Zapowiedź 9 kolejki

• autor: Bialy84, 2011-10-24 13:46

Po 8 kolejce mamy zmianę lidera w tabeli. Miejsce drużyny Sabnie zajęła drużyna TOPAZ Old Boys, która to w 8 kolejce w meczu na szczycie pokonała 5-0 Sabnie. W tej chwili nie ma już drużyny która nie przegrała meczu. Z dorobkiem 21 punktów prowadzą Old Boye, 2 oczka mniej Sabnie a tuż za 2 drużyną z 18 oczkami AXAN i Nieciecz. Walka o jak najlepszą pozycję na koniec rundy jesiennej zapowiada się na prawdę emocjonująco.

W nadchodzącej 9 kolejce najbardziej emocjonujące spotkanie odbędzie się na boisku w Sabniach pomiędzy vice liderem Sabnie i 4 drużyną czyli Niecieczą.

SABNIE     -     NIECIECZ

Boisko w Sabniach

Sabnie jako mistrz z sezonu 2010/2011 nie zwalnia tempa gry. Choć w ostatniej kolejce ulegli 5:0 Old Boyom to i tak mają duże szanse na obronę mistrzostwa. Dopiero w 8 kolejce sposób na odebranie punktów znaleźli bardzo doświadczeni gracze z Sokołowa. Drużyna z Niecieczy w ostatnim meczu pokonała wysoko drużynę Kurowic 12-1, ale goście nie grali w optymalnym składzie, więc nie wiem na jakim poziomie gry jest w tej chwili. Trzeba zaznaczyć, że drużyna z Sabni rzadko przegrywa mecz na swoim boisku, co daje jej przewagę. Wyjazd do Sabni zapowiada się na dobre widowisko.

KAMIANKA     -     AMT SOKOŁÓW

Boisko w Kamiance

Kamianka to drużyna zajmująca obecnie miejsce w strefie spadkowej, dorobek 5 punktów w 8 meczach to za mało na utrzymanie w I lidze. Zatem aby myśleć o pozostaniu w ekstraklasie trzeba będzie powalczyć. W ostatnim meczu Kamianka nie znacznie uległa 3 drużynie w tabeli 4:2 i pokazała że potrafi jeszcze grać. Drużyna AMT Sokołów to drużyna znajdująca się o jedną pozycję w tabeli wyżej niż Kamianka. Jest to drużyna nie obliczalna, gdyż jako jedyna pokonała obecnego lidera Old Boys. Niestety w ostatnich meczach na wyjeździe ekipa ta nie potrafi zebrać składu i oddaje mecze walkowerem. Jeśli jeszcze jedno spotkanie oddadzą tym sposobem to zostaną zdegradowani do drugiej ligi z automatu. Także motywację już mają do gry.

AXAN KOWIESY     -     KUROWICE

Boisko w Kowiesach

Kurowice to drużyna dobrze grająca techniczny futbol. W optymalnym składzie potrafi zagrozić każdej drużynie. Ich obecne miejsce w tabeli nie świadczy o ich poziomie gry i za pewno powinni wskoczyć wyżej w tabeli do końca sezonu. W ostatnim meczu grając w osłabieniu ulegli wysoko 12-1 Niecieczy. AXAN Kowiesy w tej chwili rozgrywa wszystkie mecze na swoim terenie i wykorzystuje ten atut bardzo dobrze wygrywając prawie wszystkie mecze. Zajmuje w tej chwili 3 miejsce w tabeli i aspiruje o wyższe lokaty. W ostatnim meczu pokonała 4-3 Kamiankę.

NKS BIAŁOBRZEGI     - TOPAZ OLD BOYS SOKOŁÓW

Boisko w Białobrzegach

Ekipa z Białobrzeg to drużyna swojego boiska jak dotąd u siebie nie zaznała goryczy porażki. W ostatnim meczu przegrała 12-8 z ULKARem Karolew, Trzeba zaznaczyć, że jest to drużyna grająca od początku w lidze siódemek, a także że jest w trakcie przebudowy i wymiany pokoleniowej. Starsi zawodnicy odchodzą na sportową emeryturę, młodzież przejmuje stery i zaczyna szkolić swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie. Ekipa Old Boyów to aktualny lider tabeli. W tej chwili jest na fali i nie zamierza oddać tytułu mistrza rundy jesiennej bez walki. W ostatniej kolejce pokonała zeszłorocznego mistrza ligi 5-0, co za pewne upewniło ich o poziomie ich gry.

TOPAZ JAVOR SOKOŁÓW     -     ULKAR KAROLEW

Boisko SLO w Sokołowie

Drużyna Topaz Javor Sokołów to młoda i ambitna drużyna. W tej chwili znajduje się na szóstej pozycji w tabeli. W ostatnim spotkaniu wygrała na wyjeździe 5-1 ze Skrzeszewem. Ekipa z Karolewa w tym sezonie gra w kratkę. W tej chwili zajmuje 8 miejsce w tabeli i zapewne zechce poprawić tą lokatę. W ostatnim meczu pokonała u siebie 12-8 Białobrzegi. Trzeba także zauważyć, że obie drużyny grają na sztucznych nawierzchniach co zapewne uatrakcyjni widowisko.

BTS KOBYLANY     -     SKRZESZEW

BTS Kobylany w tej chwili zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. W ostatnim meczu pokonała nieznacznie ekipę AMT Sokołów 4-3. Jej atutem jest dobra gra techniczna na sztucznych murawach. Potrafi wykorzystać swoje umiejętności, aby wywalczyć zwycięstwo. Skrzeszew natomiast to drużyna walcząca o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Ambitna walka nie przekłada się niestety na wyniki meczów. Posiada doświadczonych zawodników, którzy odnosili już spore sukcesy w historii. W ostatnim meczu jednak doznała porażki na własnym terenie 1-5 z TOPAZ Javor Sokołów.

Nieciecz - Sokołów I 25.04.2010