Cwiercfinał na koniec

• autor: Sonikos88, 2011-08-30 11:07

Na cwiercfinale zakończyła w minioną niedzielę grę nasz drużyna w GP Gminy Sterdyń. Jak się potem okazało, Nieciecz po wyjściu z grupy trafiła na późniejszego triumfatora tego turnieju ekipę z Kurowic. Nasi przegrali z Kurowicami 3:1 i zakończyli swój udział w ostatnim letnim turnieju tego roku. Całe zawody wygrali wcześniej już wspomniani zawodnicy z Kurowic którzy ograli w finale Axan Kowiesy 1:0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Topazu Jawor Sokołów pokonując w karnych Sabnie 3:2.

Nieciecz trafiła do grupy "C" w któej to rywalizowała z Sokołowem I, Morszkowem oraz Axanem Kowiesy.

Jako pierwsi na naszej drodze stanęli zawodnicy z Sokołowa. Ten mecz był w 100% kontrolowany przez naszą ekipę która po prowadzeniu 3:0 (hat-trick Patryka Bolesty) w pierwszej połowie dołożyła jeszcze dwie bramki (2x Łukasz Bolesta) nie tracąc przy tym ani jednej.     Nieciecz - Sokołów I 5:0

Drugi nasz mecz to spotkanie z Axanem Kowiesy. W tym pojedynku przeważali głównie zawodnicy z Kowies. Nieciecz próbowała szarpac coraz to szybszymi akcjami jednak nie dało to wymierzonego efektu. Ostatecznie przegraliśmy 3:1 (jedyną dla nas bramkę w tym meczu zdobył Łukasz Bolesta).

Ostatni mecz w grupie to walka z Morszkowem. Zwycięzca tego spotkania wychodził z grupy z drugiego miejsca. Nasi na początku grali bardzo nieskutecznie, tworząc sobie znacznie wiecej akcji niż rywale nie zdołali pokonac golkipera Morszkowa. Przełomowa akcja rozegrała się dopiero w drugiej połowie kiedy to Paweł Pieniak po zamieszaniu w polu karnym zdobył bramkę z najbliższej odległości wyprowadzając nas na prowadzenie. Chwilę później kolejne w tym turnieju trafienie zaliczył Patryk Bolesta, a wynik ustalił w końcówce meczu Paweł Pniewski. Nasz bramkarz w dwóch meczach zachował czyste konto. Nieciecz - Morszków 3:0.

Ostatnim jak się niestety później okazało meczem dla nas tej niedzieli była potyczka z Kurowicami. Rywal niestety przez większośc gry przeważał i stwarzał sobie dużo więcej dogodnych sytuacji niż Nieciecz ale nie mógł trafic do naszej sieci. Pierwsza bramka padła w końcówce pierwszej połowy kiedy to Damian Skorupka z rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza. W drugiej części spotkania również przeważali Kurowiczanie. kolejne trafienie zaliczył Damian Skorupka. Gola na 2:1 dając nam jeszcze nadzieje na korzystny wynik zdobył Paweł Pniewki, który mocnym strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę tuż pod poprzeczką. Niestety, ostateczny i decydujący cios zadał nam w jednej z ostatnich akcji Damian Bogucki zdobywając bramkę na 3:1.

Grupa C (Sterdyń)

Morszków – Axan Kowiesy                         0:1

Piotr Żukowski

Nieciecz – Sokołów I                                    5:0

Patryk Bolesta-3, Łukasz Bolesta-2

Morszków – Sokołów I                                 1:0

Damian Chmielewski

Axan Kowiesy – Nieciecz                             2:1

Piotr Żukowski, Damian Dmowski # Łukasz Bolesta

Morszków – Nieciecz                                   0:3

Paweł Pieniak, Patryk Bolesta, Paweł Pniewski

Axan Kowiesy – Sokołów I                          7:1

Rafał Rutkowski-4, Piotr Żukowski, Damian Dmowski, Damian Gawryś # Jacek Wasiluk

Tabela Grupa C

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

Axan Kowiesy

Nieciecz

Morszków

Sokołów I

¼ finału

Kurowice – Nieciecz                                                 3:1

Damian Skorupka-2, Damian Bogucki # Paweł Pniewski

WSZYSTKIE WYNIKI Z TEGO TURNIEJU, KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN ORAZ KOMPLET STATYSTYK ZE WSZYSTKICH TEGOROCZNYCH TURNIEJÓW W ZAKŁADKACH PO LEWEJ STRONIE NASZEJ WITRYNY.