Zczuba.tv

Aktualności

GP Gminy Sabnie dla BTS\'u Kobylany!

• autor: Sonikos88, 2011-06-27 11:47

Drużyna BTS'u Kobylany coraz bardziej zaczyna rozpędzac się w tegorocznych pucharach. Wczoraj w finale pokonali Axan Kowiesy 4:1. Na trzecim miejscu znalazła się nowa, nikomu nie znana jak dotąd drużyna KWK Sokołów, pokonując w karnych Topaz Jawor Sokołów 4:3. Nasza drużyna niestety nie zdołała wyjśc z grupy i ostatecznie zajeliśmy 3 miejsce w fazie grupowej.

W galerii są zdjęcia z turnieju a w dalszej części newsa wideo z dwóch meczy. Zapraszamy!

Pierwszy dla Niecieczy mecz w tym turnieju to spotkanie z Topazem Jawor Sokołów. Po bardzo trudnym i zaciętym pojedynku niestety kibice nie zobaczyli goli. Mecz zakończył się remisem 0:0.

W drugim spotkaniu stanęliśmy na boisku przeciwko zawodnikom Skrzeszewa. Pierwszą w tym meczu bramkę zdobył Andrzej Pniewski,  piłka uderzona zza pola karnego odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Nasi zawodnicy jednak nie cieszyli się z tego prowadzenia zbyt długo. Jeszcze w pierwszej połowie Skrzeszewiacy zdołali wyrównac.   Po podaniu w pole karne zawodnika gości, Mateusz Puzan (Skrzeszew) nie miał większego problemu aby umieścic piłkę w sieci i po pierwszej połowie był wynik 1:1.

Nasi zawodnicy zdecydowanie przejmowali inicjatywę i to oni częściej ostrzeliwali bramkę przyjezdnych. Niestety, mimo bardzo dobrej gry w tym meczu naszej formacji defensywnej nie zdołaliśmy pokonac rywala. W jednej z już ostatnich akcji tego pojedynku, zawodnik Skrzeszewa z myślą wrzucenia piłki w nasze pole karne ze swojej połowy zdobył zwycięską bramkę dla swojej ekipy, niestety dużo zasługi w tej bramce miał nasz bramkarz który nie zachował się najlepiej podczas tej akcji i nasz zespół mógł już się porzegnac z cwiercfinałem.

Meczem na otarcie łez było spotkanie z nową drużyną w tegorocznych pucharach, ekipą z Liszek. Nieciecz rozgromiła gości aż 8:1, jednak mimo tak wysokiego wyniku nie zdołała awansowac do dalszej fazy turnieju.

Skład: Tosiński Przemysław, Nasiłowski Rafał, Pniewski Robert, Pniewski Paweł, Bielarski Marcin, Ignaciuk Adam, Odowski Przemysław, Iwański Piotr, Bolesta Patryk, Abramczuk Hubert oraz Pniewski Andrzej.