Wyniki 16 kolejki

• autor: Bialy84, 2012-05-10 06:57

W niedzielę 6.05.2012 rozegrano XVI kolejkę Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi największą niespodziankę sprawili zawodnicy AMT Sokołów, którzy pokonali (grając w roli gospodarzy na Orliku w Repkach) wicelidera rozgrywek drużynę Niecieczy 6:5. W Sokołowie na boisku SLO Topaz Old Boys pokonał pewnie Axan Kowiesy 4:1. W drugim meczu rozegranym na boisku SLO Jawor Sokołów przegrał z rewelacją rundy wiosennej drużyną NKS Białobrzegi 2:5. Drużyna Białobrzegi na wiosnę zwyciężyła po raz piąty z rzędu. Aż 21 bramek padło w spotkaniu na Orliku w Repkach gdzie BTS Kobylany podejmował  Sabnie. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 12:9. W Węgrowie na Orliku Ulkar Karolew niespodziewanie przegrał z bardzo dobrze spisującą się wiosną drużyną Kamianki 5:9. W Skrzeszewie spotkały się dwie drużyny, które znajdują się w strefie spadkowej: Skrzeszew i Kurowice. Po wyrównanym spotkaniu gospodarze pokonali rywali 3:2 zdobywając pierwsze punkty podczas rundy wiosennej. W tabeli I ligi na prowadzeniu umocniła się drużyna Topaz Old Boys Sokołów, która wyprzedza o cztery punkty Nieciecz oraz o pięć Axan Kowiesy i Sabnie. Na dole tabeli w bardzo trudnej sytuacji Skrzeszew i Kurowice które znajdują się w strefie spadkowej. Trwa ostra rywalizacja o uniknięcie baraży. W tym momencie w strefie barażowej znajduje się Kamianka i Ulkar Karolew. Znakomita dyspozycja na wiosnę drużyny NKS Białobrzegi pozwoliła na awans w tabeli już na piąte miejsce.

I LIGA

XVI kolejka 06.05.2012

Topaz Old Boys Sokołów – Axan Kowiesy                  4:1 (3:0)  (SLO Sokołów)

Łukasz Grzywiński, Piotr Rozbicki, Grzegorz Chomać, Tomasz Molski # bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Topaz Old Boys Sokołów:Dziewulski P., Krakowski K., Molski T., Chomać G., Grzywiński Ł., Kowalski L., Maksymiak P., Tarapata M., Kaczmarek A., Chadaj S., Maksymiak R., Rozbicki P., Dobrowolski R.

Axan Kowiesy:Mlonek T., Romanowski S., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Rutkowski R., Waszkiewicz J., Puzan M., Bareja Ł., Miszczuk P., Żukowski P., Gawryś D.

Ulkar Karolew – Kamianka                                5:9 (3:5)  (Orlik Węgrów)

Rafał Komosa-3, Piotr Komosa, Wojciech Małko # Marek Borys-4, Hubert Kołodziejczuk, Wojciech Bolesta, Grzegorz Łukaszewicz, Jacek Jóźwiak, bramka samobójcza

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew:Rostek A., Świnarski A., Komosa R., Ostrowski D., Gierłowski K., Komosa P., Gierłowski A., Rostek P., Małko W., Kupisz M., Mlonek J., Cienkowski Mateusz, Ryczkowski M., Kąkol K., Roguszewski L.

Kamianka:Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Koc S., Bolesta W., Jańczuk W., Sidorzak M., Zawadzki Ł., Głogowski P., Kurdziński Ł., Borys M., Łukasiewicz G., Jóźwiak J.

Skrzeszew – Kurowice                                       3:2 (2:1) (Skrzeszew)

Tomasz Czerkas-2, Kamil Rejmuza# Ignacy Rozbicki, Tomasz Sójka

Sędziował: Włodzimierz Kur

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Malinowski M., Rusiniak P., Rejmuza K., Czerkas T., Kozaczuk D., Łachecki J., Księżak R.

Kurowice: Deoniziak D., Załoga W., Rutkowski M., Rozbicki I., Goworek H., Bogucki D., Sójka T.

Jawor Sokołów – NKS Białobrzegi                     2:5 (2:2) (SLO Sokołów)

Marcin Chromiński, Marcin Brzezik # Mateusz Trusiak-2, Mateusz Steć, Sylwester Szczeć, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Jawor Sokołów:Pankiewicz J., Chromiński M., Kurełek A., Dobrzyński T., Jaroszewski G., Flażyński M., Brzezik M., Tarapata M.

NKS Białobrzegi:Kur N., Steć Patryk, Steć Mariusz I, Steć Mateusz, Szczeć S., Trusiak M., Hodon M., Steć Mariusz II, Szczeć T., Komar P.

AMT Sokołów – Nieciecz                                    6:5 (4:4) (Orlik Repki)

Jakub Flaga-3 (23,46,52); Marcin Siedlecki (10); Patryk Błoński (35), bramka samobójcza (28) # Andrzej Pniewski -4 (5, 15, 42, 60), Adam Ignaciuk (37)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

AMT Sokołów:Mikołajczyk D., Rozpara M., Kamiński M., Flaga J., Błoński P., Mróz B., Domagała P., Korczewski R., Omieciuch K., Siedlecki M.

Nieciecz:Nasiłowski R., Krochmal K., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Bielarski M., Bolesta P., Ignaciuk A., Odowski P., Ornowski M.

BTS Kobylany – Sabnie                                      9:12 (1:5)(Orlik Repki)

Przemysław Jaczewski-5 (23, 40, 46, 63, 67); Krzysztof Mosiej-2 (38, 68), Daniel Chmielewski (36), bramka samobójcza (69) # Jarosław Kobus -5 (2,3,4,10, 52); Kamil Jagiełło-3 (44,54, 64); Piotr Graw-2 (13, 70); Marcin Jurczak (43), Daniel Przewoźnik (48)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Błoński S., Jaczewski P., Borowski A., Mosiej K., Fedorczyk Marek, Nasiłowski Ł., Chmielewski D., Iliński K.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kryszczuk T., Jurczak M., Przewoźnik D., Korczewski R., Kobus H., Jagiełło K., Chendoszko Ł., Benedykciuk J., Graw P.

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz