Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Zakończenie GP gm. Sokołów

  • autor: Sonikos88, 2011-08-16 20:27

   W niedzielę (14.08.11) w Skibniewie odbyło się zakończenie turnieju o GP Gminy Sokołów Podlaski. W turnieju zwyciężyła drużyna BTS Kobylany przed Sabniami i Skibniewem. Nasza drużyna niestety nie uczestniczyła w  tych zawodach mimo, iż wywalczyła awans. Powodem były problemy kadrowe z którymi nie uporali się nasi zawodnicy.

Letni Turniej „Piłkarskich Siódemek”

Puchar Wójta Gminy Sokołów Podlaski

 

Gr. Grupa A

Skibniew - Białobrzegi 2:1
Marek Pogorzelski, Artur Zegadło #Łukasz Zieliński
Skibniew- Chadzyń 4:1
Marcin Górski-2, Kamil Miszczuk, Mateusz Miszczuk # Bartosz Łagoda
Białobrzegi - Chądzyń 5:0
Sylwester Szczeć-2, Michał Steć, Mateusz Steć, Tomasz Szczeć
 

Tabela

1. Skibniew  6 6-2

2. Białobrzegi 3 6-2

3. Chadzyń 0 1-9

Grupa B
Topaz Jawor Sokołów - Kamianka 2:0

MarcinChromiński, Tomasz Pykała
BTS Kobylany- Kamianka 4:0
Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski, bramka samobójcza
BTS Kobylany - Topaz Jawor Sokołów 0:0

Tabela

1. BTS Kobylany    4 4-0

2. Topaz Jawor Sokołów 4 2-0

3. Kamianka  0 0-6

Grupa C

Sabnie – Lech Nowomodna              5:0

Jagiełło Kamil 2, Nowakowski Dawid 2, Kobus Dawid,        

 

Kurowice – AMT Sokołów               0:0

 

Sabnie – AMT Sokołów                   3:0

Kobus Dawid, Kobus Jarosław, Jurczak Mariusz

 

Kurowice – Lech Nowomodna         3:0 vo

 

Sabnie – Kurowice                            1:0

Kobus Jarosław

 

AMT Sokołów – Lech Nowomodna             3:0 vo

 

Tabela Gr. C

1.Sabnie                      3          9          9:0

2.Kurowice                 3          4          4:2

3.AMT Sokołów         3          4          3:3

4.Lech Nowomodna    3          0          0:11

 

 

Gr. D

Axan Kowiesy – Sokołów I              5:0

Rutkowski Rafał -3, Dmowski Damian, Żukowski Piotr

 

Ulkar Karolew – Nieciecz                1:1

Markowski Konrad  - Bolesta Patryk

 

Sokołów I – Ulkar Karolew              2:0

Szybka Grzegorz, Wasiluk Michał

 

Axan Kowiesy – Nieciecz                 5:3

Rutkowski Rafał -2, Żukowski Piotr, Paczuski Kamil, Dmowski Damian, - Abramczyk Hubert -2, Bolesta Patryk

 

Nieciecz – Sokołów I                        2:1

Abramczuk Hubert, Bolesta Patryk – Radawiec Sławomir

 

Axan Kowiesy – Ulkar Karolew      5:0

Żukowski Piotr -2, Rutkowski Rafał -2, Żukowski Marcin

 

Tabela gr. D

1.Axan Kowiesy          3          9          15:3

2.Nieciecz                   3          4          6:7

3.Sokołów I                3          3          3:7

4.Ulkar Karolew          3          1          1:8

 

Ćwierćfinały

Skibniew – Jawor Topaz Sokołów    1:0

Miszczuk Kamil

 

BTS Kobylany – Białobrzegi                       4:2

Jaczewski Przemysław 3 , Mosiej Krzysztof – Dymek Michał, Steć Patryk

 

Sabnie – Nieciecz 3:0 vo

 

Axan Kowiesy – Kurowice   3:1

Rutkowski Rafał 2, Żukowski Piotr – Goworek Hubert

 

Półfinały

Sabnie – Skibniew     2:1

Nowakowski Dawid, Kobus Jarosław – Pogorzelski Marek

 

BTS Kobylany – Axan Kowiesy      2:1

Jaczewski Przemysław 2 – Żukowski Piotr

 

Mecz o III miejsce 

Skibniew – Axan Kowiesy       karne 3:2

 

Mecz o I miejsce

BTS Kobylany – Sabnie          2:1

Jaczewski Przemysław 2 – Kobus Jarosław

 

Kolejność końcowa

1.BTS Kobylany

2.Sabnie

3.Skibniew

4.Axan Kowiesy

5.Jawor Topaz Sokołów

   Białobrzegi

   Nieciecz

   Kurowice

9.AMT Sokołów

   Sokołów I

 

13.Lech Nowomodna

     Ulkar Karolew


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [184]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 92
ogółem: 622 595

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka