Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Rozpiska I turnieju halowego

  • autor: Bialy84, 2011-12-16 21:31

PODZIAŁ GRUP I PROGRAM MINUTOWY I TURNIEJU HALOWEGO

Poniżej przedstawiam podział grup I turnieju halowego oraz program minutowy. Mecz będą rozgrywane 1x 12 min. Z każdej grupy do II rundy awansuje po dwa zespoły.

 

       W pierwszym turnieju halowym nasza ekipa trafiła do grupy rozgrywającej swoje mecze na hali w Sabniach. Los przydzielił nam wymagających rywali, czyli NKS I Białobrzegi i AMT Sokołów.

 

Hala w Repkach

Grupa A (Repki, BTS III Kobylany, Grunwald Sokołów)

Grupa B (BTS I Kobylany, PKS Liszki, Sokołów I)

Grupa C (Gimnazjum Repki, Kamianka, Axan I Kowiesy, Bujały)

Grupa D (BTS II Kobylany, Rudniki/Skrzeszew II, Axan II Kowiesy, Morszków)

Hala w Sabniach

Grupa E (Sabnie, Chadzyń I, PSP Sokołów)

Grupa F (Nieciecz, NKS I Białobrzegi, AMT Sokołów)

Grupa G (KWK Sabnie, Chadzyń I, Skibniew)

Grupa H (FC Kurowice, NKS II Białobrzegi, Jawor Sokołów)

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

(I turniej) Repki, Sabnie 18.12.2011

Program minutowy

HALA W REPKACH

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1000

REPKI  - BTS III KOBYLANY

 

2.

B

1015

BTS I KOBYLANY – PKS LISZKI

 

3.

A

1030

REPKI – GRUNWALD SOKOŁÓW

 

4.

B

1045

BTS I KOBYLANY – SOKOŁÓW I

 

5.

A

1100

BTS III KOBYLANY – GRUNWALD SOKOŁÓW

 

6.

B

1115

PKS LISZKI – SOKOŁÓW I

 

7.

A1-B2

1130

 

 

8.

A2-B1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

C

1215

GIMNAZJUM REPKI – KAMIANKA

 

11.

C

1230

AXAN I KOWIESY – BUJAŁY

 

12.

D

1245

BTS II KOBYLANY – RUDNIKI/ SKRZESZEW II

 

13.

D

1300

AXAN II KOWIESY – MORSZKÓW

 

14.

C

1315

GIMNAZJUM REPKI – AXAN I KOWIESY

 

15.

C

1330

KAMIANKA – BUJAŁY

 

16.

D

1345

BTS II KOBYLANY - - AXAN II KOWIESY

 

17.

D

1400

RUDNIKI/SKRZESZEW II – MORSZKÓW

 

18.

C

1415

GIMNAZJUM REPKI – MORSZKÓW

 

19.

C

1430

KAMIANKA – AXAN I KOWIESY

 

20.

D

1445

BTS II KOBYLANY – MORSZKÓW

 

21.

D

1500

RUDNIKI/SKRZESZEW II – AXAN II KOWIESY

 

22.

C1-D2

1515

 

 

23.

C2-D1

1530

 

 

24.

ZW22-ZW23

1545

 

 

25.

ZW9 – ZW24

1600

 

 

26.

½ FINAŁU

1615

 

 

27.

½ FINAŁU

1630

 

 

28.

O 3 MIEJSCE

1645

 

 

29.

FINAŁ

1700

 

 

 

 

HALA W SABNIACH

 

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

E

1000

SABNIE – CHĄDZYŃ II

 

2.

F

1015

NIECIECZ – NKS I BIAŁOBRZEGI

 

3.

E

1030

SABNIE – PSP SOKOŁÓW

 

4.

F

1045

NIECIECZ – AMT SOKOŁÓW

 

5.

E

1100

CHĄDZYŃ II – PSP SOKOŁÓW

 

6.

F

1115

NKS I BIAŁOBRZEGI – AMT SOKOŁÓW

 

7.

E1-F2

1130

 

 

8.

E2-F1

1145

 

 

9.

ZW7-ZW8

1200

 

 

10.

G

1215

KWK SABNIE – CHĄDZYŃ I

 

11.

H

1230

FC KUROWICE – NKS II BIAŁOBRZEGI

 

12.

G

1245

KWK SABNIE – SKIBNIEW

 

13.

H

1300

FC KUROWICE – JAWOR SOKOŁÓW

 

14.

G

1315

CHĄDZYŃ I – SKIBNIEW

 

15.

H

1330

NKS II BIAŁOBRZEGI – JAWOR SOKOŁÓW

 

16.

G1-H2

1345

 

 

17.

G2-H1

1400

 

 

18.

ZW16-ZW17

1415

 



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1481]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 28
ogółem: 622 831

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka