Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Terminarz Rundy Wiosennej 2012

  • autor: Bialy84, 2012-02-27 13:57

               Poniżej przedstawiam terminarz rundy wiosennej Powiatowej Ligi Piłkarskich siódemek. Rozgrywki zaczną się 1 kwietnia 2012.  

            Puchar Ligi: I runda 25.03.2012, II runda 3.05.2012(czwartek), turniej finałowy 7.06.2012 (czwartek)

 

 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2011/2012

RUNDA WIOSENNA

Terminarz rozgrywek

 

 

XII kolejka

1.04.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Ulkar Karolew

SLO Sokołów

 

Skrzeszew

Topaz Old Boys Sokołów

Skrzeszew

 

BTS Kobylany

Nieciecz

Wyrozęby

 

Jawor Sokołów

Axan Kowiesy

SLO Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Kamianka

Białobrzegi

 

Sabnie

Kurowice

Sabnie

 

XIII kolejka

15.04.2012

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Sabnie

SLO Sokołów

 

Kurowice

NKS Białobrzegi

Sabnie

 

Kamianka

Jawor Sokołów

Kamianka

 

BTS Kobylany

Axan Kowiesy

Wyrozęby

 

Nieciecz

Skrzeszew

Nieciecz

 

Topaz Old Boys Sokołów

Ulkar Karolew

SLO Sokołów

 

XIV kolejka

22.04.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Topaz Old Boys Sokołów

SLO Sokołów

 

Ulkar Karolew

Nieciecz

Węgrów, Orlik

 

Skrzeszew

Axan Kowiesy

Skrzeszew

 

BTS Kobylany

Kamianka

Wyrozęby

 

Jawor Sokołów

Kurowice

SLO Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Sabnie

Białobrzegi

 

XV kolejka

29.04.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

NKS Białobrzegi

AMT Sokołów

Białobrzegi

 

Sabnie

Jawor Sokołów

Sabnie

 

Kurowice

BTS Kobylany

Sabnie

 

Kamianka

Skrzeszew

Kamianka

 

Ulkar Karolew

Axan Kowiesy

Węgrów, Orlik

 

Nieciecz

Topaz Old Boys Sokołów

Nieciecz

 

XVI

kolejka

6.05.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Nieciecz

SLO Sokołów

 

Topaz Old Boys Sokołów

Axan Kowiesy

SLO Sokołów

 

Ulkar Karolew

Kamianka

Węgrów, Orlik

 

Skrzeszew

Kurowice

Skrzeszew

 

BTS Kobylany

Sabnie

Wyrozęby

 

Jawor Sokołów

NKS Białobrzegi

SLO Sokolów

 

XVII kolejka

13.05.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Jawor Sokołów

AMT Sokołów

SLO, Sokołów

 

NKS Białobrzegi

BTS Kobylany

Białobrzegi

 

Sabnie

Skrzeszew

Sabnie

 

Kurowice

Ulkar Karolew

Sabnie

 

Kamianka

Topaz Old Boys Sokołów

Kamianka

 

Nieciecz

Axan Kowiesy

Nieciecz

 

XVIII kolejka

20.05.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Axan Kowiesy

SLO, Sokolów

 

Nieciecz

Kamianka

Nieciecz

 

Topaz Old Boys Sokołów

Kurowice

SLO Sokołów

 

Ulkar Karolew

Sabnie

Węgrów, Orlik

 

Skrzeszew

NKS Białobrzegi

Skrzeszew

 

BTS Kobylany

Jawor Sokołów

Wyrozęby

 

XIX kolejka

27.05.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

BTS Kobylany

AMT Sokołów

Wyrozeby

 

Jawor Sokołów

Skrzeszew

SLO Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Ulkar Karolew

Białobrzegi

 

Sabnie

Topaz Old Boys Sokołów

Sabnie

 

Kurowice

Nieciecz

Sabnie

 

Kamianka

Axan Kowiesy

Kamianka

 

XX kolejka

3.06.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Kamianka

SLO Sokołów

 

Kurowice

Axan Kowiesy

Sabnie

 

Nieciecz

Sabnie

Nieciecz

 

Topaz Old Boys Sokołów

NKS Białobrzegi

SLO Sokołów

 

Ulkar Karolew

Jawor Sokołów

Węgrów, Orlik

 

Skrzeszew

BTS Kobylany

Skrzeszew

 

XXI kolejka

10.06.2012

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Skrzeszew

AMT Sokołów

Skrzeszew

 

BTS Kobylany

Ulkar Karolew

Wyrozęby

 

Jawor Sokołów

Topaz Old Boys Sokołów

SLO Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Nieciecz

Białobrzegi

 

Sabnie

Axan Kowiesy

Sabnie

 

Kurowice

Kamianka

Sabnie

 

XXII kolejka

17.06.2012

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Kurowice

SLO Sokołów

 

Kamianka

Sabnie

Kamianka

 

NKS Białobrzegi

Axan Kowiesy

Białobrzegi

 

Nieciecz

Jawor Sokołów

Nieciecz

 

Topaz Old Boys Sokołów

BTS Kobylany

SLO Sokołów

 

Ulkar Karolew

Skrzeszew

Węgrów, Orlik

 

 

Puchar Ligi: I runda 25.03.2012, II runda 3.05.2012(czwartek), turniej finałowy 7.06.2012 (czwartek)

Powiatowy Turniej Piłkarskich Siódemek Juniorów- 24.06.2012- miejsce do uzgodnienia,Powiatowy Turniej Piłkarskich Siódemek Oldbojów – 24.06.2012 – miejsce do uzgodnienia

Mecze barażowe 24.06.2012 lub 1.07.2012


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [258]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 17
ogółem: 622 990

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka