. W miarę możliwości będę na bieżąco uzupełniał kolejne kolejki. Klasyfikacja ta nie jest autoryzowana przez organizatora i mogą w niej wystąpić małe błędy co do ilości bramek poszczególnych zawodników. 

 

l.p. Nazwisko Imię Klub ilość

 

1 Pniewski Andrzej Nieciecz 55

2 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 38

3 Kobus Jarosław Sabnie 35

4 Bolesta  Patryk Nieciecz 31

5 Żukowski Piotr AXAN 31

6 Nowakowski Dawid Sabnie 28

7 Molski Tomasz Topaz Old Boys Sokołów  25

8 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 22

9 Abramczuk Hubert Nieciecz 19

10 Dmowski   Damian AXAN 17

11 Jóźwiak   Jacek  Kamianka 17

12 Komosa  Rafał Ulkar Karolew 17

13 Rutkowski Rafał AXAN 17

14 Świniarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 17

15 Błoński Patryk AMT Sokołów 16

16 16Steć Mateusz NKS Białobrzegi

17 Graw  Piotr Sabnie 15

18 Kołodziejczuk   Hubert Kamianka 15Gargul

19 Adam Topaz Jawor Sokołów 14

20 Maksymiak  Robert  Topaz Old Boys Sokołów  13

21 Zawadzki Mateusz Kamianka 12

22 Krochmal Konrad Nieciecz 11

23 Sójka Tomasz Kurowice 11

24 Jaszczuk   Filip AMT Sokołów 10

25 Kryński Piotr Topaz Old Boys Sokołów  10

26 Ryczkowski Mateusz Ulkar Karolew 10

27 Zenik Bartłomiej Ulkar Karolew 10

28 Borkowski Karol AMT Sokołów 9

29 Chmielewski Daniel BTS Kobylany 9

30 Jagiełło Kamil Sabnie 9

31 Odowski Przemysław Nieciecz 9

32 Ornowski Marcin Nieciecz 9

33 Szczeć Sylwester NKS Białobrzegi 9

34 Chomać Grzegorz Topaz Old Boys Sokołów  8

35 Domagała  Piotr   AMT Sokołów 8

36 Mróz Bartosz AMT Sokołów 8

37 Omieciuch Krzysztof AMT Sokołów 8

38 Bogucki Damian Kurowice 7

39 Omieciuch Mateusz AMT Sokołów 7

40 Pniewski Paweł Nieciecz 7

41 Rozbicki Ignacy Kurowice 7

42 Steć Mateusz I NKS Białobrzegi 7

43 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 7

44 Brzezik Marcin Topaz Jawor Sokołów 6

45 Grądzki Wojciech Kamianka 6

46 Jakubiak Patryk Kurowice 6

47 Kupisz Michał Ulkar Karolew 6

48 Olszewski Kamil Skrzeszew 6

49 Rozbicki Adam Topaz Old Boys Sokołów  6

50 Rozbicki Piotr Topaz Old Boys Sokołów  6

51 Szczeć Tomasz NKS Białobrzegi 6

52 Trusiak  Mateusz NKS Białobrzegi 6

53 Ambroziak  Artur Topaz Old Boys Sokołów  5

54 Chromiński Marcin Topaz Javor Sokołów 5

55 Czerkas Tomasz Skrzeszew 5

56 Flaga Jakub AMT Sokołów 5

57 Gawryś Damian Axan Kowiesy 5

58Ignaciuk Adam Nieciecz 5

59 Ignaciuk Krzysztof Kamianka 5

60 Omieciuch Krzysztof Sabnie 5

61 Puzan Marcin Aaxn Kowiesy 5

62 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 5

63 Zieliński Łukasz NKS Białobrzegi 5 

64 Błońśki Sylwester BTS Kobylany 4

65 Borys Marek Kamianka 4

66 Choma  Marek Skrzeszew 4

67 Chromińśki  Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4

68 Gromek Sebastian Ulkar Karolew 4

69 Grzywiński Łukasz Topaz Old Boys Sokołów  4

70 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 4

71 Jaszczuk Damian AMT Sokołów 4

72 Maksymiak  Paweł Topaz Old Boys Sokołów  4

73 Mieczkowski Dominik BTS Kobylany 5

74 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 5

75 Zawadzki Łukasz Kamianka 5

76 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 4

77 Rejmuza Kamil Skrzeszew 4

78 Rykała Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4

79 Steć Patryk NKS Białobrzegi 4

80 Bisior Norbert NKS Białobrzegi 3

81 Bocian Marcin Kurowice 3

82 Fąk Przemysław Kurowice 3

83 Goworek Hubert Kurowice 3

84 Hudon Mateusz NKS Białobrzegi 3

85 Iwański Mateusz AMT Sokołów 3

86 Jurczak Marcin Sabnie 3

87 Kamiński Kamil NKS Białobrzegi 3

88 Klewek  Karol AXAN 3

89 Kobus Dawid Sabnie 3

90 Kryszczuk Tomasz Sabnie 3

91 Mazurek Artur Ulkar Karolew 3

92 Miściorak J Kurowice 3

93 Rusiniak Piotr Skrzeszew 3

94 Trębicki Piotr BTS Kobylany 3

95 walkower  dla Niecieczy z AMT  3

96 walkower  dla AXANu z AMT  3

97 walkower dla Sabni ze Skrzeszewom 3

98 walkower dla Topaz Jawor ze Skrzeszewem 3

99 Wyrozębski Kamil Topaz Old Boys Sokołów  3

100 Batorowicz Damian Ulkar Karolew 2

101 Benedykciuk Jarosław Sabnie 2

102 Błońśki Adrian AMT Sokołów 2

103 bramki samobójcze dla Niecieczy z Topaz Jawor 2

104Chadaj Sławomir Old Boys Sokołów  2

105 Cienkowski Michał Ulkar Karolew 2

106 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 2

107 Deoniziak Damian Kurowice 2

108 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 2

109 Głogowski Daniel Skrzeszew 2

110 Harasim Jacek  Ulkar Karolew 2

111 Jurczak Kamil AMT Sokołów 2

112 Kaczmarek Andrzej Topaz Old Boys Sokołów 2

113 Kamiński Tomasz AMT Sokołów 2

114 Kobus Hubert Sabnie 2

115 Koc Sebastian Kamianka 2

116 Kołodziejczuk   Tomasz AMT Sokołów 2

117 Korczewski Andrzej Kamianka 2

118 Kotowski Rafał NKS Białobrzegi 2

119 Kowalski Jacek  Topaz Old Boys Sokołów  2

120 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 2

121 Krasnodębski Maciej Kamianka 2

122 Małko Wojciech Ulkar Karolew 2

123 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 2

124 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2

125 Murasicki  Mariusz Topaz Jawor Sokołów 2

126 Panufnik Piotr Ulkar Karolew 2

127 Popławski Piotr Ulkar Karolew 2

128 Skorupka Damian BTS Kobylany 2

129 Sulawiak Jarosław Kamianka 2

130 Świnarski Andrzej Ulkar Karolew 2

131 Wyrozębski Maciej Topaz Old Boys Sokołów  2

132 Ardej   Marcin Ulkar Karolew 1

133 Bartosiak Grzegorz Skrzeszew 1

134 Breja Łukasz AXAN Kowiesy 1

135 Bielarski Marcin Nieciecz 1

136 Bińkowski Damian Kurowice 1

137 Błoński Dawid Kurowice 1

138 Boguszewski Łukasz Ulkar Karolew 1

139 Bolesta Wojciech Kamianka 1

140 Borowy Łukasz Ulakr Karolew 1

141 Bramka samobójcza dla AMT z BTSem  2

142 bramka samobójcza dla AMT z Kamianką  1

143 bramka samobójcza dla AMT z Niecieczą 1

144 bramka samobójcza dla Axanu z Sabniami 1

145 bramka samobójcza dla Axanu z Old Boys Sokołów  1

146 bramka samobójcza dla Axanu z Ulkarem Karolew  1

147 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Jaworem Sokołów 1

148 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Skrzeszewem  1

149 bramka samobójcza dla BTSu z Sabniami 1

150 bramka samobójcza dla Kamianki z AMT Sokołów  1

151 bramka samobójcza dla Kamianki z Ulakrem Karolew 1

152 bramka samobójcza dla Kurowic z Topaz Old Boys 1

153 bramka samobójcza dla Kurowic z Sabniami 1

154 bramka samobójcza dla Kurowic z Topazem Jawor  1

155 bramka samobójcza dla Kurowic z Ulkarem 1

156 bramka samobójcza dla Sabni z Kurowicami  1

157 bramka samobójcza dla Topazu Javor z BTSem  1

158 bramka samobójcza dla Topazu Jawor z Kamianką  1

159 bramka samobójcza dla Topaz Old Boys Sokołów z Ulkarem 1

160 bramka samobójcza dla Ulkara z BTSem 1

161 bramka samobójcza dla NKS Białobrzegi z Topazem Jawor  1

162 bramka samobójcza dla Skrzeszewa z Sabniami  1

163 Buczyński Łukasz Topaz Jawor Sokołów 1

164 Dąbkowski  Grzegorz Kurowice 1

165 Dobrowolski Robert  Old Boys Sokołów  1

166 Dziewulski Paweł Old Boys Sokołów  1

167 Fedorczyk Marcin BTS Kobylany 1

168 Flażyńśki Damian Topaz Jawor Sokołów 1

169 Flażyński Patryk Topaz Jawor Sokołów 1 

170 Hardejewicz Krzysztof Sabnie 1

171 Iliński Kamil BTS Kobylany 1

172 Jaczewski Jakub BTS Kobylany 1

173 Jagiełło Cezary Topaz Old Boys Sokołów  1

174 Kania Rafał Ulkar Karolew 1

175 Kisieliński Bartosz BTS Kobylany 1

176 Komosa Piotr Ulkar Karolew 1

177 Kowalski Leszek Old Boys Sokołów 1

178 Krakowski Karol Topaz Old Boys Sokołów 1

179 Księżak  Robert  Skrzeszew 1

180 Kurdziński Łukasz Kamianka 1

181 Kurełek Artur Jawor Sokołów 1

182 Leśniczuk Łukasz NKS Białobrzegi 1

183 Ludwiczak Kamil  Kamil AMT Sokołów 1

184 Łukaszewicz Grzegorz Kamianka 1

185 Maliszewski Hubert AMT Sokołów 1

186 Małczuk Cezary Skrzeszew 1

187 Miszczuk Patryk AXAN Kowiesy 1

188 Mlonek Jakub Ulakr Karolew 1

189 Mlonek Kamil Ulkar Karolew 1 

190 Nasiłowski Łukasz BTS Kobylany 1

191 Paderewski Jakub Topaz Jawor Sokołów 1

192 Pankiewicz Jacek  Topaz Jawor Sokołów 1

193 Parzych Krzysztof Topaz Old Boys Sokołów  1

194 Pietrzyk Dawid BTS Kobylany 1

195 Pniewski Robert  Nieciecz 1

196 Polkowski Michał Ulkar Karolew 1

197 Przewoźnik Daniel Sabnie 1

198 Przybysz Grzegorz Ulkar Karolew 1

199 Puzan Mateusz Skrzeszew 1

200 Rogoziński Adrian Kurowice 1

201 Roguszewski Leszek Ulkar Karolew 1

202 Rostek Adam Ulakr Karolew 1

203 Rostek Piotr Ulkar Karolew 1

204 Rozpara Mariusz AMT Sokołów 1

205 Rutkowski Mariusz Kurowice 1

206 Ryczkowski Leszek Ulkar Karolew 1

207 Rymuza Karol AXAN 1

208 Jarosław Jarosław NKS Białobrzegi 1

209 Sidorzak Marcin Kamianka 1 

210 Siedlecki Marcin AMT Sokołów 1

211 Sikorski Jacek AXAN 1

212 Sikorski Wojciech AXAN 1

213 Trębacki Sebastian BTS Kobylany 1

214 Wyszyński Piotr Kurowice 1

215 Załoga Wojciech Kurowice 1

216 Zduniak Sebastian Ulkar Karolew 1

 

brak strzelców z Kamianki Nieciecz 3 

brak strzelców ze Skrzeszewem Kurowice  6  

brak 2 strzelców z Javor Sokołów w meczu z Kamianką

brak 2 strzelców z AMT Sokołów z Białobrzegami

brak 3 strzelców z NKS Białobrzegi w meczu z AMT Sokołów

brak 2 strzelców z Jawor Sokołów w meczu z Sabniami

brak 3 strzelców z Kurowic w meczu z  BTSem Kobylany

brak 9 strzelców z Ulkara w meczu z Kurowicami

brak 2 strzelców z Old Boys Sokołów w meczu z Kamianką

brak 3 strzelców z Kurowic w meczu z Kamianką

 

Opracował Bialy84 na podstawie www.siodemkigoiks.futbolowo.pl 

                                                                                                            Stan na 16 VI 2012r

21 kolejek


  • Komentarzy [5]
  • czytano: [2090]
 

autor: ~Dzidek 2012-05-21 21:22:11

avatar Ornowski ma 6 bramek. Po dwie z Old-Boys,Kamianka i Axan Kowiesy.


autor: ~ktoś 2012-05-22 16:29:18

avatar Nieciecz jeśli nie spartaczy któregoś z meczy ma mistrza ligi siódemek w kieszeni,oldboye po meczu z Kurowicami głośno zastanawiali się nad walkowerami w pozostałych meczach.....psycha im siada


autor: Bialy84 2012-05-23 08:05:46

Profil Bialy84 w Futbolowo Do Dzidek
Zgadza się, ale to jest klasyfikacja na dzień 13 maja czyli 17 kolejkę, a 2 bramki z Kamianką strzeliw 18 kolejce ;)


autor: btskobylany 2012-06-01 15:22:28

Profil btskobylany w Futbolowo kurowice - kobylany
Nasiłowski Łukasz, Mosiej Krzysztof, Jaczewski Przemysław


autor: Bialy84 2012-06-01 18:27:21

Profil Bialy84 w Futbolowo Dzięki, ale wpisze to razem z następną kolejką ;)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 17
ogółem: 623 102

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka