Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

GP Miasta Sokołów Podl.

  • autor: Sonikos88, 2011-08-22 19:01

21 sierpnia na boisku w Sabniach oraz Orliku SP4 został rozegrany przedostatni już turniej tegorocznych letnich GP. Tym razem drużyny rywalizowały o puchar Burmistrza miasta Sokołów Podlaski. Na szóstym GP niestety ponownie  zabrakło naszej drużyny. Powodem tym razem był między innymi odpust w naszej parafii. Puchar wywalczył miejscowy zespół - Topaz Jawor Sokołów przed BTS'em Kobylany oraz Kurowicami.

POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

GP MIASTA SOKOŁÓW

 

21.08.2011 Sokołów Podlaski (Orlik SP4), Sabnie

 

Grupa A (Orlik SP4 Sokolów Podlaski)
Ulkar Karolew – Kamianka                         4:1

Paweł Żórawiński, Michał Polkowski, Bartłomiej Pabian, Piotr Panufnik # Hubert Kołodziejczuk

Axan Kowiesy – AMT Sokolów                              2:1

Rafał Rutkowski, Piotr Żukowski # Karol Borkowski

Ulkar Karolew – Topaz Jawor Sokołów                  2:1

Bartłomiej Pabian, Michał Polkowski # Adam Banasiuk

Kamianka – Axan Kowiesy                                     1:1

Łukasz Zawadzki # Damian Dmowski

AMT Sokołów – Topaz Jawor Sokołów                  0:3

Adam Gargul, Łukasz Buczyński, Adam Banasiuk

Axan Kowiesy – Ulkar Karolew                              2:1

Rafał Rutkowski, Piotr Żukowski # Bartłomiej Pabian

Kamianka – Topaz Jawor Sokołów             2:5

Hubert Kołodziejczuk, Łukasz Zawadzki # Adam Banasiuk-3, Łukasz Buczyński, Rafał Świnarski

Ulkar Karolew – AMT Sokołów                              2:1

Wojciech Małko, Bartłomiej Pabian # Karol Borkowski

Topaz Jawor Sokołów – Axan Kowiesy                  3:0

Tomasz Chromiński, Łukasz Buczyński, Rafał Protaziuk

AMT Sokolów – Kamianka                                     8:0

Karol Borkowski-5, Bartosz Mróz, Adrian Błoński, Mateusz Kamiński

 

Tabela Grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Ulkar Karolew

4

9

9-5

*

2

Topaz Jawor Sokołów

4

9

12-4

*

3

Axan Kowiesy

4

7

5-6

 

4

AMT Sokołów

4

3

10-7

 

5

Kamianka

4

1

4-18

 

 

Grupa B (Sabnie)

Sabnie – BTS Kobylany                                           0:0

Kurowice – NKS Białobrzegi                                   1:0

Tomasz Sójka

Chądzyń – Sabnie                                                     0:4

Jarosław Kobus-3, Dawid Nowakowski

BTS Kobylany – NKS Białobrzegi                          1:1

Sebastian Trębacki # Łukasz Wilk

Kurowice – Chądzyń                                     3:1

Tomasz Sójka-2, Damian Skorupka # Marcin Kur

Sabnie – NKS Białobrzegi                                       0:1

Tomasz Szczeć

BTS Kobylany – Kurowice                                      3:0

Przemysław Jaczewski, Sebastian Trębacki, Dominik Mieczkowski

NKS Białobrzegi – Chądzyń                        3:1

Norbert bisior-2, Kamil Kur # Dariusz Sarna

Kurowice – Sabnie                                                   2:1

Tomasz Sójka, Damian Skorupka # Jarosław Kobus

BTS Kobylany – Chadzyń                                        3:0 vo

 

Tabela Grupa B

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1

Kurowice

4

9

6-5

*

2

BTS Kobylany

4

8

7-1

*

3

NKS Białobrzegi

4

7

5-3

 

4

Sabnie

4

4

5-3

 

5

Chądzyń

4

0

2-13

 

 

½ finału (Orlik SP4 Sokołów Podlaski)

 

Ulkar Karolew – BTS Kobylany                  1:3

Bartłomiej Pabian # Przemysław Jaczewski-3

Kurowice -      Topaz Jawor Sokołów           2:3

Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski # Rafał Świnarski, Mariusz Murasicki, Łukasz Buczyński

 

Mecz o 3 miejsce

Ulkar Karolew – Kurowice                          0:0 karne: 0-2

 

Finał

Topaz Jawor Sokołów – BTS Kobylany      3:1

Adam Banasiuk-2, Adam Gargul # Dominik Mieczkowski

           

 

Kolejność GP Miasta Sokołów

  1. Topaz Jawor Sokołów
  2. BTS Kobylany
  3. Kurowice
  4. Ulkar Karolew

5-8 Axan Kowiesy

      NKS Białobrzegi

      AMT Sokołów

      Sabnie

9-10 Kamianka

        Chadzyń      

 

Źródło: www.siodemkigokis.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1360]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Sokołów I 25.04.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 178, wczoraj: 17
ogółem: 623 125

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka