Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W dniu 15 stycznia rozegrano 2 turniej halowy w Sabniach i Sterdyni. Do turnieju zgłosiło się 24 drużyny z czego aż 4 nie dotarły na turniej. Wprowadziło to spore utrudnienia dla prowadzących. Po raz kolejny najlepsza okazała się ekipa z Białobrzeg, która w finale pokonała po serii rzutów karnych KWK Sabnie. W małym finale Sabnie I pokonały Axan Kowiesy 4:3. Po dwóch turniejach zdecydowanie prowadzi drużyna NKS I Białobrzegi przed KWK Sabnie i Sabniami I. Sklasyfikowanych jest 28 drużyn. W klasyfikacji strzelców prowadzi Jarosław Kobus (Sabnie I) z 22 bramkami przed Mateuszem Trusiakiem (NKS I Białobrzegi)- 21 bramek i Mateuszem Steciem (NKS I Białobrzegi)- 18 bramek.
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
Sabnie, Sterdyń 15.01.2012
Grupa A (Sabnie)
KWK Sabnie – Rudniki 5:0
Piotr Domagała-3, Bartłomiej Barbarski, Krzysztof Omieciuch
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | KWK Sabnie | 1 | 3 | 5-0 | * |
2. | Rudniki | 1 | 0 | 0-5 | * |
Grupa B (Repki)
Nieciecz – Grunwald Sokołów 3:1
Patryk Bolesta-2, Hubert Abramczuk # Przemysław Trochimiuk
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | Nieciecz | 1 | 3 | 3-1 | * |
2. | Grunwald Sokołów | 1 | 0 | 1-3 | * |
Grupa C (Sabnie)
Sabnie I – Ulkar Karolew 4:2
Dawid Nowakowski-2, Jarosław Kobus, Patryk Jakubiak # Artur Mazurek-2
Sabnie I – Morszków 5:0
Jarosław Kobus-4, Damian Bińkowski
Ulkar Karolew – Morszków 3:0
Rafał Komosa, Radosław Walczyk, bramka samobójcza
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | Sabnie I | 2 | 6 | 9-2 | * |
2. | Ulkar Karolew | 2 | 3 | 5-4 | * |
3. | Morszków | 2 | 0 | 0-8 |
|
Grupa D (Sabnie)
AMT Sokołów – Axan II Kowiesy 2:1
Filip Jaszczuk, Tomasz Kamiński # Robert Krasnodębski
AMT Sokołów – PKS Liszki 5:0
Adrian Błoński-3, Tomasz Kamiński, Bartosz Mróz
Axan II Kowiesy – PKS Liszki 3:1
Grzegorz Siarkowski, Łukasz Chruściel, bramka samobójcza # Grzegorz Kopówka
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | AMT Sokołów | 2 | 6 | 7-1 | * |
2. | Axan II Kowiesy | 2 | 3 | 4-3 | * |
3. | PKS Liszki | 2 | 0 | 1-8 |
|
Grupa E (Sterdyń)
NKS I Białobrzegi – Jawor Sokołów 1:0
Mateusz Steć
NKS I Białobrzegi – Kuczaby 11:0
Mateusz Trusiak-4, Mateusz Steć-3, Sylwester Szczeć-2, Łukasz Wilk, Mariusz Steć I
Jawor Sokołów – Kuczaby 6:0
Adam Gargul-3, Rafał Świnarski, Jacek Pankiewicz, Grzegorz Jaroszewski
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | NKS I Białobrzegi | 2 | 6 | 12-0 | * |
2. | Jawor Sokołów | 2 | 3 | 6-1 | * |
3. | Kuczaby | 2 | 0 | 0-17 |
|
Grupa F (Sterdyń)
Chądzyń II – Oldboys Sterdyń 1:3
Damian Kotowski # Piotr Wyszyński-2, Jakub Krysiak
Chądzyń II – Skibniew 1:2
Mateusz Wołynek # Artur Zegadło, Kamil Miszczuk
Oldboys Sterdyń – Skibniew 3:3
Jakub Krysiak-2, Piotr Wyszyński # Kamil Miszczuk-2, Mateusz Miszczuk
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | Oldboys Sterdyń | 2 | 4 | 6-4 | * |
2. | Skibniew | 2 | 4 | 5-4 | * |
3. | Chadzyń II | 2 | 0 | 2-5 |
|
Grupa G (Sterdyń)
NKS II Białobrzegi – Sokołów I 0:1
Michał Wasiluk
Sokołów I – NKS Białobrzegi II 4:6
Jacek Wasiluk-3, Michał Wasiluk # Łukasz Zieliński-3, Norbert Bisior-2, Patryk Steć
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | NKS II Białobrzegi | 2 | 3 | 6-5 | * |
2. | Sokołów I | 2 | 3 | 5-6 | * |
Grupa H (Sterdyń)
Axan I Kowiesy – Chądzyń I 2:0
Damian Dmowski, PiotrŻukowski
Chądzyń I – Axan I Kowiesy 2:3
Jakub Siedlecki, Grzegorz Goyski # Piotr Żukowski-2, Rafał Rutkowski
Tabela
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans do 1/8 finału |
1. | Axan I Kowiesy | 2 | 6 | 5-2 | * |
2. | Chądzyń I | 2 | 0 | 2-5 | * |
1/8 finału (Sabnie)
KWK Sabnie – Grunwald Sokołów 1:1 k. 3-2
Bartłomiej Barbarski # Przemysław Trochimiuk
Nieciecz – Rudniki 5:0
Hubert Abramczuk-2, Przemysław Odowski-2, Marcin Bielarski
Sabnie I – Axan II Kowiesy 3:0
Jarosław Kobus-2, Patryk Jakubiak
Ulkar Karolew – AMT Sokołów 1:0
Rafał Komosa
1/8 finału (Sterdyń)
NKS I Białobrzegi - Skibniew 6:3
Konrad Zieliński-3, Łukasz Wilk, Mateusz Trusiak, Sylwester Szczeć # Mateusz Miszczuk-2, Kamil Miszczuk
Oldboys Sterdyń - Jawor Sokołów 0:2
Grzegorz Jaroszewski-2
NKS II Białobrzegi – Chadzyń II 4:2
Kamil Kamiński-2, Łukasz Zieliński, Patryk Steć # Grzegorz Goyski, bramka samobójcza
Axan I Kowiesy – Sokołów I 6:3
Piotr Żukowski-3, Marcin Puzon, Damian Dmowski, Damian Gawryś # Michał Wasiluk-2, Krzysztof Krawczuk
¼ finału (Sabnie)
KWK Sabnie – Nieciecz 4:2
Krzysztof Omieciuch-3, Bartłomiej Barbarski # Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk
Sabnie I – Ulkar Karolew 3:1
Patryk Jakubiak-2, Dawid Nowakowski
¼ finału (Sterdyń)
NKS I Białobrzegi – Jawor Sokołów 4:3
Mateusz Trusiak-2, Łukasz Wilk, Mateusz Steć # Adam Gargul, Grzegorz Jaroszewski, Jacek Pankiewicz
Axan I Kowiesy – NKS II Białobrzegi 3:1
Damian Dmowski, Piotr Żukowski, Marcin Puzon # Łukasz Zieliński
½ finału (Sabnie)
KWK Sabnie – Sabnie I 1:1 k. 5-4
Jarosław Kobus # Mateusz Omieciuch
NKS I Białobrzegi – Axan I Kowiesy 4:3
Mateusz Steć-3, Konrad Zieliński # Piotr Żukowski-2, Damian Dmowski
Mecz o 3 miejsce (Sabnie)
Sabnie I – Axan I Kowiesy 4:3
Jarosław Kobus-2, Tomasz Kryszczuk-2 # Piotr Żukowski, Damian Gawryś, Rafał Rutkowski
Finał (Sabnie)
NKS I Białobrzegi – KWK Sabnie 1:1 k. 3-2
Bramka samobójcza # Piotr Domagała
Dzisiaj o 20:30 Nieciecz ma zarezerwowaną hale w Sabniach, chętnych zapraszamy ;)
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 212, wczoraj: 1955
ogółem: 926 908
statystyki szczegółowe
|