Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 8 KOLEJKACH

  • autor: Bialy84, 2011-10-26 20:52

Stan na 23 październik 2011

 

1 Pniewski Andrzej Nieciecz 22

2 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 16

3 Nowakowski Dawid Sabnie 14

4 Żukowski Piotr Axan Kowiesy 12

5 Świnarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 11

6 Komosa Rafał Ulkar Karolew 11

7 Molski Tomasz Topaz Old Boys Sokołów 10

8 Rutkowski Rafał Axan Kowiesy 9

9 Bolesta Patryk Nieciecz 8

10 Kobus Jarosław Sabnie 8

11 Szczeć Sylwester NKS Białobrzegi 8

12 Abramczuk Hubert Nieciecz 7

13 Dmowski Damian Axan Kowiesy 7

14 Jóźwiak Jacek Kamianka 7

15 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 7

16 Maksymiak Robert Topaz Old Boys Sokołów 7

17 brak strzelców ze Skrzeszewem Kurowice 6

18 Ambroziak Artur Topaz Old Boys Sokołów 5

19 Domagała Piotr AMT Sokołów 5

20 Gargul Adam Topaz Jawor Sokołów 5

21 Jaszczuk Filip AMT Sokołów 5

22 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 5

23 Omieciuch Krzysztof Sabnie 5

24 Rozbicki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 5

25 Sójka Tomasz Kurowice 5

26 Błońśki Sylwester BTS Kobylany 4

27 Bogucki Damian Kurowice 4

28 Brzezik Marcin  Topaz Jawor Sokołów 4

29 Chmielewski Daniel BTS Kobylany 4

30 Jagiełło Kamil Sabnie 4

31 Krochmal Konrad Nieciecz 4

32 Maksymiak Paweł Topaz Old Boys Sokołów 4

33 Odowski Przemysław Nieciecz 4

34 Rozbicki Adam Topaz Old Boys Sokołów 4

35 Ryczkowski Mateusz Ulkar Karolew 4

36 Rykała Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4

37 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 4

38 Bisior Norbert NKS Białobrzegi 3

39 brak strzelców z Kamianki Nieciecz 3

40 Choma Marek Skrzeszew 3

41 Chomać Grzegorz Topaz Old Boys Sokołów 3

42 Chromińśki Tomasz Topaz Jawor Sokołów 3

43 Jaszczuk Damian AMT Sokołów 3

44 Kamiński Kamil NKS Białobrzegi 3

45 Kobus Dawid Sabnie 3

46 Mazurek Artur Ulkar Karolew 3

47 Miściorak J Kurowice 3

48 Mróz Bartosz AMT Sokołów 3

49 Olszewski Kamil Skrzeszew 3

50 Steć Mariusz I NKS Białobrzegi 3

51 Szczeć Tomasz NKS Białobrzegi 3

52 Trębicki Piotr BTS Kobylany 3

54 walkower  dla Niecieczy z AMT 3

55 walkower  dla AXANu z AMT 3 

56  Wyrozębski Kamil Topaz Old Boys Sokołów 3

57 Batorowicz Damian Ulkar Karolew 2

58 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 2

59 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 2

60 Goworek Hubert Kurowice 2

61 Gromek Sebastian Ulkar Karolew 2

62 Harasim Jacek Ulkar Karolew 2

63 Ignaciuk Adam Nieciecz 2

64 Jakubiak Patryk Kurowice 2

65 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 2

66 Jurczak Kamil  AMT Sokołów 2

67 Kamiński Tomasz AMT Sokołów 2

68 Kobus Hubert Sabnie 2

69 Kołodziejczuk Łukasz Kurowice 2

70 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 2

71 Krasnodębski Maciej Kamianka 2

72 Kupisz Michał Ulkar Karolew 2

73 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2

74 Murasicki Mariusz Topaz Jawor Sokołów 2

75 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 2

76 Panufnik Piotr Ulkar Karolew 2

77 Pniewski Paweł Nieciecz 2

78 Rozbicki I Kurowice 2

79 Steć Mateusz NKS Białobrzegi 2

80 Trusiak Mateusz NKS Białobrzegi 2

81 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 2

82 Benedykciuk Jarosław  Sabnie 1

83 Błoński Adrian AMT Sokołów 1

84 Błoński Patryk AMT Sokołów 1

85 Boguszewski Łukasz Ulkar Karolew 1

86 Borkowski Karol AMT Sokołów 1

87 Bramka samobójcza dla AMT z BTSem 1

88 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Skrzeszewem 1

89 bramka samobójcza dla Kurowic z Topazem Jawor 1

90 bramka samobójcza dla Sabni z Kurowicami 1

91 bramka samobójcza dla Topazu Javor z BTSem 1

92 bramka samobójcza dla Topazu Jawor z Kamianką 1

93 bramka samobójcza dla NKS Białobrzegi z Topazem Jawor 1

94 bramka samobójcza dla Skrzeszewa z Sabniami 1

95 Buczyński Łuaksz Topaz Jawor Sokołów 1

96 Czerkas Michał Topaz Jawor Sokołów 1

97 Dąbkowski Grzegorz Kurowice 1

98 Deoniziak Damian Kurowice 1

99 Dobrowolski Robert Topaz Old Boys Sokołów 1

100 Fąk Przemysław Kurowice 1

101 Głogowski Daniel Skrzeszew 1

102 Graw Piotr Sabnie 1

103 Grądzki Wojciech Kamianka 1

104 Grzywiński Łukasz Topaz Old Boys Sokołów 1

105 Hudon Mateusz NKS Białobrzegi 1

106 Jagiełło Cezary Topaz Old Boys Sokołów 1

107 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 1

108 Klewek Karol Axan Kowiesy 1

109 Kotowski Rafał NKS Białobrzegi 1

110 Kowalski Jacek Topaz Old Boys Sokołów 1

111 Krysińśki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 1

112 Kryszczuk Tomasz Sabnie 1

113 Księżak Robert Skrzeszew 1

114 Leśniczuk Łukasz NKS Białobrzegi 1

115 Ludwiczak Kamil AMT Sokołów 1

116 Mieczkowski D  BTS Kobylany 1

117 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 1

118 Mlonek Kamil Ulkar Karolew 1

119 Paderewski Jakub Topaz Jawor Sokołów 1

120 Pankiewicz Jacek Topaz Jawor Sokołów 1

121 Parzych Krzysztof Topaz Old Boys Sokołów 1

122 Pietrzyk Dawid BTS Kobylany 1

123 Pniewski Robert Nieciecz 1

124 Rejmuza Kamil Skrzeszew 1

125 Rusiniak Piotr Skrzeszew 1

126 Rymuza Karol Axan Kowiesy 1

127 Steć Jarosław NKS Białobrzegi 1

128 Sulawiak Jarosław Kamianka 1

129 Świnarski Andrzej Ulkar Karolew 1

130 Wyrozębski Maciej Topaz Old Boys Sokołów 1

131 Zawadzki Łukasz Kamianka 1

132 Zawadzki Mateusz Kamianka 1

133 Zieliński Łukasz NKS Białobrzegi 1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [479]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 28
ogółem: 622 773

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka