Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI I RUNDY PUCHARU LIGI

  • autor: Bialy84, 2012-03-28 06:44

          25 marca rozegrano I Rundę Pucharu Ligi. W grupie A swoją wysoką formę potwierdziła drużyna Topaz        Old-Boys Sokołów, która pewnie wygrała tą grupę. Na drugim miejscu uplasowała się gościnnie występująca Tęcza Korczew. W grupie B też obyło się bez niespodzianek, wygrał AXAN przed Kamianką. W grupie C nasza drużyna bez problemu wygrała swoje mecze, za nami uplasowała się ekipa NKS Białobrzegi. Grupę D wygrała drużyna z Sabni. O miejscu 2 zadecydował bilans bramkowy, który lepszy miała ekipa z Morszkowa wyprzedzając Kurowice. Grupę E wygrał Topaz Javor Sokołów przed AMT Sokołów. Ostatnią grupę F wygrała drużyna BTS Kobylany przed Ulkarem Karolew. Jak widać zdecydowana większość zespołów, które awansowały grają w pierwszej lidze siódemek. Tylko drużyna Morszkowa reprezentuje II ligę oraz Tęcza Korczew wyszły ze swoich grup i będą grać dalej. 

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

PUCHAR LIGI

I RUNDA  25.03.2012

Grupa A (Topaz Old Boys Sokołów, Skrzeszew, Skibniew, Tęcza Korczew)
Topaz Old Boys Sokołów – Skrzeszew                    6:0 (:)

Piotr Krysiński-4, Tomasz Molski-2
Skrzeszew – Tęcza Korczew                        1:4 (:)
Tomasz Czerkas # Krzysztof Wiecha-4
Topaz Old Boys Sokołów – Tęcza Korczew            3:2 (:)
Tomasz Molski-2, Andrzej Kaczmarek # Przemysław Leśniczuk-2

Tabela

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Topaz Old Boys Sokołów

2

6

9-2

*

2.

Tęcza Korczew

2

3

6-4

*

3.

Skrzeszew

2

0

1-10

 

 

* drużyna ze Skibniewa nie dojechała na turniej

Topaz Old Boys Sokołów: Krzysztof Parzych, Łukasz Grzywiński, Piotr Krysiński, Jacek Kowalski, Robert Dobrowolski, Sławomir Chadaj, Andrzej Kaczmarek, Tomasz Molski, Grzegorz Chomać, Andrzej Dziewulski, Maciej Wyrozębski, Mariusz Tarapata
Tęcza Korczew: Kamil Lewczuk, Jakub Jarmoch, Konrad Wyczółkowski, Patryk Głozak, Marcin Izdebski, Norbert Hajko, Przemysław Leśniczuk, Krzysztof Wiecha, Stanisław Zdun
Skrzeszew: Cezary Krukowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Cezary Małczuk, Grzegorz Bartosiak, Robert Księżak, Kamil Rejmuza, Grzegorz Siemion, Tomasz Czerkas, Piotr Rusiniak

Grupa B (Axan Kowiesy, Kamianka, Jabłonna Lacka, Repki)
Axan Kowiesy – Kamianka                         5:3 (:)
Piotr Żukowski-3, Damian Dmowski, Patryk Miszczuk # Mateusz Zawadzki-2, Hubert Kołodziejczuk
Axan Kowiesy – Repki                                5:0 (:)
Patryk Miszczuk-3, Piotr Żukowski, bramka samobójcza
Kamianka – Repki                                       3:0 (:)
Hubert Kołodziejczuk, Łukasz Zawadzki, bramka samobójcza

Tabela

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Axan Kowiesy

2

6

10-3

*

2.

Kamianka

2

3

6-5

*

3.

Repki

2

0

0-8

 

 

* Jabłonna Lacka nie dojechała na turniej

Axan Kowiesy: Tobiasz Mlonek, Jacek Sikorski, Sylwester Romanowski, Damian Gawryś, Jacek Dmowski, Rafał Rutkowski, Marcin Puzan, Piotr  Żukowski, Damian Dmowski,
Patryk Miszczuk
Kamianka: Jarosław Sulawiak, Hubert Kołodziejczuk, Jacek Jóźwiak, Krzysztof Ignaciuk, Sebastian Koc, Mateusz Zawadzki, Łukasz Zawadzki, Marcin Sidorzak, Maciej Krasnodębski
Repki: Kamil Olszewski, Patryk Waszczuk, Jacek siemienia, Łukasz Borys, Marcin Horowicz, Rafał Kondraciuk, Rafał Gawroński, Dariusz Gawroński, Adrian Borowski, Kamil Daniluk, Bartosz Andrzejewski

Grupa C (Nieciecz, NKS Białobrzegi, Chądzyń, Lech Nowomodna, Junior Jabłonna Lacka)
Nieciecz – NKS Białobrzegi                                    4:1 (2:1)

Hubert Abramczuk, Patryk Bolesta, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal  # Sylwester Szczeć
Lech Nowomodna – Junior Jabłonna Lacka           1:5
……………
# Grzegorz Maciejec-3, Radosław Jurczak, Igor Mosakowski
Nieciecz – Lech Nowomodna                                   11:0
Maciej Skupiewski-3, Marcin Ornowski-3, Robert Pniewski, Paweł Pniewski, Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk
NKS Białobrzegi- Junior Jabłonna Lacka  9:2 (6:1)
Mateusz Trusiak-4, Mariusz Steć I -2, Łukasz Leśniczuk-2, Patryk Steć # Piotr Parzonka bramka samobójcza
Nieciecz – Junior Jabłonna Lacka                          7:2
Robert Pniewski, Hubert Abramczuk, Maciej Skupiewski, Andrzej Pniewski, Paweł Pniewski, 2 bramki samobójcze # Maciej Ołtarzewski, Grzegorz Maciejec
NKS Białobrzegi- Lech Nowomodna                      4:1 (2:0)
Mateusz Trusiak-2, Tomasz Szczeć, Sylwester Szczeć # Jarosław Łachecki

Tabela

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Nieciecz

3

9

22-3

*

2.

NKS Białobrzegi

3

6

14-7

*

3.

Junior Jabłonna Lacka

3

3

10-17

 

4.

Lech Nowomodna

3

0

2-20

 

 
  • drużyna z Chądzania nie dojechała na turniej

Nieciecz: Przemysław Tosiński, Adam Ignaciuk, Marcin Bielarski, Konrad Krochmal, Andrzej Pniewski, Paweł Pniewski, Robert Pniewski, Przemysław Odowski, Marcin Ornowski, Maciej Skupiewski, Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk
NKS Białobrzegi: Dominik Wawer, Maciej Steć, Mariusz Steć I, Patryk Steć, Norbert Kur, Tomasz Szczeć, Sylwester Szczeć, Mateusz Hudon, Łukasz Leśniczuk, Mateusz Trusiak
Lech Nowomodna: Robert Łachecki, Jarosław Łachecki, Piotr Chudek, Robert Czarnocki, Cezary Zdunek, Nikodem Zdunek, Rafał Krasnodębski, Konrad Płachetko, Łukasz Swinarski, Kamil Rusiniak
Junior Jabłonna Lacka: Maciej Ołtarzewski, Igor Mosakowski, Rafał Gawryluk, Piotr Parzonka, Patryk Sejbuk, Radosław Jurczak, Tomasz Grądzki, Grzegorz Maciejec

 

Grupa D (Sabnie,  Kurowice, Morszków, Bujały)
Sabnie – Bujały                                 5:0 (2:0)

Jarosław Kobus-4, Daniel Przewoźnik
Morszków – Kurowice                      0:0 (0:0)
Sabnie – Morszków                          2:0 (2:0)

Jarosław Kobus, Marcin Jurczak
Kurowice – Bujały                            2:0 (1:0)
Hubert Goworek, Łukasz Kołodziejczuk
Bujały – Morszków                           1:2 (1:1)
Marek Wierzbicki # Włodzimierz Kur, Sławomir Bojar
Sabnie – Kurowice                            6:1 (:)
Jarosław Kobus-4, Kamil Jagiełło, Jarosław Benedykciuk

Tabela

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

3

9

13-1

*

2.

Morszków

3

4

2-3

*

3.

Kurowice

3

4

3-6

 

4.

Bujały

3

0

1-9

 

 

Sabnie: Krzysztof Ładziak, Jarosław Kobus, Jarosław Benedykciuk, Tomasz Kryszczuk, Kamil Jagiełło, Marcin Jurczak, Daniel Przewoźnik, Krzysztof Hardejewicz, Piotr Graw, Robert Korczewski
Morszków: Jacek Tomczuk, Włodzimierz Kur, Adam Kur, Artur Kur, Piotr Grądzki, Kamil Kaczorowski, Sławomir Bojar, Marcin Sankowski, Marcin Klimczuk, Przemysław Karpiński, Daniel Chmielewski
Kurowice: Tomasz Sójka, Damian Bogucki, Hubert Goworek, Damian Bieńkowski, Damian Dyoniziak, Ignacy Rozbicki, Damian Błoński, Jakub Miściorak, Patryk Jakubiak
Bujały: Mariusz Kur, Łukasz Czarnocki, Damian Czarnocki, Kamil Bujalski, Marek Szulawiak, Marek Wierzbicki, Artur Jurczak, Mateusz Zalewski

Grupa E (Jawor Sokołów,  AMT Sokołów, Grodzisk, Rudniki/Skrzeszew II)
Jawor Sokołów – Rudniki/Skrzeszew II                  3:0 (:)

Rafał Świnarski-3
AMT Sokołów – Rudniki/Skrzeszew II                   4:0 (:)
Patryk Błoński, Mateusz Kamiński, Jakub Flaga, Hubert Maliszewski
Jawor Sokołów – AMT Sokołów                             1:0 (:)
Rafał Świnarski

Tabela

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jawor Sokołów

2

6

4-0

*

2.

AMT Sokołów

2

3

4-1

*

3.

Rudniki/Skrzeszew II

2

0

0-7

 

 

* Grodzisk nie dojechał na turniej

Jawor Sokołów: Artur Ostrowski, Tomasz Ostrowski, Maksym Tarapata, Grzegorz Jaroszewski, Damian Zaranek, Hubert Jastrzębski, Marcin Brzezik, Artur Kurełek, Rafał Świnasrki
AMT Sokołów: Damian Mikołajczyk, Mariusz Rozpara, Hubert Maliszewski, Mateusz Kamiński, Patryk Błoński, Filip Jaszczuk, Damian Jaszczuk, Krzysztof Omieciuch, Radosław Korczewski, Bartłomiej Barbarski, Jakub Flaga
Rudniki/Skrzeszew II: Paweł Rosłan, Piotr Mazur, Paweł Banaszek, Andrzej Koprowski, Grzegorz Kopówka, Hubert Wasilewski, Konrad Baranek, Mariusz Borkowski, Tomasz Sawicki, Piotr Ornowski

 Grupa F (BTS Kobylany, Ulkar Karolew, KS Patrykozy, Sokołów I)
BTS Kobylany – Ulkar Karolew                  3:0
Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski
BTS Kobylany – Sokołów I              3:0
Przemysław Jaczewski-2, Dominik Mieczkowski
Ulkar Karolew – Sokołów I                          0:0 karne: 2-0

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

BTS Kobylany

2

6

6-0

*

2.

Ulkar Karolew

2

1

0-3

*

3.

Sokołów I

2

1

0-3

 

 

* o drugim miejscu w grupie decydowały rzuty karne wygrane przez Ulkar Karolew 2-0
* drużyna KS Patrykozy nie dojechała na turniej

BTS Kobylany: Dominik Mieczkowski, Przemysław Jaczewski, Daniel Chmielewski, Ernest Wierzbicki, Kamil Iliński, Jan Mieczkowski, Sebastian Trzebicki, Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Bartosz Kisieliński
Ulkar Karolew: Dariusz Świnarski, Andrzej Świnarski, Krzysztof Kąkol, Andrzej Kąkol, Wojciech Małko, M. Kupisz, Adam Rostek
Sokołów I:

II RUNDA  3.05.2012

Grupa X (A-F)

1. Topaz Old Boys Sokołów

2. Tęcza Korczew

3. BTS Kobylany

4. Ulkar Karolew

Grupa Y (B-E)

1. Axan Kowiesy

2. Kamianka

3. Jawor Sokołów

4. AMT Sokołów

Grupa Z (C-D)

1. Nieciecz

2. NKS Białobrzegi

3. Sabnie

4. Morszków

Turniej finałowy 7.06.2012


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1693]
 

autor: ~siódemkowicz 2012-03-29 10:07:08

avatar Co jest z Andrzejem Pniewskim? Myślałem, że z Nowomodną sam z 6 bramek strzelił :P


autor: Bialy84 2012-04-02 21:10:48

Profil Bialy84 w Futbolowo Całą zimę siedział w domu, to mu wyszło ;)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 17
ogółem: 622 996

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka