Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Kolejny turniej już jutro

  • autor: Sonikos88, 2012-01-14 17:09

W dniu jutrzejszym zostanie rozegrany kolejny - drugi halowy turniej piłki nożnej organizowany przez PLPS. Tym razem gospodarzami będą Sabnie w których Nieciecz zagra swoje mecze grupowe oraz przeprowadzone będą finały turnieju oraz Sterdyń.

Zawody rozpoczynają się o godz. 10:00.

 

Więcej inf. w rozwinięciu...

Nieciecz trafiła do grupy ''B'' z Grunwaldem Sokołów i Skrzeszewem. Pierwszy mecz nasza drużyna rozegra z Grunwaldem o 10:15 a następnie Skrzeszewem o 11:15.

 

Hala w Sabniach
Grupa A: KWK Sabnie, Rudniki, FC Kurowice
Grupa B: Nieciecz, Grunwald Sokołów, Skrzeszew
Grupa C: Sabnie I, Ulkar Karolew, Morszków
Grupa D: Axan II Kowiesy, PKS LIszki, AMT Sokołów

Hala w Sterdyni
Grupa E: NKS I Białobrzegi, Jawor Sokołów, Kuczaby
Grupa F: Chądzyń II, Oldboys Sterdyń, Skibniew
Grupa G: NKS II Białobrzegi, Sokołów I, BTS I Kobylany
Grupa H: Chadzyń I, Axan I Kowiesy, Bujały

 

 

 

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

(II turniej) Sabnie, Sterdyń 15.01.2012

Program minutowy

HALA W SABNIACH

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1000

KWK SABNIE – FC KUROWICE

 

2.

 

B

 

1015

 

NIECIECZ – GRUNWALD SOKOŁÓW

 

 

3.

A

1030

RUDNIKI – FC KUROWICE

 

4.

B

1045

SKRZESZEW- GRUNWALD SOKOŁÓW

 

5.

A

1100

KWK SABNIE – RUDNIKI

 

6.

 

B

 

1115

 

NIECIECZ – SKRZESZEW

 

 

7.

A1-B2

1130

 

 

8.

A2-B1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

C

1215

SABNIE I – ULKAR KAROLEW

 

11.

D

1230

AXAN II KOWIESY – AMT SOKOŁÓW

 

12.

C

1245

ULKAR KAROLEW – MORSZKÓW

 

13.

D

1300

AMT SOKOŁÓW-  PKS LISZKI

 

14.

C

1315

SABNIE I  – MORSZKÓW

 

15.

D

1330

PKS LISZKI – AXAN II KOWIESY

 

16.

C1-D2

1345

 

 

17.

C2-D1

1400

 

 

18.

ZW22-ZW23

1415

 

 

19.

ZW9 – ZW24

1430

 

 

20.

½ FINAŁU

1500

 

 

21.

½ FINAŁU

1515

 

 

22.

O 3 MIEJSCE

1540

 

 

23.

FINAŁ

1555

 

 

 

 

HALA W STERDYNI

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

E

1000

NKS I BIAŁOBRZEGI – JAWOR SOKOŁÓW

 

2.

F

1015

CHADZYŃ II – OLDBOYS STERDYŃ

 

3.

E

1030

JAWOR SOKOŁÓW-  KUCZABY

 

4.

F

1045

SKIBNIEW – OLDBOYS STERDYŃ

 

5.

E

1100

NKS I BIAŁOBRZEGI – KUCZABY

 

6.

F

1115

CHĄDZYŃ II - SKIBNIEW

 

7.

E1-F2

1130

 

 

8.

E2-F1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

G

1215

NKS II BIAŁOBRZEGI- SOKOŁÓW I

 

11.

H

1230

CHĄDZYŃ I – AXAN I KOWIESY

 

12.

G

1245

BTS I KOBYLANY – SOKOŁÓW I

 

13.

H

1300

BUJAŁY – AXAN I KOWIESY

 

14.

G

1315

NKS II BIAŁOBRZEGI – BTS I KOBYLANY

 

15.

H

1330

CHĄDZYŃ I – BUJAŁY

 

16.

G1-H2

1345

 

 

17.

G2-H1

1400

 

 

18.

ZW16-ZW17

1415

 

 

Źródło: www.siodemkigokis.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1356]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 111, wczoraj: 17
ogółem: 623 058

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka