Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki I Turnieju Halowego

  • autor: Bialy84, 2011-12-22 15:49

          Poniżej przedstawiam wyniki I Powiatowego Turnieju w piłce halowej. Wyniki uzyskane z www.siodemkigokis.futbolowo.pl.

 

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Repki, Sabnie, 18.12.2011

                                                                   

Grupa A (Repki)

Repki- BTS III Kobylany                                        2:1

 Marcin Horowicz, Karol Banasiuk # Jakub Wierzbicki

Repki – Grunwald Sokołów                         1:2

…..Koprowski # Hubert Maliszewski, Iwański Piotr

BTS III Kobylany – Grunwald Sokołów                 0:2

Kamil Rosak-2

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Grunwald Sokołów

2

6

4-1

*

2.

Repki

2

3

3-3

*

3.

BTS III Kobylany

2

0

1-4

 

 

Grupa B (Repki)

BTS I Kobylany – PKS Liszki                                 3:1

Daniel Chmielewski-2, Bartosz Kisieliński # Kamil Horowicz

BTS I Kobylany – Sokołów I                                   0:1

Michał Wasiluk

PKS Liszki – Sokołów I                                           3:2

Mariusz Borkowski -2, Kamil Horowicz # Michał Wasiluk-2

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

BTS I Kobylany

2

3

3-2

*

2.

Sokołów I

2

3

3-3

*

3.

PKS Liszki

2

3

4-5

 

 

Grupa C (Repki)

Gimnazjum Repki – Kamianka                    0:2

………………………..

Gimnazjum Repki – Axan II Kowiesy         0:4

Piotr Bieniek-2, Łukasz Myrcha, Łukasz Chróściel

Kamianka – Axan II Kowiesy                     2:0

Jacek Jóźwiak, Marcin Sidorzak

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Kamianka

2

6

4-0

*

2.

Axan II Kowiesy

2

3

4-2

*

3.

Gimnazjum Repki

2

0

0-6

 

 

Grupa D (Repki)

BTS II Kobylany – Rudniki/Skrzeszew II              5:3

 ..........................................................................................

Axan I Kowiesy – Morszków                                  2:2

Damian Gawryś, bramka samobójcza # Piotr Gradzki-2

BTS II Kobylany – Axan I Kowiesy                       1:2

Bartłomiej Rytel # Jacek Dmowski, Damian Gawryś

Rudniki/Skrzeszew II – Morszków              1:4

Grzegorz Bartosiak # Włodzimierz Kur-3, Kamil Kaczorowski

BTS II Kobylany – Morszków                                7:0

Hubert Madoń-2, Hubert Lemieszek, Cezary Rytel, Bartłomiej Rytel, Paweł Buczyński, bramka samobójcza

Rudniki/Skrzeszew II – Axan I Kowiesy                0:3

Damian Gawryś-2, Jacek Sikorski

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Axan I Kowiesy

3

7

7-3

*

2.

BTS II Kobylany

3

6

13-5

*

3.

Morszków

3

4

3-13

 

4.

Rudniki/Skrzeszew II

3

0

4-12

 

 

Grupa E (Sabnie)

Sabnie – Chądzyń                                         9:2

Jarosław Kobus-7, Dawid Nowakowski-2 # Jakub Siedlecki, Rafał Kur

Sabnie – PSP Sokołów                                  6:0

Dawid Nowakowski-4, Jarosław Kobus, Marcin Jurczak

Chądzyń – PSP Sokołów                               1:3

Michał Szajko # Andrzej Pniewski-2, Krzysztof Sawicki

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

Sabnie

2

6

15-2

*

2.

PSP Sokołów

2

3

3-7

*

3.

Chadzyń I

2

0

3-12

 

 

Grupa F (Sabnie)

NKS I Białobrzegi – Nieciecz                      6:1

Mateusz Steć-3, Łukasz Wilk, bramki samobójcze-2 # Przemysław Odowski

NKS I Białobrzegi – AMT Sokołów            7:4

Mateusz Trusiak-4, Mateusz Steć-2, Łukasz Wilk # Adrian Błoński-3, Patryk Błoński

Nieciecz – AMT Sokołów                            6:2

Patryk Bolesta-2,  Hubert Abramczuk-2, Przemysław Odowski, Paweł Pniewski # ……

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

NKS I Białobrzegi

2

6

13-5

*

2.

Nieciecz

2

3

7-8

*

3.

AMT Sokołów

2

0

6-13

 

 

 

Grupa G (Sabnie)

KWK Sabnie – Chądzyń II                          6:1

Dawid Kobus-4, Piotr Domagała, Krzysztof Omieciuch # Damian Kotowski

KWK Sabnie – Skibniew                              5:2

Piotr Domagała-3, Krzysztof Omieciuch, Mateusz Omieciuch # Artur Zegadło, Przemysław Supeł

Chądzyń II – Skibniew                                 4:2

Damian Kotowski-3, Piotr Siedlecki # bramki samobójcze-2

 

Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

KWK Sabnie

2

6

11-3

*

2.

Chądzyń II

2

3

5-8

*

3.

Skibniew

2

0

4-9

 

 

Grupa H (Sabnie)

NKS II Białobrzegi – Kurowice                   3:1

Patryk Steć, Mateusz Hudon, Norbert Kur # Patryk Jakubiak

NKS II Białobrzegi – Jawor Sokołów          0:0

Jawor Sokołów – Kurowice                          3:2

Adam Gargul, Maksym Tarapata, Grzegorz Jaroszewski # Damian Bogucki-2

                                                                       Tabela

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans do 1/8 finału

1.

NKS II Białobrzegi

2

4

3-1

*

2.

Jawor Sokołów

2

4

3-2

*

3.

Kurowice

2

0

3-6

 

 

1/8 finału (Repki)

Grunwald Sokołów – Sokołów I                   3:0

Przemysłąw Trochimiuk, Mateusz Iwański, Hubert Maliszewski

Repki – BTS I Kobylany                             1:6

……………………..                        

Kamianka – BTS II Kobylany                     0:3

Hubert Madoń, Paweł Buczyński, Hubert Lemieszek

Axan II Kowiesy- Axan I Kowiesy              1:0

Przemysław Waronko

1/8 finału (Sabnie)

Sabnie – Nieciecz                                          3:3 k: 3-1

Jarosław Kobus-2, Marcin Bierdziński # Patryk Bolesta-2, Hubert Abramczuk

NKS I Białobrzegi – PSP Sokołów               7:1

Mateusz Trusiak-5, Mateusz Steć, bramka samobójcza # ……………….

KWK Sabnie – Jawor Sokołów                    4:1

Dawid Kobus-3, Mateusz Omieciuch # Marcin Brzezik

NKS II Białobrzegi – Chądzyń II                3:2      

Patryk Steć-2, Norbert Kur # Piotr Siedlecki, Sylwester Pytlak         

 

¼ finału (Repki)

Grunwald Sokołów – BTS I Kobylany         1:3

………………………….

BTS II Kobylany – Axan II Kowiesy          0:3

Grzegorz Siarkowski, Łukasz Myrcha, Przemysław Waronko

 

¼ finału (Sabnie)

NKS I Białobrzegi – Sabnie                         4:2

Łukasz Wilk-2, Mateusz Steć, Mateusz Trusiak # ……………………..

KWK Sokołów – NKS II Białobrzegi          7:2

Dawid Kobus-4, Mateusz Omieciuch-3 # Patryk Steć, Norbert Kur

 

½ finału (Repki)

NKS I Białobrzegi – KWK Sabnie              4:3

Mateusz Trusiak-3, Mateusz Steć # Mateusz Omieciuch-2, Dawid Kobus

Axan II Kowiesy – BTS I Kobylany            2:0

Grzegorz Siarkowski, Łukasz Chróściel

Mecz o 3 miejsce (Repki)

KWK Sabnie – BTS I Kobylany                  2:3

Mateusz Omieciuch, Krzysztof Omieciuch # Krzysztof Mosiej-2, Łukasz Nasiłowski,

Finał (Repki)

NKS I Białobrzegi – Axan II Kowiesy        4:1

Mateusz Steć-2, Łukasz Wilk, Mateusz Trusiak # Grzegorz Siarkowski

 

Klasyfikacja po I turnieju

 

 

l.p.

Drużyna

Punkty

1

NKS I Białobrzegi

25

2

Axan II Kowiesy

21

3

BTS I Kobylany

18

4

KWK Sabnie

15

5

Sabnie

12

6

BTS II Kobylany

11

7

Grunwald Sokołów

10

8

NKS II Białobrzegi

9

9

PSP Sokołów

7

10

Axan I Kowiesy

7

11

Repki

7

12

Jawor Sokołów

7

13

Nieciecz

5

14

Kamianka

5

15

Sokołów I

5

16

Chadzyń II

5

17

AMT Sokołów

3

18

Gimnazjum Repki

3

19

PKS Liszki

3

20

Skibniew

3

21

Chądzyń I

3

22

Morszków

3

23

BTS III Kobylany

3

24

Kurowice

3

25

Rudniki/Skrzeszew II

1

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [387]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 28
ogółem: 622 830

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka