Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 10 kolejki

  • autor: Bialy84, 2011-11-09 12:15

    Poniżej przedstawiam wyniki 10 kolejki PLP7 z I ligi

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 06.11.2011


X kolejka, 6.11.2011

Topaz Old Boys Sokołów – Topaz Jawor Sokołów 4:2 (1:0)  (SLO Sokołów)

Grzegorz Chomać, Tomasz Molski, Adam Rozbicki, Robert Maksymiak # Marcin Chromiński, Rafał Świnarski

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Topaz Old Boys Sokołów:

Topaz Jawor Sokołów:

 

AMT Sokołów – Skrzeszew                                8:1 (2:1)(SLO Sokołów)

Patryk Błoński-3, Filip Jaszczuk-2, Mateusz Iwański-2, Bartosz Mróz # Kamil Rejmuza

Sędziował: Krzysztof Woźniak

AMT Sokołów:

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski D., Choma M., Małczuk C., Rejmuza K., Księżak R., Bartosiak G., Czerkas P., Olszewski K., Rusiniak P., Sawicki T.

 

Axan Kowiesy – Sabnie                                               5:2 (4:0)(Kowiesy)

Rafał Rutkowski, Piotr Żukowski, Marcin Puzon, Damian Gawryś, bramka samobójcza # Piotr Graw, Jarosław Kobus

Sędziował: Robert Mosiej

Axan Kowiesy:Alaba R., Sikorski W., Sikorski J., Romanowski S., Dmowski D., Puzon M., Rutkowski R., Misiak J., Gawryś D., Miszczuk P., Żukowski P.

Sabnie:Ładziak K., Kobus J., Graw P., Omieciuch  K., Benedykciuk J., Jurczak M., Hardejewicz K., Bierdziński D.

 

Ulkar Karolew – BTS Kobylany                          4:4 (3:1)(Węgrów- Orlik)

Sebastian Gromek-2, Rafał Komosa, bramka samobójcza # Damian Skorupka-2, Damian Chmielewski, Dominik Mieczkowski

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew:Batorowicz D., Świnarski A., Gromek S., Komosa R., Mlonek A., Mlonek J., Markowski K., Harasim J., Ryczkowski M.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Iliński K., Nasiłowski Ł., Błoński S., Jaczewski J., Fedorczyk Marcin, Skorupka D., Chmielewski D., Mieczkowski D.

 

Nieciecz – NKS Białobrzegi                                13:1 (5:0)  (Nieciecz)

Andrzej Pniewski-5, Paweł Pniewski-3, Przemysław Odowski-2, Konrad Krochmal-2, Patryk Bolesta # Tomasz Szczeć

Sędziował: Robert Mosiej

Nieciecz:Odowski P., Krochmal K., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Bielarski M., Abramczuk H., Bolesta P., Ignaciuk A.,

NKS Białobrzegi:Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć Patryk, Kur N., Kur K., Szczeć., Kamiński K., Leśniczuk Ł.

 

Kamianka – Kurowice                                        6:1 (2:0)   (Kamianka)

Jacek Jóźwiak-3, Mateusz Zawadzki-2, Marcin Sidorzak # Ignacy Rozbicki

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Kamianka:Łukasiewicz G., Sulawiak J., Jóźwiak J., Bolesta W., Jańczuk W., Zawadzki M., Sidorzak M., Borys Ł., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Koc S., Ignaciuk K.

Kurowice:Bocian M., Rozbicki I., Rutkowski M., Bińkowski D., Ewiak S., Miściorak J., Małkiński P., Kudelski K., Jakubiak P.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [251]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Turniej Juniorów-Wyrozęby 23.0611
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 17
ogółem: 623 028

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka