Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

3 Turniej Halowy - WYNIKI

  • autor: Bialy84, 2012-02-09 09:35

          W dniu 5 lutym 2012 roku rozegrano 3 turniej halowy. W rozgrywkach brało udział 21 drużyn. W całym turnieju po emocjonujących meczach wygrała ekipa KWK Sabnie, przed AXANem II Kowiesy i Sabniami. Nasza drużyna wyszła z grupy, ale uległa w następnej fazie ze zwycięzcą całęgo turnieju.  

Skład drużyny:

Nieciecz

1.Abramczuk Hubert

2.Odowski Przemysław

3.Iwanski Piotr

4.Ignaciuk Adam

5.Pniewski Robert

6.Pniewski Paweł

 

Halowy Turniej w Sterdyni  5.02.2012 r.

 

Gr. A

NKS Białobrzegi II – Nieciecz         5:0

Steć Patryk  3, Szczeć Tomasz 2

Nieciecz – NKS Białobrzegi             2:1

Abramczuk Hubert-2,  - Steć Patryk

 

Tabela

1.NKS Białobrzegi II   2          3          6:2

2.Nieciecz                   2          3          2:6

 

Gr. B

 KWK Sabnie – Chądzyń II              6:1

Omieciuch Krzysztof 2, Barbarski Bartłomiej 2,Domagała Piotr, Bierdziński Damian – Kotowski Damian

KWK Sabnie – Skibniew      2:1

Omieciuch Krzysztof  2 – Miszczuk Kamil

Skibniew – Chądzyń II          2:0

Zegadło Artur, Pogorzelski Marek

 

Tabela

1.KWK Sabnie           2          6          8:2

2.Skibniew                  2          3          3:2

3.Chądzyń II                2          0          1:8

 

Gr. C

Ulkar Karolew – NKS Białobrzegi III         3:0

Żurawiński Paweł  2, Batorowicz Dominik

Oldboy Sterdyń – NKS Białobrzegi III       1:1

Wojewódzki Leszek – Bartnik Rafał

Ulkar Karolew – Oldboy Sterdyń    2:0

Pełka Michał, Mazurek Artur

 

Tabela

1.Ulkar Karolew                     2          6          5:0

2.Oldboy Sterdyń                    2          1          1:3

3.NKS Białobrzegi  III2          1          1:4

 

 

Gr. D

Białobrzegi I – Chądzyń  I                7:2

Steć Mateusz 5, Wilk Łukasz 2, - Kur Marcin, Siedlecki Jakub

Sabnie I – NKS Białobrzegi I           3:2

 Nowakowski Dawid 2, Kryszczuk Tomasz    - Stec mateusz, samobójcza

Sabnie  I – Chądzyń I                       5:2

Kobus Jarosław 3, Nowakowski Dawid, Kryszczuk Tomasz – Kur Rafał 2

 

Tabela

1.Sabnie I                    2          6          8:4

2.NKS Białobrzegi I    2          3          9:5

3.Chądzyń I                 2          0          4:12

                       

 1 / 8

 

NKS Białobrzegi  II – Skibniew                   1:1    karne 3:2

Samobójcza – Pogorzelski Marek

KWK Sabnie – Nieciecz                   6:1

Domagała Piotr 2, Omieciuch Mateusz , Omieciuch Krzysztof, Barbarski Bartłomiej, Flaga Jakub

NKS Białobrzegi  I – Ulkar Karolew           2:1

Steć Mateusz 2 – Małko Wojciech

Sabnie  I – Oldboy Sterdyń                          2:0

Nowakowski Dawid , Kobus Jarosław           

 

 

Ćwiercfinał

 

KWK Sabnie – NKS Białobrzegi II6:1

Domagała Piotr 2, Omieciuch Krzysztof, Barbarski Bartłomiej, Flaga Jakub, Bierdziński Damian  - Steć Patryk

Sabnie  I – NKS Białobrzegi                        3:1

Kobus Hubert, Nowakowski Dawid, Kryszczuk Tomasz – Golatowski Michał

 

Półfinały

Axan II Kowiesy – Sabnie                5:0

Siarkowski Grzegorz 3, Czarnocki Marcin, Chojecki Adam

KWK Sabnie – Sokołów  I               7:2

Omieciuch Krzysztof  3, Omieciuch Mateusz, Domagała Piotr, Flaga Jakub, Barbarski Bartłomiej – Dmowski Krzysztof, Wasiluk Michał

 

Mecz o III miejsce

Sabnie – Sokołów I               8:1

Kobus Jarosław 3, Jurczak Marcin 2, Kryszczuk Tomasz 2, Nowakowski Dawid – Borowski Adrian

 

Mecz o I miejsce

KWK Sabnie – Axan II Kowiesy     2:2  karne  5:4

Omieciuch Mateusz  2,  -  Czarnocki Marcin, Chmielewski

 

Kolejność końcowa

1.KWK Sabnie

2.Axan  II Kowiesy

3.Sabnie

4.Sokołów I

5.NKS Białobrzegi II


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [432]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 17
ogółem: 623 080

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka