Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Zaczynamy kolejny-nowy sezon

  • autor: Sonikos88, 2011-08-30 11:59

Czwartego września wszystkie drużyny grające w PLPS zainaugurują nowy sezon 2011/2012. Nasza drużyna w pierwszym swoim ligowym meczu spotka się z BTS'em Kobylany (w Niecieczy).

Jeśli chodzi o skład naszej drużyny na przyszły sezon to mamy dwa wzmocnienia, do drużyny powrócił Hubert Abramczuk (najlepszy strzelec I ligi sezonu 2009/2010) oraz grający kilka sezonów temu w barwach Niecieczy a potem w Kamiance Adam Ignaciuk. Co do ubytków to mamy tylko jeden, z naszej ekipy odszedł Ricardo Jakub Waszkiewicz.

Organizator podał już terminarz na rundę jesienną który można zobaczyc w rozwinięciu newsa. Niestety co do godzin rozgrywania meczów oraz sędziowania nie mamy jeszcze potwierdzenia.

 

Nieciecz - BTS Kobylany jutro o 14:00 na boisku w Niecieczy!

Runda jesienna

 

I kolejka

4.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Ulkar Karolew

AMT Sokołów

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Skrzeszew

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

 

BTS Kobylany

 

Nieciecz

 

 

Axan Kowiesy

Topaz Jawor Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

NKS Białobrzegi

Kamianka

 

Kurowice

Sabnie

Sabnie

 

II kolejka

11.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Kurowice

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

Kamianka

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Axan Kowiesy

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

 

Nieciecz

 

Skrzeszew

 

 

Ulkar Karolew

Topaz Old Boys Sokołów

Węgrów, Orlik

 

III kolejka

18.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Topaz Old Boys Sokołów

AMT Sokołów

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

 

Ulkar Karolew

 

Nieciecz

 

 

Axan Kowiesy

Skrzeszew

Kowiesy

 

Kamianka

BTS Kobylany

Kamianka

 

Kurowice

Topaz Jawor Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

NKS Białobrzegi

Sabnie

 

IV kolejka

25.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

NKS Białobrzegi

SLO, Sokołów

 

Topaz Jawor Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Kurowice

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Kamianka

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

Axan Kowiesy

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

 

Nieciecz

 

SLO, Sokołów

 

 

V kolejka

2.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nieciecz

 

AMT Sokołów

 

Nieciecz

 

 

Axan Kowiesy

Topaz Old Boys Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

Ulkar Karolew

Kamianka

 

Kurowice

Skrzeszew

Sabnie

 

Sabnie

BTS Kobylany

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Topaz Jawor Sokołów

Białobrzegi

 

VI kolejka

9.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Topaz Jawor Sokołów

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

NKS Białobrzegi

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Sabnie

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

Kurowice

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Kamianka

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

 

Nieciecz

 

 

VII kolejka

16.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Axan Kowiesy

AMT Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

 

Nieciecz

 

Kamianka

 

 

Kurowice

Topaz Old Boys Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

Ulkar Karolew

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Skrzeszew

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

BTS Kobylany

SLO, Sokołów

 

VIII kolejka

23.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

BTS Kobylany

SLO, Sokołów

 

Skrzeszew

Topaz Jawor Sokołów

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

NKS Białobrzegi

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

 

Kurowice

 

Nieciecz

 

 

Axan Kowiesy

Kamianka

Kowiesy

 

IX kolejka

30.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Kamianka

AMT Sokołów

Kamianka

 

Kurowice

Axan Kowiesy

Sabnie

 

Sabnie

 

Nieciecz

 

Sabnie

 

 

NKS Białobrzegi

Topaz Old Boys Sokołów

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

Ulkar Karolew

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Skrzeszew

Repki, Orlik

 

X kolejka

6.11.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Skrzeszew

SLO, Sokołów

 

Ulkar Karolew

BTS Kobylany

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Topaz Jawor Sokołów

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

 

NKS Białobrzegi

 

Nieciecz

 

 

Axan Kowiesy

Sabnie

Kowiesy

 

Kamianka

Kurowice

Kamianka

 

XI kolejka

11.11.2011

(piątek)

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Kurowice

AMT Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

Kamianka

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Axan Kowiesy

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

 

Nieciecz

 

SLO, Sokołów

 

 

BTS Kobylany

Topaz Old Boys Sokołów

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Ulkar Karolew

Skrzeszew

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1446]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Turniej Juniorów-Wyrozęby 23.0611
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 17
ogółem: 623 015

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka