Zczuba.tv

Aktualności

Pokaz strzelecki w Kamiance - Ostatnia kolejka...

• autor: Sonikos88, 2011-06-20 08:22

W meczu ostatniej kolejki PLPS nasza drużyna zmagała się z ekipą Czekanowa. Spotkanie miało miejsce w Kamiance o dość dziwnej godzinie, bo o 19:30. Dla naszych zawodników był to mecz o tak zwaną " pietruszkę", ponieważ już wcześniej zapewniliśmy sobie drugie miejsce w tabeli, ale mimo to nasi gracze odnieśli zwycięstwo 9-13.

Opis meczu w dalszej części newsa...

W ramach ostatniego meczu kończącego sezon 2010/2011 PLPS przyszło walczyć drużynie Niecieczy o kolejne punkty z drużyną Czekanowa. Mecz został przełożony z godziny 15 na 19:30 za porozumieniem obydwu stron. Rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Skład naszej drużyny liczył zaledwie 7 osób, gospodarzy było około 2 razy tyle, więc mecz wydawał się być bardzo ciężki. Drużyna Niecieczy szybko objęła prowadzenie. Dośrodkowanie P. Bolesty wykorzystał A. Pniewski, który główką przerzucił bramkarza gospodarzy. Chwilę po wznowieniu gry przez graczy z Czekanowa wynik na 2:0 po identycznej akcji P. Bolesta i A Pniewski. Ataki drużyny z Nieciecz nie słabły. Kolejnym graczem, który wpisał się na listę strzelców jest Patryk Bolesta, który w przeciągu kilku minut zdobywa 2 bramki . Wynik 4:0 nie satysfakcjonował graczy Niecieczy. Kolejne ataki na bramkę Czekanowa przynoszą kolejną bramkę dla gości. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał A. Pniewski, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy. W tym momencie sędzia przerywa mecz z powodu intensywnych opadów deszczu. Po około 15 minutach odpoczynku obydwu drużyn sędzia chce przełożyć mecz na inny termin. Obie drużyny decydują się na grę, ale sędzia nie chce ponosić odpowiedzialności za urazy powstałe w wyniku gry na takiej murawie i postanawia opuścić plac gry. Wcale mu się nie dziwię, ale chęć gry obu drużyn była tak duża, że brak sędziego nie popsuł atmosfery na boisku. Po wznowieniu gry mecz się wyrównał, gdyż opadły deszcz utrudniał grę obydwu drużynom po równo. W tym momencie zaczęła się wymiana strzałów na bramkę przeciwników. Wynik do przerwy to 2:7 dla Niecieczy.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie, gdyż każda z drużyn nastawiła się na ataki z kontry. Najbardziej pracę naszego  bramkarza utrudniali tacy zawodnicy Czekanowa jak: Mateusz Zawadzki, Łukasz Zawadzki, Jacek Jóźwiak i Hubert Kołodziejczuk, którzy to strzał za strzałem sprawdzali możliwości naszego bramkarza, który w tych warunkach spisywał się bardzo dobrze. Oczywiście drużyna Niecieczy nie była obojętna na taki stan gry i z niemniejszym zapałem testowała bramkarza gości.  Końcowy wynik meczu to 9-13 dla drużyny z Niecieczy. Wynik mógłby by większy, ale w końcówce meczu dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał K. Krochmal, ale nie mamy mu tego za złe. Obraz gry bez sędziego nie wpłyną na przebieg meczu. Obydwie drużyny zastosowały się do zasad fair-play, obyło się także bez żadnych kontuzji. Atmosfera na meczu była bardzo dobra, co uważam za duży sukces patrząc wstecz na ostatnie mecze.

Relacje opracował Biały84

Skład:Tosiński Przemysław, Bielarski Marcin, Pniewski Robert, Pniewski Paweł, Krochmal Konrad, Bolesta Patryk, Pniewski Andrzej.

Bramki zdobyli: Pniewski Andrzej - 8 / Krochmal Konrad - 2/ Bolesta Patryk - 2/ Pniewski Paweł-1