Wyniki XIII kolejki

• autor: Bialy84, 2012-04-19 19:01

XIII kolejka przyniosła kilka niespodzianek. Do największej niespodzianki doszło na boisku w Wyrozębach, gdzie BTS Kobylany po wyrównanym meczu wygrał z pretendentem do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie AXANem Kowiesy. Jak widać ekipie z Kowies początek sezonu mają kompletnie nieudany na 6 punktów możliwych zdobyli tylko jeden. Kolejną niespodziankę sprawiła Kamianka, która na własnym terenie ograła Javor Sokołów 5:2. Pewne zwycięstwa odniosły ekipy Old Boys i Niecieczy. Największą ilość bramek oglądać można było w meczu AMT - Sabnie, gdzie goście wygrali 13-6. Przerwa zimowa jak widać dała ekipie Sabni czas na poprawienie swojej gry, która idzie jak burza od początku sezonu i nadal myśli o obronie tytułu. Cenne zwycięstwo odniosła ekipa Białobrzeg wygrywając na boisku w Sabniach z drużyną Kurowic 3-1.

Układ w czołówce tabeli nie uległ zmianie. Prowadzą Old Boys-i, tuż za nimi Nieciecz. 3 miejsce zajmuje AXAN Kowiesy z taką samą ilością punktów jak Sabnie, ale wygrała z nimi w rundzie jesiennej. W środku tabeli awans BTSu Kobylany na 5 miejsce. Na 8 miejsce awansował NKS Białobrzegi, który opuścił już strefę spadkową. Na końcu tabeli praktycznie bez zmian. Jedynie Kamianka po zwycięstwie opuściła strefę spadkową na strefę barażową, spychając drużynę z Kurowic na przedostatnie miejsce. Ostatnie miejsce zajmuje niezmiennie od jakiegoś czasu drużyna ze Skrzeszewa.

I LIGA

XIII kolejka 15.04.2012

AMT Sokołów – Sabnie                             6:13 (1:6)

Mateusz Omieciuch-2, Karol Borkowski, Patryk Błoński, Piotr Domagała, Filip Jaszczuk # Jarosław Kobus-5, Dawid Nowakowski-4, Piotr Graw-2, Kamil Jagiełło-2

Sędziował: Robert Mosiej

AMT Sokołów:Mikołajczyk D., Borkowski K., Kamiński M., Omieciuch K., Flaga J., Jaszczuk F., Jaszczuk D., Borkowski K., Domagała P., Korczewski R., Błoński P., Omieciuch M.

Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Nowakowski D., Kobus J., Kryszczuk T., Hardejewicz K., Jagiełło K., Graw P., Benedykciuk J.

Topaz Old Boys Sokołów – Ulkar Karolew        9:2 (3:1)

Piotr Krysiński-4, Grzegorz Chomać-2, Maciej Wyrozębski, Karol Krakowski, bramka samobójcza # Michał Cienkowski

Sędziował: Robert Mosiej

Topaz Old Boys Sokołów: Dziewulski P., Dziewulski A., Chomać G., Chadaj S., Wyrozębski M., Dobrowolski R., Kowalski J., Parzych K., Krakowski K., Krysiński P., Bochra J.

Ulkar Karolew:Rostek A., Gierłowski K., Świnarski A., Mlonek J., Cienkowski M., Wojtyra D., Małko W., Ostrowski D., Kupisz M., Kupisz A., Zduniak S.

Kurowice – NKS Białobrzegi                     1:3 (0:0)

Marcin Bocian (70) # Tomasz Szczeć (53), Łukasz Zieliński (57), Mateusz Steć (61)

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Kurowice:

NKS Białobrzegi:

Nieciecz – Skrzeszew                               5:2 (4:1)

Hubert Abramczuk-2, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal, Patryk Bolesta # Piotr Rusiniak, Cezary Małczuk

Sędziował: Włodzimierz Kur

Nieciecz: Nasiłowski R., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Krochmal K., Abramczuk H., Bolesta P., Ornowski M., Odowski P., Ignaciuk A.

Skrzeszew:Krukowski C., Głogowski K., Rejmuza K., Bartosiak G., Rusiniak P., Księżak R., Czerkas T., Łachecki R., Małczuk C.,

Kamianka – Jawor Sokołów                     5:2 (3:2)

Mateusz Zawadzki-2, Łukasz Zawadzki, Krzysztof Ignaciuk, Sebastian Koc #

Sędziował: Ernest Wierzbicki

Kamianka:Łukasiewicz G. Kołodziejczuk H., Kulawiak J., Ignaciuk K., Koc S., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Sidorzak M., Jóźwiak J.

Jawor Sokołów:

BTS Kobylany – Axan Kowiesy                 7:6 (2:2)

Krzysztof Mosiej-6, Przemysław Jaczewski # Piotr Żukowski-4, Damian Dmowski, Wojciech Sikorski

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Iliński K., Jaczewski P., Borowski A., Mosiej K., Chmielewski D., Pogorzelski S., Jasiński A.

Axan Kowiesy:Mlonek T., Gawryś D., Sikorski W., Dmowski D., Rutkowski R., Puzan M., Sikorski J., Romanowski S., Żukowski P., Klewek K., Miszczuk P., Dmowski J.

Nieciecz-Sabnie (Puchar Ligi)