Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W dniu jutrzejszym zostanie rozegrany kolejny - drugi halowy turniej piłki nożnej organizowany przez PLPS. Tym razem gospodarzami będą Sabnie w których Nieciecz zagra swoje mecze grupowe oraz przeprowadzone będą finały turnieju oraz Sterdyń.
Zawody rozpoczynają się o godz. 10:00.
Więcej inf. w rozwinięciu...
Nieciecz trafiła do grupy ''B'' z Grunwaldem Sokołów i Skrzeszewem. Pierwszy mecz nasza drużyna rozegra z Grunwaldem o 10:15 a następnie Skrzeszewem o 11:15.
Hala w Sabniach
Grupa A: KWK Sabnie, Rudniki, FC Kurowice
Grupa B: Nieciecz, Grunwald Sokołów, Skrzeszew
Grupa C: Sabnie I, Ulkar Karolew, Morszków
Grupa D: Axan II Kowiesy, PKS LIszki, AMT Sokołów
Hala w Sterdyni
Grupa E: NKS I Białobrzegi, Jawor Sokołów, Kuczaby
Grupa F: Chądzyń II, Oldboys Sterdyń, Skibniew
Grupa G: NKS II Białobrzegi, Sokołów I, BTS I Kobylany
Grupa H: Chadzyń I, Axan I Kowiesy, Bujały
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Sabnie, Sterdyń 15.01.2012
Program minutowy
HALA W SABNIACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | A | 1000 | KWK SABNIE – FC KUROWICE |
|
2.
| B
| 1015
| NIECIECZ – GRUNWALD SOKOŁÓW
|
|
3. | A | 1030 | RUDNIKI – FC KUROWICE |
|
4. | B | 1045 | SKRZESZEW- GRUNWALD SOKOŁÓW |
|
5. | A | 1100 | KWK SABNIE – RUDNIKI |
|
6.
| B
| 1115
| NIECIECZ – SKRZESZEW
|
|
7. | A1-B2 | 1130 |
|
|
8. | A2-B1 | 1145 | |
|
9. | ZW7-ZW8 | 1200 |
|
|
10. | C | 1215 | SABNIE I – ULKAR KAROLEW |
|
11. | D | 1230 | AXAN II KOWIESY – AMT SOKOŁÓW |
|
12. | C | 1245 | ULKAR KAROLEW – MORSZKÓW |
|
13. | D | 1300 | AMT SOKOŁÓW- PKS LISZKI |
|
14. | C | 1315 | SABNIE I – MORSZKÓW |
|
15. | D | 1330 | PKS LISZKI – AXAN II KOWIESY |
|
16. | C1-D2 | 1345 |
|
|
17. | C2-D1 | 1400 |
|
|
18. | ZW22-ZW23 | 1415 |
|
|
19. | ZW9 – ZW24 | 1430 |
|
|
20. | ½ FINAŁU | 1500 |
|
|
21. | ½ FINAŁU | 1515 |
|
|
22. | O 3 MIEJSCE | 1540 |
|
|
23. | FINAŁ | 1555 |
|
|
HALA W STERDYNI
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | E | 1000 | NKS I BIAŁOBRZEGI – JAWOR SOKOŁÓW |
|
2. | F | 1015 | CHADZYŃ II – OLDBOYS STERDYŃ |
|
3. | E | 1030 | JAWOR SOKOŁÓW- KUCZABY |
|
4. | F | 1045 | SKIBNIEW – OLDBOYS STERDYŃ |
|
5. | E | 1100 | NKS I BIAŁOBRZEGI – KUCZABY |
|
6. | F | 1115 | CHĄDZYŃ II - SKIBNIEW |
|
7. | E1-F2 | 1130 |
|
|
8. | E2-F1 | 1145 | |
|
9. | ZW7-ZW8 | 1200 |
|
|
10. | G | 1215 | NKS II BIAŁOBRZEGI- SOKOŁÓW I |
|
11. | H | 1230 | CHĄDZYŃ I – AXAN I KOWIESY |
|
12. | G | 1245 | BTS I KOBYLANY – SOKOŁÓW I |
|
13. | H | 1300 | BUJAŁY – AXAN I KOWIESY |
|
14. | G | 1315 | NKS II BIAŁOBRZEGI – BTS I KOBYLANY |
|
15. | H | 1330 | CHĄDZYŃ I – BUJAŁY |
|
16. | G1-H2 | 1345 |
|
|
17. | G2-H1 | 1400 |
|
|
18. | ZW16-ZW17 | 1415 |
|
Źródło: www.siodemkigokis.futbolowo.pl
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 90, wczoraj: 1955
ogółem: 926 786
statystyki szczegółowe
|