Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców po 7 kolejkach:
Klasyfikacja strzelców I liga (Stan na 16.10.2011)
1 Pniewski Andrzej Nieciecz 17
2 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 14
3 Nowakowski Dawid Sabnie 14
4 Komosa Rafał Ulkar Karolew 11
5 Żukowski Piotr Axan Kowiesy 11
6 Molski Tomasz Topaz Old Boys Sokołów 10
7 Rutkowski Rafał Axan Kowiesy 8
8 Kobus Jarosław Sabnie 8
9 Świnarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 8
10 Abramczuk Hubert Nieciecz 7
11 Maksymiak Robert Topaz Old Boys Sokołów 7
12 brak strzelców z Sabniami BTS Kobylany 6
13 brak strzelców ze Skrzeszewem Kurowice 6
14 Jóźwiak Jacek Kamianka 6
15 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 6
16 Ambroziak Artur Topaz Old Boys Sokołów 5
17 Bolesta Patryk Nieciecz 5
18 Dmowski Damian Axan Kowiesy 5
19 Domagała Piotr AMT Sokołów 5
20 Gargul Adam Topaz Jawor Sokołów 5
21 Sójka Tomasz Kurowice 5
22 Bogucki Damian Kurowice 4
23 Brzezik Marcin Topaz Jawor Sokołów 4
24 Jagiełło Kamil Sabnie 4
25 Jaszczuk Filip AMT Sokołów 4
26 Krochmal Konrad Nieciecz 4
27 Omieciuch Krzysztof Sabnie 5
28 Rozbicki Adam Topaz Old Boys Sokołów 4
29 Rozbicki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 4
30 Rykała Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4
31 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 4
32 Bisior Norbert NKS Białobrzegi 3
33 brak strzelców z Kamianki Nieciecz 3
34 Chomać Grzegorz Topaz Old Boys Sokołów 3
35 Chromińśki Tomasz Topaz Jawor Sokołów 3
36 Kobus Dawid Sabnie 3
37 Maksymiak Paweł Topaz Old Boys Sokołów 3
38 Miściorak J Kurowice 3
39 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 3
40 Mróz Bartosz AMT Sokołów 3
41 Olszewski Kamil Skrzeszew 3
42 Steć Mariusz I NKS Białobrzegi 3
43 Szczeć Sylwester NKS Białobrzegi 3
44 Szczeć Tomasz NKS Białobrzegi 3
45 walkower dla Niecieczy z AMT 3
46 walkower dla AXANu z AMT 3
47 Batorowicz Damian Ulkar Karolew 2
48 Błońśki Sylwester BTS Kobylany 2
49 Chmielewski Daniel BTS Kobylany 2
50 Choma Marek Skrzeszew 2
51 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 2
52 Goworek Hubert Kurowice 2
53 Jakubiak Patryk Kurowice 2
54 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 2
55 Jaszczuk Damian AMT Sokołów 2
56 Jurczak Kamil AMT Sokołów 2
57 Kamiński Tomasz AMT Sokołów 2
58 Kobus Hubert Sabnie 2
59 Kołodziejczuk Łukasz Kurowice 2
60 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 2
61 Krasnodębski Maciej Kamianka 2
62 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2
63 Murasicki Mariusz Topaz Jawor Sokołów 2
64 Odowski Przemysław Nieciecz 2
65 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 2
66 Rozbicki I Kurowice 2
67 Steć Mateusz NKS Białobrzegi 2
68 Trębicki Piotr BTS Kobylany 2
69 Trusiak Mateusz NKS Białobrzegi 2
70 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 2
71 Benedykciuk Jarosław Sabnie 1
72 Błoński Adrian AMT Sokołów 1
73 Błoński Patryk AMT Sokołów 1
74 Boguszewski Łukasz Ulkar Karolew 1
75 Borkowski Karol AMT Sokołów 1
76 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Skrzeszewem 1
77 bramka samobójcza dla Kurowic z Topazem Jawor 1
78 bramka samobójcza dla Sabni z Kurowicami 1
79 bramka samobójcza dla Topazu Javor z BTSem 1
80 bramka samobójcza dla Topazu Jawor z Kamianką 1
81 bramka samobójcza dla NKS Białobrzegi z Topazem Jawor 1
82 bramka samobójcza dla Skrzeszewa z Sabniami 1
83 Buczyński Łuaksz Topaz Jawor Sokołów 1
84 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 1
85 Dąbkowski Grzegorz Kurowice 1
86 Deoniziak Damian Kurowice 1
87 Dobrowolski Robert Topaz Old Boys Sokołów 1
88 Fąk Przemysław Kurowice 1
89 Głogowski Daniel Skrzeszew 1
90 Graw Piotr Sabnie 1
91 Grądzki Wojciech Kamianka 1
92 Grzywiński Łukasz Topaz Old Boys Sokołów 1
93 Hudon Mateusz NKS Białobrzegi 1
94 Ignaciuk Adam Nieciecz 1
95 Jagiełło Cezary Topaz Old Boys Sokołów 1
96 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 1
97 Kamiński Kamil NKS Białobrzegi 1
98 Klewek Karol Axan Kowiesy 1
99 Kotowski Rafał NKS Białobrzegi 1
100 Kowalski Jacek Topaz Old Boys Sokołów 1
101 Krysińśki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 1
102 Kryszczuk Tomasz Sabnie 1
103 Księżak Robert Skrzeszew 1
104 Kupisz M Ulkar Karolew 1
105 Ludwiczak Kamil AMT Sokołów 1
106 Mazurek Artur Ulkar Karolew 1
107 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 1
108 Paderewski Jakub Topaz Jawor Sokołów 1
109 Pankiewicz Jacek Topaz Jawor Sokołów 1
110 Panufnik Piotr Ulkar Karolew 1
111 Parzych Krzysztof Topaz Old Boys Sokołów 1
112 Pietrzyk Dawid BTS Kobylany 1
113 Pniewski Paweł Nieciecz 1
114 Pniewski Robert Nieciecz 1
115 Rejmuza Kamil Skrzeszew 1
116 Rusiniak Piotr Skrzeszew 1
117 Ryczkowski Mateusz Ulkar Karolew 1
118 Rymuza Karol Axan Kowiesy 1
119 Steć Jarosław NKS Białobrzegi 1
120 Sulawiak Jarosław Kamianka 1
121 Świnarski Andrzej Ulkar Karolew 1
122 Wyrozębski Maciej Topaz Old Boys Sokołów 1
123 Zawadzki Łukasz Kamianka 1
124 Zawadzki Mateusz Kamianka 1
125 Zieliński Łukasz NKS Białobrzegi 1
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 1821, wczoraj: 33
ogółem: 926 562
statystyki szczegółowe
|