Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 14 kolejki

  • autor: Bialy84, 2012-04-25 08:42

 

          W niedzielę 22.04.2012 rozegrano XIV kolejkę spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.  W tabeli I ligi na pozycji lidera umocniła się drużyna Topaz Old Boys Sokołów, która wyprzedza Nieciecz o 4 punkty oraz Axan o 6 punktów. Na dole tabeli Kurowice z 10 punktami oraz Skrzeszew z 4 punktami. Drużyna Skrzeszewa na wiosnę zaprezentowała się mimo trzech porażek całkiem przyzwoicie, gdyż przegrała nieznacznie z trzema najlepszymi drużynami tabeli.
    

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 22.04.2012

   XIV kolejka 22.04.2012

Ulkar Karolew – Nieciecz                         11:8 (8:3)   (Orlik Węgrów)

Bartłomiej Zenik-4, Mateusz Ryczkowsk-3, Jakub Mlonek, Adam Rostek, Wojciech Małko, Piotr Rostek # Hubert Abramczuk-4, Patryk Bolesta-3, Konrad Krochmal

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew:Gierłowski K., Cienkowski Mateusz, Cienkowski Maciej, Ryczkowski M., Zenik B., Mlonek J., Ołowski T., Rostek A., Chabiera M., Małko W., Kupisz M., Świnarski A., Rostek P., Kupisz A., Grała Ł.

Nieciecz: Tosiński P., Nasiłowski R., Abramczuk H., Ornowski M., Skupiewski M., Krochmal K., Bolesta P., Pniewski R., Ignaciuk A., Wrzosek …

 

AMT Sokołów – Topaz Old Boys Sokołów         2:5 (2:3) (SLO Sokołów)

Mateusz Omieciuch-2 # Piotr Krysiński-2, Tomasz Moleski-2, Sławomir Chadaj

Sędziował: Robert Mosiej

AMT Sokołów: Mikołajczyk D., Rozpara M., Kmaiński T., Omieciuch K., Omieciuch M., Korczewski R., Błoński P., Jaszczuk F., Jaszczuk D., Kamiński Mateusz, Maliszewski H., Mróz B., Siedlecki B., Kamiński Mariusz

Topaz Old Boys Sokołów: Bołbotowski Michał, Chomać G., Wyrozebski M., Chadaj S., Molski T., Krysiński P., Maksymiak P., Rozbicki A., Rozbicki P., Kowalski J., Dobrowolski R., Dziewulski A., Kaczmarek A., Bochra J., Krakowski K., Oziębło W.

 

Jawor Sokołów- Kurowice                        3:1 (1:1) (SLO Sokołów)

Marcin Chromiński-3 # Marcin Bocian

Sędziował: Robert Mosiej

Jawor Sokołów:Brzezik M., Chromiński M., Gargul A., Dobrzyński T., Kurełek A., Jaroszewski G., Jastrzębski H., Zaranek D., Tarapata M., Kostyra B., Paderewski J.

Kurowice: Błoński D., Bocian M., Rutkowski M., Goworek H., Rozbicki I., Bińkowski D., Bogucki D., Fąk P.

 

NKS Białobrzegi – Sabnie                         4:1 (2:1)  (Białobrzegi)

Mateusz Steć-2, Mariusz Steć I, Mateusz Hudon # Jarosław Kobus

Sędziował: Andrzej Pietranik

NKS Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć Mateusz, Steć Maciej, Steć J., Steć Patryk, Lesniczuk Ł., Komar P., Hudon M., Szczeć T.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Kryszczuk T., Jurczak M., Hardejewicz K., Graw P., Nowostek C., Chendoszko Ł.

 

BTS Kobylany – Kamianka                       3:3 (2:2)   (Orlik Repki)

Dominik Mieczkowski, Sebastian trębacki, Daniel Chmielewski# Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk, Jacek Jóźwiak

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Mosiej K., Jaczewski P., Borowski A., Chmielewski D., Jasiński A., Kisieliński B., Iliński K., Trebicki S., Błoński S.

Kamianka:Ignaciuk W., Bolesta W., Kołodziejczuk H., Sulawiak J., Koc S, Ignaciuk K., Jóźwiak J., Zawadzki Ł

 

Skrzeszew – Axan Kowiesy                      0:3 (0:2)   (Skrzeszew)

Marcin Puzan, Patryk Miszczuk, Piotr Żukowski

Sędziował: Adam Chruścicki

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Malinowski M., Bartosiak G., Księżak R., Rejmuza K., Rusiniak P., Olszewski K., Czerkas T., Kozaczuk D., Łachecki J. (B), Sawicki T., Lewczuk K. (B)

Axan Kowiesy:Puzan M., Miszczuk P., Rutkowski R., Dmowski D., Gawryś D., Dmowski J., Sikorski J., Żukowski P., Bareja Ł., Romanowski S., Klewek K., Mlonek T


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [305]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 17
ogółem: 623 066

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka