Wyniki XII kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek

• autor: Bialy84, 2012-04-07 11:40

W niedziele 1 kwietnia 2012 roku została rozegrana XII kolejka PLP7. Szlagierem w tej kolejce był mecz Topaz Javor Sokołów vs AXAN Kowiesy. Po pasjonującym meczu, który zapewnił wiele emocji padł remis 7-7. Sprawiedliwy dla obu ekip, choć na pewno mniej korzystny w układzie tabeli. W derbach gminy Sabnie zmierzyły się ekipy Sabni z Kurowicami. Faworytem była drużyna gospodarzy, która nie dała szans Kurowicom wygrywają mecz 8-2, inkasując w ten sposób 3 punkty. Kolejny ciekawy mecz został rozegrany na boisku w Wyrozębach, gdzie BTS Kobylany uległ drużynie z Niecieczy 2-8. W meczu rozgrywanym w Skrzeszewie lider gościł u ostatniej drużyny w tabeli. Teoretycznie zdawało się, że lider rozniesie gospodarzy. Okazało się, że drużyna ze Skrzeszewa walczyła jak równy z równym w pierwszej połowie. Druga połowa przyniosła zwrot akcji i swoją lepszą grę pokazał lider wygrywając ostatecznie 4-2. Należy jednak pochwalić zawodników ze Skrzeszewa za walkę. Wróży to ciekawy mecz następnej kolejki, gdzie ekipa ze Skrzeszewa przyjeżdża do Niecieczy. W meczu między AMT Sokołów i Ulkara Karolew padł jak dla mnie zaskakująco wysoki wynik. AMT dosłownie rozniosło 10-2 gości w ten sposób uzyskali najwyższą wygraną w tej kolejce spośród drużyn z pierwszej ligi. W ostatnim meczu, ale chyba najważniejszym dla układu w tabeli był mecz NKS Białobrzegi z Kamianką. Oba zespoły zajmują miejsca w końcówce tabeli i każda z drużyn chcąc utrzymać się w I lidze musiała wygrać ten mecz. Po bardzo emocjonującym meczu gospodarze wygrali 2-1 i tym sposobem oddalili widmo degradacji do II ligi. W dotychczasowej historii Ligi Siódemek ekipa NKS Białobrzegi nigdy jeszcze nie spadłą do niższej ligi.

I LIGA

Runda wiosenna

XII kolejka 1.04.2012

Sabnie – Kurowice                                    8:2 (3:0)  (Sabnie)

Jarosław Kobus-4, Dawid Nowakowski-2, Tomasz Kryszczuk, Jarosław Benedykciuk # Ignacy Rozbicki, bramka samobójcza

Sędziował: Robert Mosiej

Sabnie:Ładziak K., Kobus J., Nowakowski D., Kryszczuk T., Korczewski R., Hardejewicz K., Kobus H., Nowostek C., Kulwicki D., Benedykciuk J.

Kurowice:Bogucki D., Deoniziak D., Bińkowski D., Goworek H., Jakubiak P., Miściorak J., Rozbicki I.

NKS Białobrzegi – Kamianka                    2:1 (0:1)  (Białobrzegi)

Mateusz Steć-2 # Jacek Jóźwiak

Sędziował: Robert Mosiej

NKS Białobrzegi: Steć J., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć Patryk, Wawer D., Szczeć S., Szczeć T., Leśniczuk Ł., Bisior N.

Kamianka:Kulawiak J., Kołodziejczuk H., Jóźwiak J., Kurdziński Ł., Łukasiewicz G., Bolesta W., Sidorzak M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Ignaciuk W.

Skrzeszew – Topaz Old Boys Sokołów     2:4 (1:1)  (Skrzeszew)

Mateusz Puzan, Piotr Rusiniak # Piotr Krysiński-3, Andrzej Kaczmarek

Sędziował: Włodzimierz Kur

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski D., Głogowski K., Puzan M., Rusiniak P., Małczuk C., Bartosiak G., Rejmuza k., Olszewski K., Księżak R., Czerkas T., Lipka R.

Tpaz Old Boys Sokołów: Dziewulski P., Dziewulski A., Rozbicki P., Kaczmarek A., Dobrowolski R., Parzych K., Chomać G., Krysiński P., Kowalski J., Maksymiak R., Wyrozebski M., Chadaj S.

AMT Sokołów – Ulkar Karolew                10:2 (4:1)

Patryk Błoński-4, Karol Borkowski-3, Bartosz Mróz, Filip Jaszczuk, Hubert Maliszewski # Andrzej Świnarski, Sebastian Zduniak

Sędziował: Krzysztof Woźniak

AMT Sokołów:

Ulkar Karolew:

Jawor Sokołów – Axan Kowiesy              7:7 (2:3) (SLO Sokołów)

Adam Gargul-3, Rafał Świnarski-2, Marcin Brzezik, Damian Zaranek # Piotr Żukowski-3, Marcin Puzan-2, Damian Dmowski, Karol Klewek

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Jawor Sokołów: Kurełek A., Świnarski R., Gargul A., Dobrzyński T., Zaranek D., Paderewski J., Brzezik M., Jastrzębski H., Jaroszewski G.

Axan Kowiesy: Mlonek T., Żukowski P., Puzan M., Dmowski D., Romanowski S., Dmowski J., Klewek K., Sikorski J., Gawryś D., Rutkowski R.

BTS Kobylany – Nieciecz                          2:8 (:)  (Wyrozęby)

Przemysław Jaczewski-2 # Hubert Abramczuk-4, Patryk Bolesta-3, Andrzej Pniewski

Sędziował: Włodzimierz Kur

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Wierzbicki J., Jaczewski P., Kisieliński B., Jasiński A., Błoński S., Mosiej K., Iliński K., Nasiłowski Ł., Jaczewski J.
Nieciecz: Krochmal K., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Skupiewski M., Abramczuk H., Odowski P., Bielarski M., Ignaciuk A., Bolesta P.

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010