Zczuba.tv

Aktualności

Turniej Juniorów dla BTS Wyrozęby!

• autor: Sonikos88, 2011-06-25 00:00

Czwartkowy turniej juniorów, który rozgrywany był w Wyrozębach wygrał miejscowy BTS Wyrozęby. W finale po rzutach karnych pokonali Skrzeszew. Na miejscu trzecim znalazła się ekipa Kurowic, która również po serii karnych pokonała Karolew 3:2.

W galerii dostępne są już zdjęcia z turnieju.

Nasza drużyna trafiła do cztero-drużynowej  grupy wraz z BTS'em Wyrozęby, Skrzeszewem oraz Białobrzegami. Pierwszy swój mecz rozgrywaliśmy z Białobrzegami, po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Nie długo po wznowieniu gry udało nam się strzelic bramkę doprowadzającą do remisu. Niestety, w jednej z ostatnich akcji tego spotkania do sieci ponownie trafił zawodnik NKS'u zapewniając w ten sposób swojej drużynie zwycięstwo.

W drugim pojedynku zmierzyliśmy się z bardzo mocną tego dnia ekipą Skrzeszewa. Po pierwszej połowie podobnie jak we wcześniejszym meczu przegrywaliśmy tylko jedną bramką, ale w drugiej rywale dołożyli jeszcze dwa trafienia i wygrali ostatecznie 3:0.

Ostatnim meczem w tym dniu dla naszego zespołu było spotkanie z BTS'em Wyrozęby. Niestety, i tym razem musieliśmy uznac wyższośc rywala. Nie zdołaliśmy pokonac (jak się później okazało) zwycięzców turnieju.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Nasiłowski Rafał, Bolesta Łukasz, Supiński Paweł, Bolesta Kamil, Strzała Adrian, Zdunek Cezary, Świnarski Rafał, Bolesta Patryk oraz Płachetko Konrad.

Bramki dla nas zdobyli: Świnarski Rafał, Płachetko Konrad.