Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki ostatniego Turnieju Halowgo

  • autor: Bialy84, 2012-03-06 05:45

          11 marca odbył się 4 z serii Turniej Halowy rozgrywany w Sabniach i Sterdyni. Pewnie zwyciężyła rewelacja tego cyklu drużyna NKS I Białobrzegi 3:1 ekipę KWK Sabnie. W małym finale drużyna Sabnie I w regulaminowym czasie gry remisowała z drużyną STEJKI Golanki, ale ostatecznie wygrała po rzutach karnych 2:0. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Uległa dopiero w ćwierćfinale zwycięzcy turnieju NKS I Białobrzegi 2-1.

          Skład drużyny:

1. Abramczuk Hubert

2. Odowski Przemysław

3. Ornowski Marcin

4. Krochmal Konrad

5. Nasiłowski Rafał

6. Bielarski Marcin  

 

Halowy Turniej w Sterdyni i w Sabniach  11.03.2012 r.

 

Grupa A

NKS I Białobrzegi  – Oldboys Sterdyń       5:0

Sylwester Szczeć-2, Łukasz Wilk, Mateusz Steć, Konrad Zieliński

Oldboys Sterdyń  – Chądzyń I                     2:1

Jakub Krysiak, Jarosław Zieliński # Jakub Siedlecki

NKS I Białobrzegi – Chądzyń I                   7:0

Mateusz Steć-3, Konrad Zieliński-2, Sylwester Szczeć, Mariusz Steć I

 

Tabela

1.NKS I Białobrzegi    2          6          12-0

2. Oldboys Sterdyń      2          3          2-6

3. Chądzyń I                2          0          1-9

 

Grupa B

Axan I Kowiesy – Nieciecz                          1:3

Kamil Paczóski # Hubert Abramczuk, Marcin Ornowski, Marcin Bielarski

Nieciecz – Axan I Kowiesy                          5:5

Hubert Abramczuk-5 # Piotr Żukowski-2, Rafał Rutkowski-2, Damian Dmowski

 

Tabela

1.Nieciecz                   2          4          8-5

2.Axan I Kowiesy        2          1          5-8

 

Grupa C

 

STEJKI Golanki – Axan II Kowiesy           3:0

Ireneusz Mieteń, Paweł Wyszyński, Tomasz Kolanek

STEJKI Golanki – Chadzyń II                    3:2

Paweł Wyszyński-2, Ireneusz Mieteń # Hubert Goworek, Damian Kotowski

Axan II Kowiesy – Chądzyń II                    2:2

Grzegorz Siarkowski, Łukasz Chruściel # Damian Kotowski-2

 

Tabela

1. STEJKI Golanki                  2          6          6-2

2. Chądzyń II                           2          1          4-5

3. Axan II Kowiesy                 2          1          2-5

 

Grupa D

NKS II Białobrzegi  – Tęcza Korczew                    2:1

Łukasz Zieliński-2 # Norbert Hajko

Tęcza Korczew – NKS II Białobrzegi                     2:0

Marcin Izdebski, Przemysław Leśniczuk

 

Tabela

1.Tęcza Korczew                    2          3          3-2

2.NKS II Białobrzegi               2          3          2-3

                       

Grupa E

Sabnie I – PKS Liszki                                                          6:3

Jarosław Kobus-5, Marcin Jurczak # Mariusz Borkowski-3

PKS Liszki- Sabnie I                                                0:4

Jarosław Kobus-3, Dawid Nowakowski

Tabela

1. Sabnie I                              2          6          10:3

2. PKS Liszki                          2          0          3:10

 

Grupa F

 

Jawor Sokołów – Morszków                                    2:0

Rafał Świnarski, Marcin Brzezik

Jawor Sokołów – Rudniki                                                    3:1

Rafał Świnarski-2, Grzegorz Jaroszewski # Piotr Ornowski

Morszków – Rudniki                                                2:0

Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski                       

 

Tabela

1. Jawor Sokołów                   2          6          5-1

2. Morszków                           2          3          2-2

3. Rudniki                                2          0          1-5

 

Grupa G

Sokołów I – Lech Nowomodna                                            3:2

Michał Wasiluk-2, Krzysztof Dmowski # Jarosław Łachecki, Cezary Zdunek

Lech Nowomodna – Sokołów I                                            0:1

Krzysztof Dmowski

 

Tabela

1. Sokołów I                            2          6          4-2

2. Lech Nowomodna               2          0          2-4

 

Grupa H

KWK Sabnie – Skibniew                                                     1:1

Jakub Flaga- Kamil Miszczuk

Skibniew – AMT Sokołów                                                   3:2

Artur Zegadło-2, Kamil Miszczuk # Karol Borkowski-2

KWK Sabnie – AMT Sokołów                                            1:1

Kamil Jagiełło  # Tomasz Kamiński

Tabela

1. Skibniew                                          2          4          4-3

2. KWK Sabnie                                  2          2          2-2

3. AMT Sokołów                                2          1          3-4

 

 1/8 finału (hala w Sterdyni)

Nieciecz – Oldboys Sterdyń                         7:1

Hubert Abramczuk-4, Marcin Ornowski-2, Przemysław Odowski #Jakub Krysiak 

NKS I Białobrzegi – Axan I Kowiesy          2:1

Mateusz Steć, Łukasz Wilk # Piotr Żukowski

STEJKI Golanki – NKS II Białobrzegi       3:1

Szymon Bednarczyk, Paweł Wyszyński, Mariusz Andrzejewski # Kamil Kamiński 

Tęcza Korczew – Chądzyń II                       3:1

Krzysztof Wiecha-3 # bramka samobójcza

 

1/8 finału (hala w Sabniach)

Sabnie – Morszków                                      2:1

Jarosław Kobus, Patryk Jakubiak # Włodzimierz Kur

Jawor Sokołów – PKS Liszki                       2:0

Rafał Świnarski, Hubert Jastrzębski

KWK Sabnie – Sokołów I                            3:1

Jakub Flaga, Kamil Jagiełło, Krzysztof Omieciuch # Jacek Wasiluk

Skibniew – Lech Nowomodna                      4:0

Kamil Miszczuk-3, Marcin Górski

 

Ćwierćfinał (hala w Sterdyni)

 

NKS I Białobrzegi – Nieciecz                      2:1

Sylwester Szczeć, Łukasz Wilk # Marcin Ornowski

STEJKI Golanki – Tęcza Korczew  2:1

Tomasz Kolanek, Paweł Wyszyński

 

Ćwierćfinał (hala w Sabniach)

 

Sabnie – Jawor Sokołów                              0:0 karne: 3-2

KWK Sabnie – Skibniew                              2:2 karne: 3-2

Jakub Flaga, Bartłomiej Barbarski # Kamil Miszczuk, Marek Pogorzelski

 

Półfinały (hala w Sterdyni)

KWK Sabnie – STEJKI Golanki                 12:1

Mateusz Omieciuch-6, Jakub Flaga-2, Bartłomiej Barbarski-2, Kamil Jagiełło-2 # Ireneusz Mieteń

NKS I Białobrzegi – Sabnie I                      1:1 karne: 2-0

Mateusz Steć # Marcin Jurczak

 

Mecz o III miejsce (hala w Sterdyni)

Sabnie I  – STEJKI Golanki                        2:2 karne: 2-0

Jarosław Kobus, Marcin Jurczak # Ireneusz Mieteń, Tomasz Kolanek

 

Mecz o I miejsce (hala w Sterdyni)

NKS I Białobrzegi - KWK Sabnie               3:1

Mateusz Steć-2, Łukasz Leśniczuk # Bartłomiej Barbarski

 

 

 

Klasyfikacja po trzech turniejach

 

 

l.p.

Drużyna

Punkty

1

NKS I Białobrzegi

100

2

KWK Sabnie

97

3

Sabnie I

81

4

Axan II Kowiesy

67

5

Jawor Sokołów

55

6

NKS II Białobrzegi

52

7

Nieciecz

50

8

Axan I Kowiesy

49

9

Sokołów I

45

10

Skibniew

41

11

Morszków

37

12

Chadzyń II

31

13

Chądzyń I

29

14

BTS I Kobylany

25

15

Grunwald Sokołów

22

16

Oldboys Sterdyń

17

17

STEJKI Golanki

16

18

Ulkar Karolew

15

19

Repki

14

20

AMT Sokołów

11

21

BTS II Kobylany

11

22

PKS Liszki

11

23

Tęcza Korczew

9

24

Rudniki

9

25

Kamianka

8

26

PSP Sokołów

7

27

Lech Nowomodna

5

28

Kurowice

3

29

Skrzeszew

3

30

Gimnazjum Repki

3

31

NKS III Białobrzegi

3

32

BTS III Kobylany

3

33

Kuczaby

3

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

SEZON HALOWY 2011/2012
 

 

1

Kobus Jarosław

Sabnie I

39

2

Steć Mateusz

NKS I Białobrzegi

34

3

Trusiak Mateusz

NKS I Białobrzegi

21

4

Abramczuk Hubert

Nieciecz

19

5

Omieciuch Mateusz

KWK Sabnie

18

6

Omieciuch Krzysztof

KWK Sabnie

17

7

Nowakowski Dawid

Sabnie I

16

8

Żukowski Piotr

Axan I Kowiesy

16

9

Domagała Piotr

KWK Sabnie

14

10

Gargul Adam

Jawor Sokołów

14

11

Wasiluk Michał

Sokołów I

14

12

Wilk Łukasz

NKS I Białobrzegi

13

13

Barbarski Bartłomiej

KWK Sabnie

12

14

Kobus Dawid

KWK Sabnie

12

15

Siarkowski Grzegorz

Axan II Kowiesy

11

16

Steć Patryk

NKS II Białobrzegi

11

17

Miszczuk Kamil

Skibniew

11

18

Kotowski Damian

Chadzyń II

9

19

Chróściel Łukasz

Axan II Kowiesy

8

20

Flaga Jakub

KWK Sabnie

8

21

Gawryś Damian

Axan I Kowiesy

8

22

Jaroszewski Grzegorz

Jawor Sokołów

8

23

Bolesta Patryk

Nieciecz

7

24

Dmowski Damian

Axan I Kowiesy

7

25

Kryszczuk Tomasz

Sabnie I

7

26

Kur Włodzimierz

Morszków

7

27

Rutkowski Rafał

Axan I Kowiesy

7

28

Szczeć Sylwester

NKS I Białobrzegi

7

29

Zieliński Konrad

NKS I Białobrzegi

7

30

Zieliński Łukasz

NKS II Białobrzegi

7

31

Błoński Adrian

AMT Sokołów

6

32

Dmowski Krzysztof

Sokołów I

6

33

Jakubiak Patryk

Kurowice/Sabnie I

6

34

Jurczak Marcin

Sabnie I

6

35

Kisieliński Bartosz

BTS I Kobylany

6

36

Świnarski Rafał

Jawor Sokołów

6

37

Borkowski Mariusz

PKS Liszki

5

38

Krysiak Jakub

Oldboys Sterdyń

5

39

Lemieszek Hubert

BTS II Kobylany

5

40

Madoń Hubert

BTS II Kobylany

5

41

Odowski Przemysław

Nieciecz

5

42

Pankiewicz Jacek

Jawor Sokołów

5

43

Rosak Kamil

Grunwald Sokołów

5

44

Wyszyński Paweł

STEJKI Golanki

5

45

Zegadło Artur

Skibniew

5

46

Banasiuk Karol

Repki

4

47

Chmielewski Daniel

BTS I Kobylany

4

48

Jagiełło Kamil

KWK Sabnie

4

49

Kamiński Tomasz

AMT Sokołów

4

50

Krasnodębski Robert

Axan II Kowiesy

4

51

Mieteń Ireneusz

STEJKI Golanki

4

52

Ornowski Marcin

Nieciecz

4

53

Puzon Marcin

Axan I Kowiesy

4

54

Siedlecki Jakub

Chadzyń I

4

55

Trębicki Sebastian

BTS I Kobylany

4

56

Wasiluk Jacek

Sokołów I

4

57

Chmielewski Damian

Morszków

3

58

Chojecki Adam

Axan II Kowiesy

3

59

Jaczewski Przemysław

BTS I Kobylany

3

60

Kamiński Kamil

NKS II Białobrzegi

3

61

Kolanek Tomasz

STEJKI Golanki

3

62

Kur Norbert

NKS II Białobrzegi

3

63

Kur Rafał

Chądzyń II

3

64

Mazurek Artur

Ulkar Karolew

3

65

Miszczuk Mateusz

Skibniew

3

66

Mosiej Krzysztof

BTS I Kobylany

3

67

Pogorzelski Marek

Skibniew

3

68

Rusiniak Piotr

Rudniki/ Skrzeszew

3

69

Trochimiuk Przemysław

Grunwald Sokołów

3

70

Wiecha Krzysztof

Tęcza Korczew

3

71

Wyszyński Piotr

Oldboys Sterdyń

3

72

Bieniek Piotr

Axan II Kowiesy

2

73

Bierdziński Damian

KWK Sabnie

2

74

Bisior Norbert

NKS II Białobrzegi

2

75

Bogucki Damian

Kurowice

2

76

Borkowski Karol

AMT Sokołów

2

77

Borowski Adrain

Sokołów I

2

78

bramki samobójcze z Chadzyniem II

Skibniew

2

79

bramki samobójcze z Niecieczą

NKS I Białobrzegi

2

80

Brzezik Marcin

Jawor Sokołów

2

81

Buczyński Paweł

BTS II Kobylany

2

82

Czarnocki Marcin

Axan II Kowiesy

2

83

Czerkas Tomasz

Rudniki/ Skrzeszew

2

84

Goyski Grzegorz

Chądzyń I

2

85

Grądzki Piotr

Morszków

2

86

Horowicz Kamil

PKS Liszki

2

87

Iwański Piotr

Grunwald Sokołów

2

88

Jaszczuk Filip

AMT Sokołów

2

89

Jóźwiak Jacek

Kamianka

2

90

Kaczorowski Kamil

Morszków

2

91

Komosa Rafał

Ulkar Karolew

2

92

Koprowski Mariusz

Repki

2

93

Maliszewski Hubert

Grunwald Sokołów

2

94

Myrcha Łuaksz

Axan II Kowiesy

2

95

Pniewski Andrzej

PSP Sokołów

2

96

Rytel Bartłomiej

BTS II Kobylany

2

97

Sidorzak Marcin

Kamianka

2

98

Siedlecki Piotr

Chadzyń II

2

99

Steć Mariusz I

NKS I Białobrzegi

2

100

Szczeć Tomasz

NKS II Białobrzegi

2

101

Tarapata Maksym

Jawor Sokołów

2

102

Waronko Przemysław

Axan II Kowiesy

2

103

Żurawiński Paweł

Ulkar Karolew

2

104

Andrzejczuk Piotr

Repki

1

105

Andrzejewski Mariusz

STEJKI Golanki

1

106

Bartnik Rafał

NKS III Białobrzegi

1

107

Bartosiak Grzegorz

Rudniki

1

108

Bartosiak Grzegorz

Skrzeszew

1

109

Bartosiak Patryk

Repki

1

110

Batorowicz Dominik

Ulkar Karolew

1

111

Bednarczyk Szymon

STEJKI Golanki

1

112

Bielarski Marcin

Nieciecz

1

113

Bielarski Marcin

Nieciecz

1

114

Bierdziński Marcin

Sabnie I

1

115

Bińkowski Damian

Sabnie I

1

116

Błoński Patryk

AMT Sokołów

1

117

bramka samobójcza z Axanem I

Sokołów I

1

118

bramka samobójcza z Axanem I

Morszków

1

119

bramka samobójcza z Jaworem

KWK Sabnie

1

120

bramka samobójcza z KWK Sabnie

NKS I Białobrzegi

1

121

bramka samobójcza z Morszkowem

Axan I Kowiesy

1

122

bramka samobójcza z Morszkowem

BTS II Kobylany

1

123

bramka samobójcza z Morszkowem

Ulkar Karolew

1

124

bramka samobójcza z NKS II Białobrzegi

Chadzyń II

1

125

bramka samobójcza z PKS Liszki

Axan II Kowiesy

1

126

bramka samobójcza z PSP Sokołów

NKS I Białobrzegi

1

127

bramka samobójcza z Sabniami I

NKS I Białobrzegi

1

128

bramka samobójcza z Skibniewem

NKS III Białobrzegi

1

129

bramka samobójcza z Sokołowem I

Axan I Kowiesy

1

130

bramka samobójcza z Tęczą Korczew

Chadzyń II

1

131

Chaciński Robert

Jawor Sokołów

1

132

Dmowski Jacek

Axan I Kowiesy

1

133

Głogowski Daniel

Skrzeszew

1

134

Golatowski Michał

NKS I Białobrzegi

1

135

Goworek Hubert

Chądzyń II

1

136

Górski Marcin

Skibniew

1

137

Hajko Norbert

Tęcza Korczew

1

138

Horowicz Marcin

Repki

1

139

Hudon Mateusz

NKS II Białobrzegi

1

140

Iwański Mateusz

Grunwald Sokołów

1

141

Izdebski Marcin

Tęcza Korczew

1

142

Jańczuk Wojciech

Kamianka

1

143

Jastrzębski Hubert

Jawor Sokołów

1

144

Kobus Hubert

Sabnie I

1

145

Kopówka Grzegorz

PKS Liszki

1

146

Krawczuk Krzysztof

Sokołów I

1

147

Kur Marcin

Chadzyń I

1

148

Leśniczuk Łukasz

NKS I Białobrzegi

1

149

Leśniczuk Przemysław

Tęcza Korczew

1

150

Łachecki Jarosław

Lech Nowomodna

1

151

Małko Wojciech

Ulkar Karolew

1

152

Mróz Bartosz

AMT Sokołów

1

153

Nasiłowski Łuaksz

BTS I Kobylany

1

154

Ornowski Piotr

Rudniki

1

155

Paczóski Kamil

Axan I Kowiesy

1

156

Pełka Michał

Ulkar Karolew

1

157

Plichta Tomasz

PSP Sokołów

1

158

Pniewski Paweł

Nieciecz

1

159

Puzan Mateusz

Skrzeszew

1

160

Pytlak Sylwester

Chadzyń II

1

161

Rytel Cezary

BTS II Kobylany

1

162

Sawicki Krzysztof

PSP Sokołów

1

163

Sikorski Jacek

Axan I Kowiesy

1

164

Supeł Przemysław

Skibniew

1

165

Szajko Michał

Chądzyń I

1

166

Walczyk Radosław

Ulkar Karolew

1

167

Wierzbicki Jakub

BTS III Kobylany

1

168

Wojewódzki Leszek

Oldboys Sterdyń

1

169

Wołynek Mateusz

Chadzyń II

1

170

Zawadzki Mateusz

Kamianka

1

171

Zdunek Cezary

Lech Nowomodna

1

172

Zieliński Jarosław

Oldboys Sterdyń

1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [237]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Karolew
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 17
ogółem: 623 036

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka